Ashx333
Ashx333
  3 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Hej ;* Wpadłam na pomysł, żeby dodać wątek na temat tanich a naprawdę w niektórych przypadkach - dobrych i trafionych kosmetyków ze sklepów typu: "Wszystko po 3 złote".
Niewiele z nas podejmuje się zakupu takich tanich produktów, bo podświadomość mówi nam, że jak tanie to pewnie jakość adekwatna do ceny - czyli po prostu tani bubel. A tak nie jest, sama zakupiłam ostatnio takowe kosmetyki i jestem mega-zadowolona, ale o tym potem.
Wątek stworzyłam po to, aby dzielić się naszymi "odkryciami" takich niedrogich perełek, które niby są z niższej półki, a tak naprawdę jeżeli chodzi o jakość, wygodę użytkowania i efekty, stoją na równi z drogimi kosmetykami "najlepszych" marek. Temat na pewno bardzo przydatny.
Chciałabym, aby schemat waszych postów wyglądał następująco (jak krótka recenzja):
1. Pełna nazwa kosmetyku i jego rodzaj (czyli co to jest, jaka firma, konkretna nazwa itd.)
2. Zdjęcie produktu, robione przez siebie lub pobrane z internetu. (No chyba, że kosmetyk jest tak rzadki i nieznany i nie ma nigdzie jego zdjęcia, to wtedy wiadomo - głową muru nie przebijemy, więc nie dodajemy).
3. Kolor naszego produktu (jeżeli jest to kosmetyk z kolorówki)
4. Opis i zapewnienia producenta (jeżeli takowe są gdzieś na opakowaniu przedstawione).
5. Nasza subiektywna opinia (Jakie to w rzeczywistości jest, informacje dotyczące wygody użycia, rezultatów, wszystkie zalety, a także wady zakupionego produktu).
6. Cena kosmetyku i informacja, gdzie można kupić dany produkt.


No to myślę, że możemy zaczynać :)

Ashx333
Ashx333
  3 sierpnia 2012

Jak ktoś napisze: "Ja znalazłam tusz z Maybelline za 14,99 zł w Pepco, zajrzyjcie dziewczyny bo warto", albo "Puder w kremie z Quiza ostatnio wyczaiłam za 4 zł, bardzo go sobie chwalę" - no faktycznie, taka szczegółowa recenzja jak ..., o ile w ogóle recenzja.

Ashx333
Ashx333
  3 sierpnia 2012

Łooo, no, dostałam bana aż na godzinę :crylol:
Dobra, bo widzę, że robicie za wielkie strażniczki z teksasu, kompletnie nie rozróżniając tematów i nie potrafiąc zrozumieć prostej rzeczy, którą cały czas powtarzam ;] Nie ma co z wami dyskutować, bo jak grochem o ścianę :D Narazie ;]

Adidasowa
Adidasowa
  3 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no faktycznie, taka szczegółowa recenzja jak ..., o ile w ogóle recenzja.

tak, recenzja. Masz temat wyżej podwieszony, wystarczy.
Nie róbmy teraz wątku "niskich cen", myślę, że w tamtym każdy znajdzie coś dla siebie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Łooo, no, dostałam bana aż na godzinę

Postaraj się jeszcze trochę to dostaniesz dłuższego ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra, bo widzę, że robicie za wielkie strażniczki z teksasu, kompletnie nie rozróżniając tematów i nie potrafiąc zrozumieć prostej rzeczy, którą cały czas powtarzam ;] Nie ma co z wami dyskutować, bo jak grochem o ścianę :D Narazie ;]

Tak, tak, całe to forum jest głupie i nie ogarnia Twojego toku rozumowania, tak, tak.:bye:
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  3 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja znalazłam tusz z Maybelline za 14,99 zł w Pepco,


z pepcko to shit , podróba ... po tyg Ci się tusz zepsuję , zaśmierdnie i strach używać potem .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

kedi
kedi
  3 sierpnia 2012

dostrzegam obustronne skłonności do przesadyzmu.
:ninja:

SoDontWasteTheTime
SoDontWasteTheTime
  3 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra, bo widzę, że robicie za wielkie strażniczki z teksasu, kompletnie nie rozróżniając tematów i nie potrafiąc zrozumieć prostej rzeczy, którą cały czas powtarzam ;] Nie ma co z wami dyskutować, bo jak grochem o ścianę :D Narazie ;]

witamy na moda i uroda :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.