aikoo
aikoo
  12 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Hej wpadłyście w sidła której mody testowania kosmetyków? Jak myślicie opłaca się wydac 50 zł miesiecznie na to? I co lepsze shinybox czy Glossybox?

kasey00
kasey00
  12 sierpnia 2012

Z tego co kojarzę za Glossyboxa płaci się 50zł a żeby dostać Shinyboxa trzeba zebrać jakąś ilość punktów...
Mnie nie przekonuje ta idea, a jeżeli miałabym się na któryś skusić to na Glossy. Irytują mnie wszechobecne linki do shinyboxa :woot:

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  12 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej wpadłyście w sidła której mody testowania kosmetyków? Jak myślicie opłaca się wydac 50 zł miesiecznie na to? I co lepsze shinybox czy Glossybox?

nie wpadłam :) pomysł wg mnie jest ok, ale ma ogromna wadę - 50zł/na miesiąc to za dużo dlatego nie mam zamiaru testować takich wynalazków :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  12 sierpnia 2012

Również uważam, że 50 zł to za dużo, ale było oczywiste, że cena zwali z nóg. W Niemczech to 10 euro, nawet w przeliczeniu nie wychodzi 50 zł, poza tym co to dla nich 10 euro ? A dla kogoś kto zarabia, powiedzmy, 1200 zł to jednak trochę jest... A Shinybox to porażka, właśnie te linki wszechobecne, aż mną telepie.

Paulinessa
Paulinessa
  12 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Shinybox to porażka, właśnie te linki wszechobecne, aż mną telepie.

takie żebranie po prostu. upokarzajace.
aikoo
aikoo
  13 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Również uważam, że 50 zł to za dużo, ale było oczywiste, że cena zwali z nóg. W Niemczech to 10 euro, nawet w przeliczeniu nie wychodzi 50 zł, poza tym co to dla nich 10 euro ? A dla kogoś kto zarabia, powiedzmy, 1200 zł to jednak trochę jest... A Shinybox to porażka, właśnie te linki wszechobecne, aż mną telepie.


No dla mnie tez cena nie jest niska ale na te kosmetyki które sie czasami tam dostaje to wychodzi bardzo mało bo dajmy na to w ostatnim pudełeczku był jeden z 5 produktów krem do oczu z Siquenes pełnowartościowy produkt ktory normalnie kosztuje własnie około 50 zł Czy np cień do powiek który kosztuje około 100 zł

Wiec jeśli chodzi o cene za pudełko adekwatną do zawatrości w pudełeczku to czasami sie mega opłaca
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  21 sierpnia 2012

Teraz ShinyBox wprowadziło usługe kupna Boxów..

"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  21 sierpnia 2012

ale tak czy siak oba uwazam za shit.. bo jezeli to ma byc "testowanie" to nie powinno byc produktów pełnowymiarowych tylko wiecej próbek z mniejszą ilościa ;p bo to mają być tylko próbki dla nas zachecające do kupna pełnowartościowego produktu a nie cały który i tak moze sie okzac ze komus nie pasuje.

osobiscie wolałabym wiecej próbek o mniejszej pojemnosci zebym mogła sama zadecydowac co mi się podoba a co nie.

"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
mmaryja
mmaryja
  21 sierpnia 2012

subskrybuje glossybox, nie uważam, że to jakaś super wysoka cena, ale w naszym kraju najlepiej wszystko dostać za darmo.

Pogodynka
Pogodynka: bo to mają być tylko próbki dla nas zachecające do kupna pełnowartościowego produktu

ale niektóre produkty ciężko przetestować w wersjach mini.
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  21 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale niektóre produkty ciężko przetestować w wersjach mini.

może nie tyle mini co 1/2 produktu ;)
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
mmaryja
mmaryja
  21 sierpnia 2012
Pogodynka
Pogodynka: może nie tyle mini co 1/2 produktu

to też zależy. teraz np. mam krem pod oczy clinique i nie wiem czy spełni swoje zadanie po 1/3 opakowania. akurat miałam go już wcześniej, ale gdybym miała pierwszy raz to nie wiem czy bym kupiła po 5ml. chociaż z drugiej strony można to rozpatrywać jako możliwość przetestowania czy np. nie uczula i tak dalej, ale to mnie nie satysfakcjonuje. po prostu lubię niespodzianki i jaram się gb
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  22 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

Te perfumki MJ ile miały mililitrów w bodajze ostatnim gb?

Tak porównywałam ofertę gb i shinebox z ostatnich miesięcy i gb moim zdaniem ma zdecydowanie lepszą ofertę, czasem więcej kosmetyków do przetestowania i lepszych firm, korci mnie by zamawiać :)
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  22 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a żeby dostać Shinyboxa trzeba zebrać jakąś ilość punktów...

Zrobili tak jak w przypadku glossy, mozna kupować za ta samą cenę.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: subskrybuje glossybox

i jestes zadowolona? tez nad tym mysle, chyba sie zdecyduje. nie mam dylematu czy glossybox czy shinybox, bo tego drugiego w UK nie ma.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale w naszym kraju najlepiej wszystko dostać za darmo.

:D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryja
mmaryja
  22 sierpnia 2012
Psyche30
Psyche30: Te perfumki MJ ile miały mililitrów w bodajze ostatnim gb?

nie miałam perfum w ostatnim gb.
massacre
massacre: i jestes zadowolona?

średnio, ale na twoim miejscu w ogóle bym się NIE ZASTANAWIAŁA tylko od razu brała. brytyjska wersja jest znacznie bogatsza i faktycznie się opłaca i zwraca za każdym razem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.