BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  23 lipca 2012 (pierwszy post)

Co lepsze ? Podobno Ori jest droższe , ale mają lepsze kosmetyki jakościowo , zaś avon jest tańszy , tylko gorzej z produktami .
Czy to się w ogóle opłaca , da się na tym zarobić będąc konsultantką ?
Co jeśli nie uda się złożyć żadnego zamówienia ?

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Felka
Felka
  24 lipca 2012

jak dla mnie sa na rowni..

ILiveForYou3
ILiveForYou3
  24 lipca 2012

Już mówię. W Oriflame to jest tak, że jeśli się zapisujesz, to musisz w 1 swoim katalogu złożyć obojętnie jakie zamówienie, ponieważ tj. taka"aktywacja numeru". A potem już nie ma obowiązku składania. Składasz za ile chcesz, kiedy chcesz :)

BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: ILiveForYou3:Po za tym nie musisz składać zamówienia co katalog i nie ma za to kary.właśnie o tą sprawę mi chodziło gdy się nie złoży zamówień , co wtedy ; ), więc można spróbować bo nie wiem jak to u mnie z tym będzie . Jest podobno zlot konsultantek i klientek ori w Katowicach w Cubusie 26 lipca bodajże , wybiera się ktoś ?
boniwinter
boniwinter
  24 lipca 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Ori czy jednak Avon ?


ORIFLAME!!!
maja genialne kosmetyki do wlosow, stop i przede wszystkim do buzi. ok sa drogie, ale naprawde super.
Nie lubie tuszy do rzes i lakierow do paznokci
AVON
totalny shit
kilka razy zamowilam produkt z katalogu z wybranym kolorem i dostalam zupewnie inny kolor niz sie spodziewalam i to wcale nie byla wina zamawiajacego tylko w katalogu widnieje piekny opalizujacy braz, a w rzeczywistosci jest sraczkowato- brozowe gowno.
Od plynu do higieny intymnej wyladowalam u lekarza bo dostalam takiego uczulenia, ze chodzic nie moglam
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  24 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: maja genialne kosmetyki do wlosow, stop i przede wszystkim do buzi. ok sa drogie, ale naprawde super.


ty dziewczyno chyba drogich kosmetykow nie widzialas.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

bas
bas
  25 lipca 2012

z Avonu brałam tylko mgiełki zapachowei balsamy.
generalnie nie lubie zamawiać z katalogu, musze pojść i wymacać :D

ILiveForYou3
ILiveForYou3
  26 lipca 2012
Prinz
Prinz: boniwinter: maja genialne kosmetyki do wlosow, stop i przede wszystkim do buzi. ok sa drogie, ale naprawde super. ty dziewczyno chyba drogich kosmetykow nie widzialas.


Nie wiem dlaczego wciąż ludzie mówią, że kosmetyki Oriflame są drogie?? Przecież ceny są porównywalne do Avonu czy Rossmana. W dodatku można je mieć od ręki od 23%-nawet 90% taniej!. Tym bardziej, że są to NATURALNE kosmetyki.
Poza tym, uważam, że na zdrowiu i kosmetykach nie ma co oszczędzać. W końcu każdy chce być jak najdłużej piękny i młody ^^
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  26 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: są drogie??


ja sobie na nie nawet pozwolić nie mogę , ale są promocje więc jakoś ciułam ta kasę , ojciec dołoży trochę , miałam darmowe badania skóry , a normalnie badanie kosztuję 200 zł , konsultantka dobrała mi kosmetyki z Ori , chcę się przekonać czy się sprawdzą i czy mój stan skóry się zmieni na lepsze . Nawet z tej czystej ciekawosci ...

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

ILiveForYou3
ILiveForYou3
  26 lipca 2012

Oj uwierz mi, ja też na początku kupowałam po 1,2... Teraz mam całą szafke kosmetyków w łazience i jeszcze w kuferku nowe czekają na swoją kolej. Po prostu sobie wypracowałam. Każdy tak może.
Szczerze, jak słyszę, że są drogie to się dziwię, bo przecież w większości ceny są porównywalne nawet do Avonu, po za tym no.. naturalne, a kosmetyków używa KAŻDY. Czy to głupie mydło, czy żel pod prysznic etc. Skoro i tak się kupuje, to dlaczego nie można mieć tego za darmo ?;)

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  26 lipca 2012

Będąc w Ori trzeba mieć konto bankowe c'nie ? tak czytam wlasnie otych formularzach A i B , A - do banku , B do ori czy tam odwrotnie .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

ILiveForYou3
ILiveForYou3
  30 lipca 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Będąc w Ori trzeba mieć konto bankowe c'nie ? tak czytam wlasnie otych formularzach A i B , A - do banku , B do ori czy tam odwrotnie .


nie trzeba miec, chyba,że zajmujesz sie tym na powaznie to na poziomie ok 9-12% musisz miec aby wyplacili pensje. :)
boniwinter
boniwinter
  30 lipca 2012
Prinz
Prinz: ty dziewczyno chyba drogich kosmetykow nie widzialas.


bardzo przepraszam,ale nie wiem czy sie w temacie zorientowales. Poprownujemy dwie firmy tylko i wylacznie.
Dlatego oszczedz sobie komentow tego typu bo nie masz pojecia z jakich ja firm korzystam i ile place za swoje kosmetyki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.