aikoo
aikoo
  12 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Hej wpadłyście w sidła której mody testowania kosmetyków? Jak myślicie opłaca się wydac 50 zł miesiecznie na to? I co lepsze shinybox czy Glossybox?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: średnio, ale na twoim miejscu w ogóle bym się NIE ZASTANAWIAŁA tylko od razu brała. brytyjska wersja jest znacznie bogatsza i faktycznie się opłaca i zwraca za każdym razem.

Skad wiesz, ze jest bogatsza? Mozesz cos wiecej na ten temat powiedziec?
Faktycznie chyba sie skusze, nie sa to duze pieniadze, a nawet jesli mi nie podpasuje to wystarczy 2 tygodnie wypowiedzenia. Nie chce sie wiazac kontraktami na kij wie ile. Wiem, ze jest stronka z butami, ale na buty bym sie nie zdecydowala :)
Poza tym tak jak pisalas, lubie dostawac niespodzianki :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  22 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie miałam perfum w ostatnim gb.

Faktycznie, aż sprawdziłam, w marcu to było.
mmaryja
mmaryja
  22 sierpnia 2012
massacre
massacre: Skad wiesz, ze jest bogatsza? Mozesz cos wiecej na ten temat powiedziec?

śledzę czasami. więcej pełnowymiarowych produktów, fajniejsze firmy i tak dalej.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  23 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: śledzę czasami. więcej pełnowymiarowych produktów, fajniejsze firmy i tak dalej.

no wiec biore, 17 wrzesnia ma byc :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.