BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  21 czerwca 2012 (pierwszy post)

Dostałam propozycję od znajomej . Chcę żebym była jej jak to nazwała 'modelką na rzęsy ' zagęszczanie etc potem zdjęcia ... Nie mam o tym zielonego pojęcia . Nie wiem jak to będzie wyglądało ...

Czy miała któraś z was tego typu 'zabiegi' ?
Jak wyglądało takie zagęszczanie ?
Co się dzieje potem z rzęsami po takim zagęszczaniu ? czy rzęsy znacznie na tym mi ucierpią ?
Dla kogo zagęszczanie rzęs nie jest wskazane ?

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

InYoursdreamss
InYoursdreamss
  22 czerwca 2012

Doczepienie rzecz technika 1:1 jest super efekt rewelacyjny niby trzymaja sie od 3do 4tyg ale juz po 2tyg wypadają powoli.. Wgl nie mozesz malować oka zeby podczas mycia nie odpadły .. Przy myciu twarzy trzeba omijać oczy .. Jak juz ci wszystkie rzeszy odpadna to po pierwszym razem nic ci sie nie stanie z twoimi beda takie jakie byly ..

boniwinter
boniwinter
  22 czerwca 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Czy miała któraś z was tego typu 'zabiegi' ?

ja mialam.
1. zabieg bardzo dlugi cos ok 2-3 godzin w zaleznosci od tego jak geste maja byc

2. jest bezbolesne oprocz twojego ciala, ktore jest w pozycji lezacej caly czas

3. trzeba uwazac z makijazem tzn chodzi o to, ze przy myciu sie nalezy jak najmniej pocierac rzesy(oczy) po prostu byc ostroznym, a wiadomo, ze jak sie zrobi kreski czymkolowiek lub naladuje cienia, poniej trzeba to zmyc....a to sie wiaze z pocieramien oka...bo sorry ale patyczki do uszu nic w tym nie pomoga

4. takie rzesy trzymaja sie do 3 tygodni przy DUZEJ OSTROZNOSCI....jezeli nie to moga wypasc nawet po tygodniu (znam osobie, ktora je malowala:zonk:)

5. wypadanie rzes nie wyglada zbyt efektownie, wiec dobrze jest uzupelniac je na biezaco.

6. swietna sprawa dla kogos, kto nie ma czasu na makijaz rano, a chce wygladac przyzwoicie

7. efekt rewelacyjny...naprawde polecam

8. wada: kosztowne swinstwo
bas
bas
  23 czerwca 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Czy miała któraś z was tego typu 'zabiegi' ? Jak wyglądało takie zagęszczanie ? Co się dzieje potem z rzęsami po takim zagęszczaniu ? czy rzęsy znacznie na tym mi ucierpią ? Dla kogo zagęszczanie rzęs nie jest wskazane ?

tak, doklejanie i 1:1
doklejanie jest spoko, utrzymuje siękilka dni, ale trzeba uważać z wodą, 1:1 odradzam, strasznie rzęsy słabną i wypadają razem ze sztucznymi'
j.w
nie wiem, ale mnie strasznie szczypały oczy od 1:1
moonlight30
Posty: 1154 (po ~122 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 22
moonlight30
  23 czerwca 2012
bas
bas: nie wiem, ale mnie strasznie szczypały oczy od 1:1

o tym samym pisałam na poprzedniej stronie :D
dla mnie katorga się zaczynała jak mi w grę weszły łzy.
bas
bas
  23 czerwca 2012
moonlight30
moonlight30: Zatem nie wiem czy warto, bo gdy mi łzawiły to ból był masakryczny, dopóki dobrze nie osuszyłam, nie dało się oka na sek otworzyć tak piekło, ale trzeba było jakoś starać się machać powiekami bo to przyspieszało powrót do "normalnego" stanu .

mi oczy zaczeły łazawić podzac jazdy autem... całą droge do dumu jechałam z jednym okiem zamknięty, pierwszy i ostatni raz!
bas
bas
  23 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. takie rzesy trzymaja sie do 3 tygodni przy DUZEJ OSTROZNOSCI....jezeli nie to moga wypasc nawet po tygodniu (znam osobie, ktora je malowala)

ja je musiałam podmalowywać jak juz było ich mało... później poświęcilam swoje rzęsy i je wyrwałam... obcięcie nic nie dało i tak wyglądały idiotycznie.

moonlight30
moonlight30: o tym samym pisałam na poprzedniej stronie :D dla mnie katorga się zaczynała jak mi w grę weszły łzy.

własnie Ci odpisałam na to :D fajne dla "piękniś" i dla osób które mają cza sna ciągłe latanie na uzupełnianie i poświęcanie się dla wyglądu :)
moonlight30
Posty: 1154 (po ~122 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 22
moonlight30
  24 czerwca 2012
bas
bas: mi oczy zaczeły łazawić podzac jazdy autem... całą droge do dumu jechałam z jednym okiem zamknięty, pierwszy i ostatni raz!

Widze zatem ze to nie tyczyło tylko mnie, pocieszające :D

bas
bas: własnie Ci odpisałam na to :D fajne dla "piękniś" i dla osób które mają cza sna ciągłe latanie na uzupełnianie i poświęcanie się dla wyglądu :)

Moim zdaniem lepiej zainwestować 400 zeta w odżywkę, a jest taka, teraz nazwy nie pamiętam...ma ją koleżanka i ma od niej swoje rzęsy jak sztuczne.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.