SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  11 lipca 2012 (pierwszy post)

Kupiłam ostatnio w Deichmannie zwykłe baleriny do latania. O takie:



I mam problem, bo potknęłam się (o cholerną remontowaną drogęd83dde21) i obdarłam błyszczący czubek :mrgreen:



Macie jakieś rady na to?? Pomysły jak to "naprawić"?

denatka
denatka
  11 lipca 2012

Kiedyś kupiłam w Deichmannie za małe buty, ale zorientowałam się dopiero jak wróciłam do domu. Też nie miałam pojęcia co z nimi zrobić, więc napuściłam do miski wrzącej wody, wsadziłam tam oba buty i powtarzałam czynność dopóki buty się nie rozkleiły (oczywiście trochę musiałam im pomóc) - wtedy zapakowałam je i zgłosiłam na reklamacje do Deichmanna, jak będziesz miała szczęście i trafisz na miłą babkę to nie każe Ci czekac 2 tygodnie tylko od ręki wybrać nowe buty :)
Polecam tą metode na przyszłość:ziober2::ninja:

SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  11 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: napuściłam do miski wrzącej wody, wsadziłam tam oba buty i powtarzałam czynność dopóki buty się nie rozkleiły

O matko :D Drastyczny sposób :mrgreen:
Tylko o to chodzi, że mi się w nich genialnie chodzi a ta para była ostatnia :(
Myślałam żeby może srebrną farbą w spreju przelecieć oba te "czubki",
tylko nie wiem czy to zda egzamin :/
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 lipca 2012
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Macie jakieś rady na to?? Pomysły jak to "naprawić"?

a reklamacja tego nie uwzględnia?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  11 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: reklamacja tego nie uwzględnia?

Nie wydaje mi się, bo to z mojej winy się stało, a nie z błędu producenta :woot:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 lipca 2012
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Nie wydaje mi się, bo to z mojej winy się stało, a nie z błędu producenta

Niby jop, z resztą z odpowiedzią czekałabyś całe wakacje aż do zimy a wtedy te buty już niepotrzebne.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

denatka
denatka
  11 lipca 2012
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: O matko :D Drastyczny sposób Tylko o to chodzi, że mi się w nich genialnie chodzi a ta para była ostatnia :( Myślałam żeby może srebrną farbą w spreju przelecieć oba te "czubki", tylko nie wiem czy to zda egzamin :/

Nie ma w pobliżu drugiego Deichmanna? U mnie są 3 lub 4. Zawsze możesz prosić o zwrot gotówki, a wtedy pojedziesz do następnego Deichmanna i kupisz.
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie.cat na tej stronie sprawdzisz, w którym sklepie najbliżej Twojej lokalizacji je dostaniesz i w jakich numerach sa dostępne.
NuTiiiiii
NuTiiiiii: a reklamacja tego nie uwzględnia?

Na 100% nie.
denatka
denatka
  11 lipca 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Niby jop, z resztą z odpowiedzią czekałabyś całe wakacje aż do zimy a wtedy te buty już niepotrzebne.

:nie: Deichmann szanuje swoich klientów. Czeka się w najgorszym przypadku 2 tygodnie, ale z tym uszczerbkiem nie ma co liczyć na uwzględnienie reklamacji.
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  11 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: na tej stronie sprawdzisz, w którym sklepie najbliżej Twojej lokalizacji je dostaniesz i w jakich numerach sa dostępne.

Sprawdzałam tu wcześniej i nie ma ich tu :mrgreen:
kasey00
kasey00
  11 lipca 2012

Fajne :mrgreen: ja bym próbowała pomalować

boniwinter
boniwinter
  11 lipca 2012
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Macie jakieś rady na to?? Pomysły jak to "naprawić"?

1. idz do sklepu i zapytaj o reklamacje.
Sorry, ale moim zdaniem nadaja sie do reklamacji poniewaz przy niewielkim stluczeniu uszkodzilas na trwale but....kloc sie w razie czego, ze ci shit sprzedali.
Normalne jest to, ze sie czlowiek moze potknac, ale zeby od razu zniszczyc buta?
2. Gdyby to nie przeszlo to mozesz ewentualnie zatuszowac to tymi nowymi lakierami do paznokci (nie pamietam jak one sie nazywaja) ale maja dokladnie taki sam metaliczny kolor i polysk bo Twoje buciki
kedi
kedi
  11 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Sorry, ale moim zdaniem nadaja sie do reklamacji poniewaz przy niewielkim stluczeniu uszkodzilas na trwale but....kloc sie w razie czego, ze ci shit sprzedali.

na bank jej reklamacji nie przyjmą, nawet nie ma co reklamować. to jest typowe, mechaniczne uszkodzenie.
boniwinter
boniwinter
  11 lipca 2012
kedi
kedi: na bank jej reklamacji nie przyjmą, nawet nie ma co reklamować. to jest typowe, mechaniczne uszkodzenie.

co za kraj
byc moze masz racje.
Mechaniczne uszkodzenie?
czyli rownie dobrze jak zaplaci i jej zapakuja to za nim dojdzie do chaty to jej sie o pudelko poobijaja buty bo czubki beda z bardzo kiepskiej jakosci lakierowanego gowwwna:zonk:
mirra20
mirra20
  11 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kedi:na bank jej reklamacji nie przyjmą, nawet nie ma co reklamować. to jest typowe, mechaniczne uszkodzenie. co za kraj byc moze masz racje. Mechaniczne uszkodzenie? czyli rownie dobrze jak zaplaci i jej zapakuja to za nim dojdzie do chaty to jej sie o pudelko poobijaja buty bo czubki beda z bardzo kiepskiej jakosci lakierowanego gowwwna


a jak zaczepisz czubkiem skórzanego buta dobrej firmy i zedrzesz skórę to też powiesz, że to wina producenta i to jakieś badziewie??
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  12 lipca 2012

kup szklany/metaliczny lakier do paznokci, powinno zakryc

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.