styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
MartaKarinka
MartaKarinka
  27 kwietnia 2014

hahaha, a oni dalej kłapią paszczami, kupa śmiechu xDDD

PROVIRON318
PROVIRON318
  27 kwietnia 2014

>wyloguj się
>zaloguj ponownie za 15 minut
>HAHA BK ONI DALEJ NA FORUM KUPA ŚMIECHU IKS DE KRULOWA PSZCZUŁ NAJLEBRZA
xD

MindDiversion
MindDiversion
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: hahaha, a oni dalej kłapią paszczami, kupa śmiechu xDDD


hahaha, a ona dalej jest żałosna, kupa śmiechu xDDD
RajstopkiKaseja
RajstopkiKaseja
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: >wyloguj się >zaloguj ponownie za 15 minut


za chwile będzie przeglądac wylogowana xD
PROVIRON318
PROVIRON318
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: za chwile będzie przeglądac wylogowana xD

standard, ale logowanie sie na minute zeby odpisac i znow logout najlepsze XDD
MartaKarinka
MartaKarinka
  27 kwietnia 2014

MindDiversion- czytając cię mam nadzieję, że trollujesz, chociaż patrząc na twój wiek i biorąc pod uwagę fakt, że jesteś z czata, sądzę, że moje nadzieje są złudne

igruppen- pisząc o przegrywie, chodziło mi o całokształt tego, co sobą reprezentujesz, a nie o twój stan konta (żałosne, że w ogóle takie rzeczy komuś mogą przychodzić na myśl)- jestem pewna, że nawet, jeśli w jakichś sytuacjach potrafisz być kulturalny, to tylko przykrywka, bo twoja natura ocieka prostactwem.

Konto usunięte
Konto usunięte: za chwile będzie przeglądac wylogowana xD

Mam do tego prawo chłopcze, byłam właśnie w sklepie po czekoladę i miałam się już tu nie logować do wieczora, ale coś mnie tu ciągnie.
MindDiversion
MindDiversion
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte:


przyznaj że to jakiś spisek i razem mnie trollujecie z tą martą bo nigdy nie uwierzę że ktoś może być takim paralitykiem
PROVIRON318
PROVIRON318
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: igruppen- pisząc o przegrywie, chodziło mi o całokształt tego, co sobą reprezentujesz, a nie o twój stan konta (żałosne, że w ogóle takie rzeczy komuś mogą przychodzić na myśl)- jestem pewna, że nawet, jeśli w jakichś sytuacjach potrafisz być kulturalny, to tylko przykrywka, bo twoja natura ocieka prostactwem.

niezła projekcja XDD
jesteś tu największym przegrywem, choć tego nie widzisz xD

Konto usunięte
Konto usunięte: przyznaj że to jakiś spisek i razem mnie trollujecie z tą martą bo nigdy nie uwierzę że ktoś może być takim paralitykiem

KUPA ŚMIECHU Z CB ZIOMECZKUWO, SZANUJ KRULOWOM PSZCZUŁ DZIENKI NIEJ MASZ MERYTORYCZNE TEMATY NA FORUM
FrenchShoes
FrenchShoes
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: >HAHA BK ONI DALEJ NA FORUM KUPA ŚMIECHU IKS DE KRULOWA PSZCZUŁ NAJLEBRZA xD

tak bardzo to xDD

marta, kiedy w końcu odchodzisz? d83dde0f
MartaKarinka
MartaKarinka
  27 kwietnia 2014

igruppen- "internet powazny biznes" no jak ktoś tu spędza dnie i noce to najwyraźniej tak

MindDiversion
MindDiversion
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: igruppen- "internet powazny biznes" no jak ktoś tu spędza dnie i noce to najwyraźniej tak


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD HIPOKRYZJA ?
znam ją 3 dni a drugi raz widzę ten argument xD
MartaKarinka
MartaKarinka
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: niezła projekcja XDD jesteś tu największym przegrywem, choć tego nie widzisz xD

już się nawet do tego nie odnoszę przegrywie z gimbusią twarzą, znowu daję wam atencję, przyznam, że nieźle potraficie mną manipulować
Konto usunięte
Konto usunięte: marta, kiedy w końcu odchodzisz?

nigdy, nawet do grobu zabiorę laptop i całe hyde

Konto usunięte
Konto usunięte: HIPOKRYZJA ?

nie sądzę
FrenchShoes
FrenchShoes
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: przegrywie z gimbusią twarzą

to te słynne merytoryczne argumenty ad personam? xD
PROVIRON318
PROVIRON318
  27 kwietnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: igruppen- "internet powazny biznes" no jak ktoś tu spędza dnie i noce to najwyraźniej tak

no jeżeli dla kogoś wyjście z domu na impreze czy na rower jest tak poważnym eventem, że musi się pochwalić tym na forum przy każdej okazji, to raczej nie ma zbyt skomplikowanego życia towarzyskiego xD ale wyzywanie od przegrywów wszystkich wokół najlepsze xD
marta, naprawde trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść

Konto usunięte
Konto usunięte: już się nawet do tego nie odnoszę przegrywie z gimbusią twarzą, znowu daję wam atencję, przyznam, że nieźle potraficie mną manipulować

spójrz na swoją, serio xD zresztą ja się starałem nigdy nie oceniać twojego wyglądu poza ubiorem, bo na resztę nie masz wpływu, no ale niestety- aparycje masz MOCNO karyniastą, co w połączeniu z ubiorem daje wiadomy efekt xD
MartaKarinka
MartaKarinka
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: to te słynne merytoryczne argumenty ad personam? xD

Takie same, jakimi operuje twój kolega d83dde18

___
zamknij morde, ok?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.