styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
MartaKarinka
MartaKarinka
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ak sie czujesz z tym,ze sa ladniejsze od Ciebie? czemu sie tak ich obawiasz?

Bk xD
MartaKarinka
MartaKarinka
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ak sie czujesz z tym,ze sa ladniejsze od Ciebie? czemu sie tak ich obawiasz?

Źle mi z tym Marcin
PROVIRON318
PROVIRON318
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A ten desperat znowu ta sama śpiewka xDDDDDDDDDDDDdd

po prostu uwielbiam, jak twoja frustracja sięga zenitu i w obłąkańczym szale zaczynasz wypisywać takie śmieszne rzeczy jak to o rozszerzonej maturze XDD
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy nie pisałam ci już w innym temacie, że masz szukać atencji u swoich tępych dziewuszek z czata? Psujesz mi taki piękny dzień... słoneczko świeci, zero chmur na niebie, a ty znowu nieudolnie próbujesz zwrócić na siebie uwagę. chyba muszę zamknąć ten laptop, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie

miałaś odejść z forum, chyba najwyższy czas xD
MartaKarinka
MartaKarinka
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu uwielbiam, jak twoja frustracja sięga zenitu i w obłąkańczym szale zaczynasz wypisywać takie śmieszne rzeczy jak to o rozszerzonej maturze XDD

Ja jebe, ty po prostu jesteś skrajnym desperatem (jak i w życiu, tak i tu), który nie ma żadnych innych argumentów i do porzygu powtarza jedną i tą samą śpiewkę, chociaż tak naprawdę masz gówniane pojęcie o moim życiu. Nawet nie mając matury, czy skończonej szkoły średniej, i tak znaczyłabym w życiu więcej niż ty
Konto usunięte
Konto usunięte: miałaś odejść z forum, chyba najwyższy czas xD

ty nie będziesz mi mówić, co mam robić, zajmij się lepiej trollowaniem na czacie bo to ci wychodzi najlepiej- w roli psychologa się nie sprawdzasz, chłopcze
PROVIRON318
PROVIRON318
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jebe, ty po prostu jesteś skrajnym desperatem (jak i w życiu, tak i tu), który nie ma żadnych innych argumentów i do porzygu powtarza jedną i tą samą śpiewkę, chociaż tak naprawdę masz gówniane pojęcie o moim życiu. Nawet nie mając matury, czy skończonej szkoły średniej, i tak znaczyłabym w życiu więcej niż ty

ty jesteś skrajną idiotką xD
>NIE DAM CI JUŻ ATENCJI
>ALE ODPISZE JESZCZE 20 RAZY HEH
tobą po prostu nie sposób nie gardzić, ps to prawda

Konto usunięte
Konto usunięte: ty nie będziesz mi mówić, co mam robić, zajmij się lepiej trollowaniem na czacie bo to ci wychodzi najlepiej- w roli psychologa się nie sprawdzasz, chłopcze

robi tam sobie co chcesz, ale komicznie to wygląda, czyli pasuje do twojego obrazu- forumowego błazna (śmiech)
MartaKarinka
MartaKarinka
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ty jesteś skrajną idiotką xD >NIE DAM CI JUŻ ATENCJI >ALE ODPISZE JESZCZE 20 RAZY HEH tobą po prostu nie sposób nie gardzić, ps to prawda

ciężko mi nie skomentować twojego obłąkańczego bełkotu
Konto usunięte
Konto usunięte: robi tam sobie co chcesz, ale komicznie to wygląda, czyli pasuje do twojego obrazu- forumowego błazna (śmiech)

guwno ci do tego
MartaKarinka
MartaKarinka
  27 kwietnia 2014

prinz jesteś?

PROVIRON318
PROVIRON318
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ciężko mi nie skomentować twojego obłąkańczego bełkotu

po prostu forum to jedyne miejsce, gdzie ktokolwiek poświęca ci choć trochę uwagi, dlatego choćby cię tu obrażano i tak wrócisz jak pies z podkulonym ogonem, ot cała tajemnica xD

Konto usunięte
Konto usunięte: guwno ci do tego

jestem częścią tego forum, mam prawo, jak każdy inny, się wypowiadać na temat twoich śmieciowych postów, to nie twój prywatny folwark, jak się nie podoba, to logout d83dde18
sol6
sol6
  27 kwietnia 2014

Wy byście stworzyli idealną parę, uzupełniacie się doskonale ;)
Podajcie sobie dłonie na zgodę ;D

MartaKarinka
MartaKarinka
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu forum to jedyne miejsce, gdzie ktokolwiek poświęca ci choć trochę uwagi, dlatego choćby cię tu obrażano i tak wrócisz jak pies z podkulonym ogonem, ot cała tajemnica xD

Ja w przeciwieństwie do ciebie mam realnych znajomych i nie muszę się prosić o atencję na czatach/forum :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem częścią tego forum, mam prawo, jak każdy inny, się wypowiadać na temat twoich śmieciowych postów, to nie twój prywatny folwark, jak się nie podoba, to logout

Chłopcze, aktualnie to ja jestem na hyde osobą, która jest tu najdłużej i najwięcej zrobiła dla tego forum, gdyby tam pisali tacy jak ty i twoje czatowe koleżanki, to forum by już dawno zdechło, więc przykro mi, ale jesteś na samym końcu łańcucha pokarmowego- nie dość, że nowociota, to jeszcze dochodzi fakt, że nie zrobiłeś dla tego forum kompletnie nic.
I to nie ty będziesz mi mówił, kiedy mam się wylogować.
AnkieterHyde
AnkieterHyde
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja w przeciwieństwie do ciebie mam realnych znajomych i nie muszę się prosić o atencję na czatach/forum


hahahahahahahaha
MartaKarinka
MartaKarinka
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wy byście stworzyli idealną parę, uzupełniacie się doskonale ;) Podajcie sobie dłonie na zgodę ;D

Nie związałabym się z desperatem i życiowym nieudacznikiem, a ręki też bym mu nie podała bo pewnie śmierdzi papierosami
MartaKarinka
MartaKarinka
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: hahahahahahahaha

głównie to wy mi dajecie atencję, a nie ja się o nią proszę- nawet jak mnie nie było, powstawało over9000 tematów o mnie. w zeszłym roku jak wyjechałam na wakacje i nie było mnie 2 dni, ty już zakładałeś temat i zastanawiałeś się, co mogę robić.

kto tu żyje czyim życiem, słonko?d83dde18
AnkieterHyde
AnkieterHyde
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: , powstawało over9000 tematów o mnie.


marta zdechła,wszyscy się cieszą
sugerowanie,że wiekszosc nie zyczyla ci smierci
sol6
sol6
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: sugerowanie,że wiekszosc nie zyczyla ci smierci

czasami brak Wam umiaru i robi się niesmacznie :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.