BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  23 lipca 2012 (pierwszy post)

Co lepsze ? Podobno Ori jest droższe , ale mają lepsze kosmetyki jakościowo , zaś avon jest tańszy , tylko gorzej z produktami .
Czy to się w ogóle opłaca , da się na tym zarobić będąc konsultantką ?
Co jeśli nie uda się złożyć żadnego zamówienia ?

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  23 lipca 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: da się na tym zarobić będąc konsultantką ?

zarobisz na gumy. zaleta - nie wpadniesz.

BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Co jeśli nie uda się złożyć żadnego zamówienia ?


wysylaja Cię do Tworek albo do pier.dla na Rakowieckiej.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Karola
Karola
  23 lipca 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Co lepsze ?

Oriflame. :) Z Avonu mam tylko jeden produkt.
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Czy to się w ogóle opłaca , da się na tym zarobić będąc konsultantką ?

Moja matka jest konsultantką, chyba taniej ma o złotówki produkty jak zamawia, aczkolwiek nie jestem niczego pewna, więc siedzę cicho. :D
kasey00
kasey00
  23 lipca 2012

Z oriflame mam tusz który sobie chwalę (Wonder Lash) ale niewiele kosmetyków testowałam z tej firmy, z Avonu całkiem dużo i żaden mnie nie zachwycił...
mam koleżanki konsultantki i tej i tej firmy, kokosów nie ma :D

SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  23 lipca 2012

Ja byłam konsultantką Avonu i powiem szczerze, że da się zarobić, tylko trzeba poświęcić temu trochę czasu. Cały czas zbierać sumiennie zamówienia i wtedy to się opłaca. Jeśli chodzi o Avon, to jest parę linii kosmetyków, które sobie chwalę - jak niektóre wody toaletowe, serum do włosów, maseczki do włosów SPA, czy żele pod prysznic, ale reszta to niestety badziewie.

A jeśli chodzi o Oriflame, to podobno można zarobić więcej. Ale rzeczywiście kosmetyki są droższe ale więcej z nich jest godnych uwagi. Ja lubię szampony, niektóre perfumy (są naprawdę trwałe!), mleczka&toniki i peelingi.

Tak czy inaczej dla każdego dobre jest co innego :mrgreen: Nic tylko próbować!

TylkoMnieKoochaj92
TylkoMnieKoochaj92
  23 lipca 2012

Byłam w oriflame. ZARabiasz 23% od każdego kosmetyku. ALe ciężko zebrać zamówienie. WIęcej osób jednak woli zapłacić mniej.

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  23 lipca 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Podobno Ori jest droższe , ale mają lepsze kosmetyki jakościowo

Dla mnie oriflame ma lepsze kosmetyki, miałam kiedyś kiedyś krem którego chyba już nie produkują a jeśli tak to w innym opakowaniu i go wielbiłam.
SailorMoon
SailorMoon
  23 lipca 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Co lepsze ? Podobno Ori jest droższe , ale mają lepsze kosmetyki jakościowo , zaś avon jest tańszy , tylko gorzej z produktami .

Lepszy Ori. Z Avonu faktycznie taniej ale bardziej badziewiarsko :D

BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Czy to się w ogóle opłaca , da się na tym zarobić będąc konsultantką ?

Zależy jak się będziesz "starać". Trochę pewnie można zarobić ale to przy większej liczbie klientek. Jak mało ludzi będzie u Ciebie zamawiać to Ci się nie będzie po prostu opłacać.

BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Co jeśli nie uda się złożyć żadnego zamówienia ?

Nic nie zarobisz :D
totaIIyRAWR
totaIIyRAWR
  23 lipca 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Czy to się w ogóle opłaca , da się na tym zarobić będąc konsultantką ?


słyszałam od koleżanek, że jak poświęcisz trochę czasu to tak,
a tak jedyną zaletą chyba jest to, że dostajesz te kosmetyki o ileś tam taniej,
ale też staniki nie latają

BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Co lepsze ?

oriflame bardziej przekonuje
Adidasowa
Adidasowa
  23 lipca 2012

Osobiście z tych firm zamawiam tylko perfumy, bo niektóre są naprawde śliczne.

MuyBueno
MuyBueno
  23 lipca 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Co lepsze ? Podobno Ori jest droższe , ale mają lepsze kosmetyki jakościowo , zaś avon jest tańszy , tylko gorzej z produktami

Jedno i drugie bieda.

BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Czy to się w ogóle opłaca , da się na tym zarobić będąc konsultantką ?

Jak masz dużo znajomych to pewnie i da się trochę zarobić.
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Co jeśli nie uda się złożyć żadnego zamówienia ?

Wtedy pójdziesz rozdawać ulotki za 4 zł /h :ninja:
pijana
pijana
  23 lipca 2012

Koleżanki rozprowadzające Avon często same coś zamawiają, bo im "brakuje do zamówienia" czyli jest chyba jakieś minimum ? Mogę się mylić, bo nie dopytywałam. Nie zamawiam tych kosmetyków, bo kolory z photoshopa i w ogóle jakoś nie mam zaufania, chociaż z pęsety Avon jestem zadowolona :ninja:

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  23 lipca 2012

Miałam kilka kosmetyków z oriflame, z avonu też - nie są najgorsze, według mnie na upartego porównywalne.
Za to mam trzy rodzaje perfum z oriflame - zapachy bardzo lubię.

ILiveForYou3
ILiveForYou3
  23 lipca 2012

Oriflame ma tą przewage, że kosmetyki są naturalne. Avon- syntetyk.
Ceny podobne, wiele razy słyszałam, ze Oriflame jest drogi- nie zgodze sie z tym, jestem konsultantką Ori i kosmetyki mam od 23-90% taniej (lub za darmo) zależy od zamówienia :)
Ceny porównywalne raczej i do Avonu i do np. Rossmana.

Kwestia zarobku- pieniądze same się nie zrobią. Będziesz siedzieć i nic nie robić- nie oczekuj cudów.

Avon mnie bardziej przekonuje do zapachów. Z Ori mam dużo, ale z Avonu mam 1 ulubiony i używam go najczęściej.

W Avonie masz kwotę za którą musisz zamówić, chyba powyzej 150zł masz rabat, a w Oriflame jest fajne to, że możesz zamowic np. 1 produkt i już masz te 23% taniej. Po za tym nie musisz składać zamówienia co katalog i nie ma za to kary. Jeśli nie złożysz w 17kat. zamówienia- wylatujesz bez konsekwencji.

Mało kto wie, że w Oriflame da się zarabiac na dwa sposoby.
Jeśli znajdzie się ktoś zainteresowany zapraszam na pv ;)

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  23 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Po za tym nie musisz składać zamówienia co katalog i nie ma za to kary.


właśnie o tą sprawę mi chodziło gdy się nie złoży zamówień , co wtedy ; ), więc można spróbować bo nie wiem jak to u mnie z tym będzie . Jest podobno zlot konsultantek i klientek ori w Katowicach w Cubusie 26 lipca bodajże , wybiera się ktoś ?

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.