BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  21 czerwca 2012 (pierwszy post)

Dostałam propozycję od znajomej . Chcę żebym była jej jak to nazwała 'modelką na rzęsy ' zagęszczanie etc potem zdjęcia ... Nie mam o tym zielonego pojęcia . Nie wiem jak to będzie wyglądało ...

Czy miała któraś z was tego typu 'zabiegi' ?
Jak wyglądało takie zagęszczanie ?
Co się dzieje potem z rzęsami po takim zagęszczaniu ? czy rzęsy znacznie na tym mi ucierpią ?
Dla kogo zagęszczanie rzęs nie jest wskazane ?

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  21 czerwca 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Czy miała któraś z was tego typu 'zabiegi' ? Jak wyglądało takie zagęszczanie ? Co się dzieje potem z rzęsami po takim zagęszczaniu ? czy rzęsy znacznie na tym mi ucierpią ? Dla kogo zagęszczanie rzęs nie jest wskazane ?

1 nie miałam :)
2 zagęszczanie polega na tym, że do naturalnej rzęsy przykleja się sztuczną
3 nic się z rzęsami nie dzieje, rosną i potem wypadają, co jest naturalne, ale wiadomo, że jak malutka cieniutka rzęsa musi cały czas "dźwigać" doklejoną grubą i długą rzęsę to cebulka tego włoska się osłabia i w konsekwencji przy długotrwałym noszeniu przedłużonych rzęs, naturalne włoski słabną, wypadają, są coraz rzadsze itp itd
4 pewnie dla osób z chorobami oczu, dla osób, które mają problemy z częstym łzawieniem, dla wrażliwych oczu :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Kameleon
Kameleon
  21 czerwca 2012

Podobno od zagęszczania rzęs rosną włosy na tyłku potem.

styka51
styka51
  21 czerwca 2012

Nie miałam, ale podobno po tym Twoje naturalne rzęsy są strasznie osłabione.

moonlight30
Posty: 1154 (po ~122 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 22
moonlight30
  21 czerwca 2012

Miałam przedłuzane metodą 1:1 przez rok, półtora? Nie wiem czy to samo co zagęszczanie w sumie, cholera wie.... efekt zajebisty ale rzęsy się zrobiły tragiczne, chociaz jeśli masz to mieć na raz to zupełnie co innego

SoDope
SoDope
  21 czerwca 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Czy miała któraś z was tego typu 'zabiegi' ? Jak wyglądało takie zagęszczanie ? Co się dzieje potem z rzęsami po takim zagęszczaniu ? czy rzęsy znacznie na tym mi ucierpią ? Dla kogo zagęszczanie rzęs nie jest wskazane ?

miałam ...

nie dziękuje.
mmaryja
mmaryja
  21 czerwca 2012

zajebista sprawa dla osób które mają bardzo słabe i krótki swoje naturalne rzęsy.

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  21 czerwca 2012
moonlight30
moonlight30: na raz to zupełnie co innego


no właśnie ja taką propozycję dostałam i pomyślałam czemu by nie , ale potem tak pomyślałam ze nie wiem jak moje rzęsy to wytrwają , biorąc pod uwagę że moje rzęsy są cienkie , krótkie i słabe a oczy mam wrażliwe na słońce , silniejszy wiatr , ale to też nie zawsze , róznie to z nimi bywa ... Nigdy się w to nie bawiłam , zaakceptowałam moje rzęsy takie jakie są , i nigdy o tym nie myślałam .. Nawet tipsów w życiu nie miałam :mrgreen:

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 319
Kiniowska
  21 czerwca 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Nawet tipsów w życiu nie miałam


I nie chciej mieć, nie polecam, odradzam. Póki są na miejscu i Twoje naturalne paznokcie nie odrosły to fakt, wyglądają pięknie - pod warunkiem, że są poprawnie zrobione. A później... dramat. :D Ja miałam raz, na studniówkę, ot "bo koleżanki będą miały". Spróbowałam, przekonałam się i dosyć. Czekałam kawał czasu aż moje odrosną, bo żadna regeneracja nie pomagała.

Co do zagęszczania rzęs, to czytałam kiedyś, że bardzo osłabiają Twoje naturalne. Podobna sprawa jak z tipsami - póki są jest pięknie. ;)
moonlight30
Posty: 1154 (po ~122 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 22
moonlight30
  21 czerwca 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: ale potem tak pomyślałam ze nie wiem jak moje rzęsy to wytrwają , biorąc pod uwagę że moje rzęsy są cienkie , krótkie i słabe

Jeden raz przetrwają, nie dygaj, mi to się wyć chciało bo jakbym w ogóle rzęs nie miała po długotrwałym robieniu ale to co innego.

Po zrobieniu tego oczy zapewne będa piekły i łzawiły, zależy od kleju, mi na początku robiła takim że przez pół godz musiałam stac pod wiatrakiem , bo po otwarciu oczu była masakra, szczypanie itd, a nawiew powoduje ze szybciej oczy dochodzą do siebie, potem robiła innym klejem , był delikatniejszy już, ale nie radzę płakać w trakcie noszenia takich rzęs :D
moonlight30
Posty: 1154 (po ~122 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 22
moonlight30
  21 czerwca 2012

A gdybyś się rozpłakała i zaczęło się szczypac to piorunem pod zimny nawiew suszarki albo wentylator i szybko mrugać powiekami aby się osuszało.

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  21 czerwca 2012
moonlight30
moonlight30: nie radzę płakać w trakcie noszenia takich rzęs :D


mi często łzawią oczy a wiadomo nie zawsze mamy pod reka jakis wiatrak .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

moonlight30
Posty: 1154 (po ~122 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 22
moonlight30
  21 czerwca 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: mi często łzawią oczy a wiadomo nie zawsze mamy pod reka jakis wiatrak .

Zatem nie wiem czy warto, bo gdy mi łzawiły to ból był masakryczny, dopóki dobrze nie osuszyłam, nie dało się oka na sek otworzyć tak piekło, ale trzeba było jakoś starać się machać powiekami bo to przyspieszało powrót do "normalnego" stanu .
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  21 czerwca 2012
moonlight30
moonlight30: nie wiem czy warto


to też zależy od tego jak się wyspie , jesli sie nie wyspie , oczy mam ciężkie i skłonne do łez ..
Raz jest tak że nie łzawią a raz że łzawią cały dzień , partiami albo to przez słońce , a to przez wiatr . Czysta loteria można rzec , czasem tusz do rzęs doprowadza mnie do szału ...
na szczecie nie trzeba mi extra drogiego tuszu bo coś z rzęs wyczarować :mrgreen:

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

madzia2143
madzia2143
  22 czerwca 2012

jeśli nie jest Ci żal swoich naturalnych rzęs to spoko - efekt fajny.
o dobrze zrobione rzęsy tym sposobem baaaaardzo trudno, na pierwszy rzut oka wyglądają rewelacyjnie, problem pojawia się w momencie gdy zaczynają Ci wypadać Twoje prawdziwe rzęsy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.