Mariolka
Posty: 13277 (po ~82 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2022
Mariolka
  25 lipca 2012 (pierwszy post)

Dobry!
Matka natura obdarzyła mnie szczupłymi piętami w porównaniu do reszty stopy, przez co z każdych szpilek wymykają mi się one.
W środku sierpnia mam wesele, a nie chcę na nie iść w sandałach czy jakichś balerinach (z którymi też mam zresztą problemy), więc proszę o jakieś rady, co począć z takim problemem.
Mam jedne obcasy, wzięłam o 2 rozmiary mniejsze niż zwykle, dzięki czemu są trochę bardziej obcisłe, palce mi nie wychodzą z nich brzydko, ale pięta nadal wyskakuje. Co mogłabym z nimi zrobić, żeby w śliskich rajstopach utrzymać stopę w miejscu?

DorixP, Ayane, Czeska, own, Veos, Marjolka, Mariolka

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  25 lipca 2012

tzw "zapiętki"-mojej mamie pomogły, poczytaj w sieci o nich

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
meguniaa
meguniaa
  25 lipca 2012
Mariolka
Mariolka: Mariolka

Mam ten sam problem :) Dołączam się do pytania. ;)

Sylvinka
Sylvinka: tzw "zapiętki"-mojej mamie pomogły, poczytaj w sieci o nich

U mnie to nic nie daje. Próbowałam żelowymi, skórzanymi i nic. :(
Mariolka
Posty: 13277 (po ~82 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2022
Mariolka
  25 lipca 2012
Sylvinka
Sylvinka: tzw "zapiętki"-mojej mamie pomogły, poczytaj w sieci o nich

Próbowałam skórzanych zapiętek już - noga ciągle ucieka. :(
Sprawdzę jeszcze żelowe po bokach.

DorixP, Ayane, Czeska, own, Veos, Marjolka, Mariolka

asexualna
asexualna
  25 lipca 2012
Mariolka
Mariolka: Dobry! Matka natura obdarzyła mnie szczupłymi piętami w porównaniu do reszty stopy, przez co z każdych szpilek wymykają mi się one. W środku sierpnia mam wesele, a nie chcę na nie iść w sandałach czy jakichś balerinach (z którymi też mam zresztą problemy), więc proszę o jakieś rady, co począć z takim problemem. Mam jedne obcasy, wzięłam o 2 rozmiary mniejsze niż zwykle, dzięki czemu są trochę bardziej obcisłe, palce mi nie wychodzą z nich brzydko, ale pięta nadal wyskakuje. Co mogłabym z nimi zrobić, żeby w śliskich rajstopach utrzymać stopę w miejscu?

Mam to samo dokładnie, niestety musiałam się przerzucić na buty z mniejszym wycięciem, botki i zapięciami : D
Mariolka
Posty: 13277 (po ~82 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2022
Mariolka
  25 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam to samo dokładnie, niestety musiałam się przerzucić na buty z mniejszym wycięciem, botki i zapięciami : D

Na co dzień też już odpuściłam i chodzę ciągle w wiązanych / zapinanych butach, aczkolwiek nie chcę iść na wesele w botkach czy sandałkach, bo jednak na początku trzeba jakoś wyglądać. :P

DorixP, Ayane, Czeska, own, Veos, Marjolka, Mariolka

asexualna
asexualna
  25 lipca 2012
Mariolka
Mariolka: Na co dzień też już odpuściłam i chodzę ciągle w wiązanych / zapinanych butach, aczkolwiek nie chcę iść na wesele w botkach czy sandałkach, bo jednak na początku trzeba jakoś wyglądać. :P

Ale przecież można kupić bardzo ładne szpile z zapięciem na kostce :D
Mariolka
Posty: 13277 (po ~82 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2022
Mariolka
  25 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale przecież można kupić bardzo ładne szpile z zapięciem na kostce :D

Tyle że u mnie w okolicy ciężko takie znaleźć, a jak już są to w kosmicznych cenach niestety.
A nigdzie dalej się niestety nie mam jak wybrać w najbliższej przyszłości, przez internet zdecydowanie odpada.

DorixP, Ayane, Czeska, own, Veos, Marjolka, Mariolka

asexualna
asexualna
  25 lipca 2012
Mariolka
Mariolka: Tyle że u mnie w okolicy ciężko takie znaleźć, a jak już są to w kosmicznych cenach niestety. A nigdzie dalej się niestety nie mam jak wybrać w najbliższej przyszłości, przez internet zdecydowanie odpada.

Czemu przez internet odpada?
RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  26 lipca 2012

Półwkładki pod palce, które cofną stopę do tyłu i nie pozwolą się pięcie wysuwać.

Nie jestem tu nowa :nie:

meguniaa
meguniaa
  26 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Półwkładki pod palce, które cofną stopę do tyłu i nie pozwolą się pięcie wysuwać.

Ja właśnie takie miałam. Dalej stopa się śliska i buty nalej "klapią". :)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  26 lipca 2012

poszukaj w sklepach obuwniczych zapiętek przeznaczonych specjalnie do klapiących butów :) są grubsze i szersze niż zapiętki zapobiegające otarciom :)
dodatkowo możesz do buta włożyć pół wkładkę, dzięki czemu stopa nie będzie ci się zsuwać :)

no i jeszcze unikaj wkładek i zapiętek żelowych - szkoda tylko na nie kasy, mają słaby klej i są śliskie

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  26 lipca 2012

Żelowe zapiętki działają bardzo dobrze!

madzia2143
madzia2143
  26 lipca 2012

może po prostu dorób pasek u szewca? jeśli but nie jest wymyślny to nie powinno to podpaść. Ja sama się ku temu zamierzam bo mam śliczne platformy ale właśnie pięta mi wyskakuje, te żelowe wkładki też mi nic nie dały. Pójdę do szewca, poproszę by dorobił mi pasek i gitara myślę będzie.

RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  26 lipca 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: szkoda tylko na nie kasy, mają słaby klej i są śliskie

Na gołej stopie dobrze się trzymają.

Nie jestem tu nowa :nie:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.