Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 320
Kiniowska
  25 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Cześć! :) Zacznę od razu...

1. Do kremu do depilacji z Joanny była dołączona emulsja "po depilacji" w takiej małej saszetce. Czy jest szansa, że dostanę ją gdzieś w normalnym opakowaniu i bez tego kremu? :ninja: Krem mi nie przypasował, a emulsja jest cudowna - pięknie pachnie, wchłania się szybko, skóra jest miękka i się tak nie klei jak np po czerwonym balsamie z Garniera... Orientuje się może któraś z Was na ten temat? Szukać w sieciowych dogeriach, zwykłych kosmetycznych czy darować sobie, bo takiego czegoś nie ma? Oglądałam półki w Rossmannie i nie zauważyłam jej "osobno".

2. Być może pytam o to już n'ty raz, ale - co mogłbybyście mi polecić do bardzo lekkiego makijażu na codzień?

WilczeLyko
WilczeLyko
  25 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Aż tak bardzo to nie, ale miło by było dostać to w większej ilości i bez kremu. ;) Mam jeszcze dużo innych balsamów i muszę je wykorzystać najpierw, bo jak kupię ten, to przyczepię się tylko do niego, a tamte będą kurz zbierać. Allegro zostawię na ostateczność, rozejrzę się po kosmetycznych u siebie i jak będzie bieda, to wtedy zaryzykuję i zamówię. Kwestię przekonań mam nijaką, bo kosmetyków jeszcze przez internet nie zamawiałam. ;)


Eheheheheh, kobiety :D. Skoro to jest w tubie, to myślę że spokojnie to znajdziesz i nie będzie konieczności zamawiania via inernet.

Kiniowska
Kiniowska: A zna ktoś odpowiedzi na 2. pytanie?

Odpadam :mrgreen:.
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 320
Kiniowska
  26 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Eheheheheh, kobiety :D. Skoro to jest w tubie, to myślę że spokojnie to znajdziesz i nie będzie konieczności zamawiania via inernet.


Będę szukać, najpierw w Tesco, jak napisała BlondSzatynka. Mam nadzieję, że znajdę. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Odpadam


Moja ostatnia nadzieja umarła! :ziober2:
WilczeLyko
WilczeLyko
  27 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Moja ostatnia nadzieja umarła!

Dobra, skoro tak piszesz to pomoooogę, jako, że jestem niesamowicie uczynne zwierzę :Ziober2:. Do codziennego makijażu polecam podkład kryjący wszelkie niedoskonałości, idealnie się rozprowadza, jest łatwy w nakładaniu, i co najlepsze do każdego rodzaju skóry!:

A poniżej efekty!:

Ps. nie ma za co :mrgreen:.
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 320
Kiniowska
  27 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Do codziennego makijażu polecam podkład kryjący wszelkie niedoskonałości, idealnie się rozprowadza, jest łatwy w nakładaniu, i co najlepsze do każdego rodzaju skóry!


No, no... nie wiem czy sobie pozwolę na takie luksusy. :pavarotti:
WilczeLyko
WilczeLyko
  27 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: No, no... nie wiem czy sobie pozwolę na takie luksusy.

Wiesz, to limitowana seria, ekskluzywny towar dla snobów i bogaczy, poproś Mikołaja, może podrzuci, a myślę że byłby idealny, ukryje nawet worki pod oczami po przeklikanej nocy na MiU :mrgreen:.
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 320
Kiniowska
  27 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz, to limitowana seria, ekskluzywny towar dla snobów i bogaczy, poproś Mikołaja, może podrzuci, a myślę że byłby idealny, ukryje nawet worki pod oczami po przeklikanej nocy na MiU


Hoho, zanim Mikołaj to przytaszczy albo sama kasiorkę uzbieram, to już zniknie ze sprzedaży - skoro limitowane. :P
WilczeLyko
WilczeLyko
  27 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Hoho, zanim Mikołaj to przytaszczy albo sama kasiorkę uzbieram, to już zniknie ze sprzedaży - skoro limitowane. :P

Mam na stanie, mogę poczekać aż uzbierasz te sto pieniędzy i odsprzedać ;d.
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 320
Kiniowska
  27 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam na stanie, mogę poczekać aż uzbierasz te sto pieniędzy i odsprzedać


Procent naliczysz i się nie wykaraskam, odpada! :nie:
WilczeLyko
WilczeLyko
  27 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Procent naliczysz i się nie wykaraskam, odpada!

Spokojnie! Dostaniesz zniżkę jak załączysz potem foto w nowym make-up'ie ;D.
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 320
Kiniowska
  27 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dostaniesz zniżkę jak załączysz potem foto w nowym make-up'ie


Zrobi się! Z dopiskiem "olewam i nie przyjmuję skarg z powodu nocnych koszmarów, wizyt u terapeuty i stanów lękowych". :ziober2:
WilczeLyko
WilczeLyko
  27 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Zrobi się! Z dopiskiem "olewam i nie przyjmuję skarg z powodu nocnych koszmarów, wizyt u terapeuty i stanów lękowych".

Ahahahahahah i numer do dobrego psychologa ;D.
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 320
Kiniowska
  27 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ahahahahahah i numer do dobrego psychologa ;D.


Wymagasz zdjęcia to sam sobie jakiegoś szukaj. :P
WilczeLyko
WilczeLyko
  27 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Wymagasz zdjęcia to sam sobie jakiegoś szukaj. :P

Nie trzeba, przeżyłem widok babci Józi z 'Plebanii', przeżyję i Twój :ninja: :widzi czarne chmury zbierające się nad jego głową:
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 320
Kiniowska
  27 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie trzeba, przeżyłem widok babci Józi z 'Plebanii', przeżyję i Twój


:crylol:

Obcowałeś z babcią Józią w inny sposób niż przez ekran telewizora podczas seansów "Plebanii"? :pavarotti: :rotfl:
WilczeLyko
WilczeLyko
  27 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Obcowałeś z babcią Józią w inny sposób niż przez ekran telewizora podczas seansów "Plebanii"?

Oczywiście, brałem stolnicę i wałek i babcia Józia przekazywała mi swoją energię podczas lepienia pierogów, tak jak Zbyszek Nowak przez butelkę wody! :rotfl:.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.