Mariolka
Posty: 13277 (po ~82 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2022
Mariolka
  25 lipca 2012 (pierwszy post)

Dobry!
Matka natura obdarzyła mnie szczupłymi piętami w porównaniu do reszty stopy, przez co z każdych szpilek wymykają mi się one.
W środku sierpnia mam wesele, a nie chcę na nie iść w sandałach czy jakichś balerinach (z którymi też mam zresztą problemy), więc proszę o jakieś rady, co począć z takim problemem.
Mam jedne obcasy, wzięłam o 2 rozmiary mniejsze niż zwykle, dzięki czemu są trochę bardziej obcisłe, palce mi nie wychodzą z nich brzydko, ale pięta nadal wyskakuje. Co mogłabym z nimi zrobić, żeby w śliskich rajstopach utrzymać stopę w miejscu?

DorixP, Ayane, Czeska, own, Veos, Marjolka, Mariolka

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  26 lipca 2012

Zapiętki mi nie pomagają, a mam ten sam problem.
Zdarzyło mi się dorabiać paski wokół kostek w kilku parach..

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  26 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Na gołej stopie dobrze się trzymają.

taaaa... w moim przypadku jest tak: może i stopy/piety się trzymają, ale klej z tych żelowych zapietek nie klei się do buta ;/ a próbowałam z wieloma parami butów i z wieloma zapiętkami żelowymi
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Mariolka
Posty: 13277 (po ~82 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2022
Mariolka
  27 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu przez internet odpada?

Bo ze szpilkami wolę nie ryzykować i chcę przymierzyć na miejscu.

DorixP, Ayane, Czeska, own, Veos, Marjolka, Mariolka

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.