styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
PROVIRON318
PROVIRON318
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja w przeciwieństwie do ciebie mam realnych znajomych i nie muszę się prosić o atencję na czatach/forum

ja w przeciwieństwie do ciebie nie jestem taki żałosnym przegrywem, żeby każdym wyjściem z domu chwalić się na forum, zawsze bk z tego xD
Konto usunięte
Konto usunięte: Chłopcze, aktualnie to ja jestem na hyde osobą, która jest tu najdłużej i najwięcej zrobiła dla tego forum

o jak zgniłem, internet powazny biznes xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby tam pisali tacy jak ty i twoje czatowe koleżanki, to forum by już dawno zdechło, więc przykro mi, ale jesteś na samym końcu łańcucha pokarmowego- nie dość, że nowociota, to jeszcze dochodzi fakt, że nie zrobiłeś dla tego forum kompletnie nic. I to nie ty będziesz mi mówił, kiedy mam się wylogować.

to zamknij wreszcie mordę i przestań pajacować, albo licz się z tym, że będziesz tak odbierana, jak właśnie jesteś xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie związałabym się z desperatem i życiowym nieudacznikiem

zawsze z tego śmiechne, bo sobie coś ubzdurałaś i forsujesz. ja się nie wypowiadam odnośnie kwestii, których nie poruszyłaś nigdy na forum, zawsze mnie ciekawi, skąd możesz wiedzieć, o tym hehe nieudacznictwie. wiesz, jakie mam kwalifikacje, wiesz gdzie pracowałem, wiesz jakich ludzi znam, wiesz ile mam na koncie, wiesz, co potrafię? XD
możemy się przerzucać insynuacjami bez poparcia w czymkolwiek, to w sumie twoj poziom, ale trochę to zabawne xD
anidax
anidax
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Wy byście stworzyli idealną parę, uzupełniacie się doskonale ;) Podajcie sobie dłonie na zgodę ;D

coś w tym jest d83ddc4d
AnkieterHyde
AnkieterHyde
  27 kwietnia 2014

ciekawe jak wygladalby seks marty z gruppenem

MindDiversion
MindDiversion
  27 kwietnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe jak wygladalby seks marty z gruppenem

krótko z trzema prezerwatywami na penisie długo by mu nie ustał
PROVIRON318
PROVIRON318
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: krótko z trzema prezerwatywami na penisie długo by mu nie stał

masz minusika za to, że choćby o tym pomyślałaś d83dde12
MindDiversion
MindDiversion
  27 kwietnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: MindDiversion: krótko z trzema prezerwatywami na penisie długo by mu nie stał masz minusika za to, że choćby o tym pomyślałaś


myślałam raczej o tym że musiałbyś ją ruchać bo Putin by groził twojej ukochanej a chciał aby jego córka z kaprawą mordą zapewniła mu aryjskie potomstwo

wiesz że cię szanuję i nie posądzam o taką desperację
btw co z tą cielęcinką ?
PROVIRON318
PROVIRON318
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: myślałam raczej o tym że musiałbyś ją ruchać bo Putin by groził twojej ukochanej a chciał aby jego córka z kaprawą mordą zapewniła mu aryjskie potomstwo

nie rozumiem tego zdania, jaśniej proszę d83dde1e

Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz że cię szanuję i nie posądzam o taką desperację btw co z tą cielęcinką ?

jakoś się dogadamy d83dde0f
MartaKarinka
MartaKarinka
  27 kwietnia 2014

Minddiversion i dongruppen- jeden level, idealne zestawienie (śmiech), plus do tego sowa marcin

a tobie już przegrywie nie odpisuję, rzuciłam już dzś garść atencji w twoją stronę, wystarczy.

ty, dziewczę wyżej, też się już nie sil na pisanie w moją stronę, won na czat xD

PROVIRON318
PROVIRON318
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Minddiversion i dongruppen- jeden level

to i tak o kilka za wysoko, jak na twoje możliwości xD

Konto usunięte
Konto usunięte: a tobie już przegrywie nie odpisuję, rzuciłam już dzś garść atencji w twoją stronę, wystarczy. ty, dziewczę wyżej, też się już nie sil na pisanie w moją stronę, won na czat xD

NIE NAZYWAJĄ MNIE KRULOWOM PSZCZUŁ, ZABIERAM ZABAWKI I UCIEKAM Z TEJ PIASKOWNICY CHLIP CHLIP
żałosne śląskie zwierze, nara xD
MindDiversion
MindDiversion
  27 kwietnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozumiem tego zdania, jaśniej proszę


marta córa postkomuny
+ przymuszony 100% aryjski samiec pod groźbą śmierci swojej ukochanej
w celu pozyskania wspaniałych aryjskich genów

dobry temat na film
MindDiversion
MindDiversion
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: dziewczę wyżej, też się już nie sil na pisanie w moją stronę, won na czat xD

dziewczę aż czuje pogardę
działasz jak komunistyczny aparat terroru zmień nick "Feliks Dzierżyński" pasuje
PROVIRON318
PROVIRON318
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: marta córa postkomuny + przymuszony 100% aryjski samiec pod groźbą śmierci twojej ukochanej w celu pozyskania twoich wspaniałych genów

lokowanie genów w śląski inkubator o zerowym potencjale to chyba nie jest dobry pomysł...
MindDiversion
MindDiversion
  27 kwietnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: lokowanie genów w śląski inkubator o zerowym potencjale to chyba nie jest dobry pomysł...


ona raczej przypomina mi mutanty z Rise w opowieściach Dariusza Kwietnia
przeszczepione zwierzęce kończyny te sprawy trochę taki zwierzoczłek z warhammera

MARTA MISTYCZNY STWÓR
PROVIRON318
PROVIRON318
  27 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: mutanty z Rise w opowieściach Dariusza Kwietnia


o gurwa, plusik, szanuje, mam nadzieje że kiedyś się wybiore do riese i go poznam xD
RajstopkiKaseja
RajstopkiKaseja
  27 kwietnia 2014

marta to stwór

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.