Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  25 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Cześć! :) Zacznę od razu...

1. Do kremu do depilacji z Joanny była dołączona emulsja "po depilacji" w takiej małej saszetce. Czy jest szansa, że dostanę ją gdzieś w normalnym opakowaniu i bez tego kremu? :ninja: Krem mi nie przypasował, a emulsja jest cudowna - pięknie pachnie, wchłania się szybko, skóra jest miękka i się tak nie klei jak np po czerwonym balsamie z Garniera... Orientuje się może któraś z Was na ten temat? Szukać w sieciowych dogeriach, zwykłych kosmetycznych czy darować sobie, bo takiego czegoś nie ma? Oglądałam półki w Rossmannie i nie zauważyłam jej "osobno".

2. Być może pytam o to już n'ty raz, ale - co mogłbybyście mi polecić do bardzo lekkiego makijażu na codzień?

BlondSzatynka
BlondSzatynka
  25 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Czy jest szansa, że dostanę ją gdzieś w normalnym opakowaniu i bez tego kremu?


TESCO EXTRA. ;)
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  25 sierpnia 2012

(zamiast "zobacz podgląd" dać "dodaj posta" - bezcenne... :zonk:)

2. Być może pytam o to już n'ty raz, ale - co mogłbybyście mi polecić do bardzo lekkiego makijażu na codzień? Krem BB? Kryjący puder/podkład w kompakcie? Fluid? Najbardziej zależałoby mi na tym drugim, bo do tej pory używałam kryjącego pudru z Manhattanu i byłam zadowolona. Nie oczekuję cudów, a wyrównania kolorytu, trochę krycia i matowania. A godny polecenia róż do policzków? Cerę mam jasną, oczy niebieskie, włosy jasny blond - jeżeli to by coś pomogło. ;) Wybierać różowy czy brzoskwiniowy? Moze jakiś inny kolor? Nigdy tego specyfiku nie używałam, liczę na Waszą pomoc. :)

Pozdrawiam, Kinga. :*

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  25 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: TESCO EXTRA. ;)

W takim normalnym Tesco? :szok: Czy jakiś specjalny "oddział" (np jak Carrefour 5 Minut - mały sklepik, może wielkości Delikatesów Centrum, u mnie w mieście takie coś było, w niczym nie przypominający normalnego Carrefoura)?
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  25 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: W takim normalnym Tesco? Czy jakiś specjalny "oddział" (np jak Carrefour 5 Minut - mały sklepik, może wielkości Delikatesów Centrum, u mnie w mieście takie coś było, w niczym nie przypominający normalnego Carrefoura)?


Powiem Ci, że zobacz w normalnym TESCO bo jest TESCO i osobno TESCO EXTRA.
W TESCO EXTRA jest bardziej rozszerzony dział kosmetyczny i o ile pamięć mam tak dobrą to przeglądałam produkty do depilacji i coś było właśnie z Joanny po depilacji.
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  25 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Nie oczekuję cudów, a wyrównania kolorytu, trochę krycia i matowania.


Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  25 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem Ci, że zobacz w normalnym TESCO


Mam do sprawdzenia 2 sklepy i jak w którymś ją znajdę, to Cię ozłocę! :D Nakupię pewnie na zapas, ze 2-3 opakowania... :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: osobno TESCO EXTRA


Z takim się nie spotkałam. Co innego Carrefour - widziałam normalny i kieeedyś dawno u mnie w mieście był "Carrefour 5 Minut" czy jakoś tak. Jednak gównianą lokalizację mieli, w mieście z 15 Biedronek, nie szło im i zamknęli. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte:


Wygląda mi to na mus... :P Jak cenowo?
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  25 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Wygląda mi to na mus... :P Jak cenowo?


do 20 zł ... na allegro po 11 zł ... :ninja:
4 kolory do wyboru...
WilczeLyko
WilczeLyko
  25 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Czy jest szansa, że dostanę ją gdzieś w normalnym opakowaniu i bez tego kremu?

Jeżeli to jest to, to pewnie tak :D
http://allegro.pl/joanna-sensual-balsam-po-depilacji-150g-i2523039697.html
moonlight30
Posty: 1154 (po ~122 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 22
moonlight30
  25 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Do kremu do depilacji z Joanny była dołączona emulsja "po depilacji" w takiej małej saszetce. Czy jest szansa, że dostanę ją gdzieś w normalnym opakowaniu i bez tego kremu? Krem mi nie przypasował, a emulsja jest cudowna - pięknie pachnie, wchłania się szybko, skóra jest miękka i się tak nie klei

Podbijam, miałam raz i ta oliwka była extra.
moonlight30
Posty: 1154 (po ~122 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 22
moonlight30
  25 sierpnia 2012

Chociaz nie musi wcale chodizć nam o to samo, bo ja miałam nie krem wtedy a plastry, i mi się tak podobała oliwka dołączona, a to nie to samo co emulsja :D

kasey00
kasey00
  25 sierpnia 2012
moonlight30
moonlight30: Chociaz nie musi wcale chodizć nam o to samo, bo ja miałam nie krem wtedy a plastry, i mi się tak podobała oliwka dołączona, a to nie to samo co emulsja :D

Faktycznie do plastrów dołączona jest oliwka aloesowa która świetnie pachnie :zakochany: i też zastanawiałam się czy można ją dostać w normalnej sprzedaży...
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  25 sierpnia 2012
moonlight30
moonlight30: Podbijam, miałam raz i ta oliwka była extra.


moonlight30
moonlight30: Chociaz nie musi wcale chodizć nam o to samo, bo ja miałam nie krem wtedy a plastry, i mi się tak podobała oliwka dołączona, a to nie to samo co emulsja :D


Konto usunięte
Konto usunięte: Faktycznie do plastrów dołączona jest oliwka aloesowa która świetnie pachnie


Mi chodzi o tą saszetkę między szpatułką a zakrątką od tubki. :D



To na pewno oliwka nie jest, ale pytanie takie samo - chęć dostania produktu osobno. ;) Ta emulsja też cudownie pachnie, a jak szybko się wchłania! :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli to jest to, to pewnie tak :D


Chyba to... :szok: Tylko, że ja się allegro boję w kwestii kosmetyków i zamawiam tam tylko świecidełka "mejd in czajna" - poza tym, napis jest fioletowy a ma być zielony. :P
WilczeLyko
WilczeLyko
  25 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Chyba to... Tylko, że ja się allegro boję w kwestii kosmetyków i zamawiam tam tylko świecidełka "mejd in czajna" - poza tym, napis jest fioletowy a ma być zielony. :P

Jak Ci bardzo bardzo na tym zależy, to poproś osobę, która to sprzedaje o wysłanie na e-mail składu, porównasz sobie i będziesz wiedziała czy to jest to samo, poza tym, widziałem to nie tylko na allegro ale i w sklepach internetowych, więc jak będziesz chciała to znajdziesz :]. Na allegro niejednokrotnie zamawiałem perfumy i było okay, prawda jest taka, że podróbkę możesz równie dobrze kupić w sklepie, ale to pewnie kwestia przekonań ;-).
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  25 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Ci bardzo bardzo na tym zależy, to poproś osobę, która to sprzedaje o wysłanie na e-mail składu, porównasz sobie i będziesz wiedziała czy to jest to samo, poza tym, widziałem to nie tylko na allegro ale i w sklepach internetowych, więc jak będziesz chciała to znajdziesz :]. Na allegro niejednokrotnie zamawiałem perfumy i było okay, prawda jest taka, że podróbkę możesz równie dobrze kupić w sklepie, ale to pewnie kwestia przekonań ;-).


Aż tak bardzo to nie, ale miło by było dostać to w większej ilości i bez kremu. ;) Mam jeszcze dużo innych balsamów i muszę je wykorzystać najpierw, bo jak kupię ten, to przyczepię się tylko do niego, a tamte będą kurz zbierać. Allegro zostawię na ostateczność, rozejrzę się po kosmetycznych u siebie i jak będzie bieda, to wtedy zaryzykuję i zamówię. Kwestię przekonań mam nijaką, bo kosmetyków jeszcze przez internet nie zamawiałam. ;)

A zna ktoś odpowiedzi na 2. pytanie? :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.