styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
praksyda
praksyda
  1 kwietnia 2014

przecież etui na ramię kosztuję 15 zł, a wy wydziwiacie, ja mam o takie. i nie trzeba wyjmować telefonu z etui żeby klikac na nim.

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  1 kwietnia 2014

najlepiej wsadzać telefon do stanika w tą "przegródkę" pośrodku

praksyda
praksyda
  1 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepiej wsadzać telefon do stanika w tą "przegródkę" pośrodku

spocone cycki + telefon :rotfl:
JuIia
JuIia
  1 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: e to nie to na gumce to ryzyko musiała byś mieć uchwyt jakiś ja żebym tam jakoś ekstremalnie szalał to nie ale tez czasem telepie rowerem ale jako tako jeszcze telefon nie odpadł kupiłem osłonę z tworzywa w jakimś stopniu chroniącą telefon przed upadkiem o ile nie upadnie wyświetlaczem o coś :/

Ja to jeżdżę tak, że pod samochody prawie wpadam więc i tak sie dziwię że mi nie wypada z kieszeni kurtki :D
JuIia
JuIia
  1 kwietnia 2014
praksyda
praksyda: spocone cycki + telefon

Ta, brawo.
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  1 kwietnia 2014
praksyda
praksyda: spocone cycki + telefon

ja kiedys tak zniszczyłam wyświetlacz z telefonu i poszedł do wyrzucenia. ale to było przez deszcz, bo wracałam i się rozlało po drodze, a miałam jakieś 40 minut jazdy do domu, oczywiście telefon w cyckach jak zawsze podczas jazdy na rowerze
praksyda
praksyda
  1 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiście telefon w cyckach jak zawsze podczas jazdy na rowerze

nawet gdybym chciała go w cyckonoszu uchronić przed deszczem, to i tak by mi wypadł, za mało miejsca, albo za małe cycki :ninja:
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  1 kwietnia 2014
praksyda
praksyda: nawet gdybym chciała go w cyckonoszu uchronić przed deszczem

Ja nie chronię przed deszczem, po prostu zawsze go tam wsadzam jak jadę na rower bo nie mam gdzie indziej takiej możliwości, chyba, że akurat mam kieszeń w spodenkach albo bluzę z kieszenią jak jest chłodniej.
praksyda
praksyda: to i tak by mi wypadł, za mało miejsca, albo za małe cycki

Dużo zależy od stanika. Nie wierzę, że masz mniejsze cycki ode mnie, więc nie trolluj
praksyda
praksyda
  1 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dużo zależy od stanika. Nie wierzę, że masz mniejsze cycki ode mnie, więc nie trolluj

no serio, tu bieda cyckowa.
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  1 kwietnia 2014
praksyda
praksyda: no serio, tu bieda cyckowa.

Moja znajoma też nie ma cycków prawie wcale, małe a to maks (a mniejszych niż ona pewnie nie masz), mimo to jakoś wsadza telefon do stanika jak jedziemy razem na rowery xD
praksyda
praksyda
  1 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja znajoma też nie ma cycków prawie wcale, małe a to maks (a mniejszych niż ona pewnie nie masz), mimo to jakoś wsadza telefon do stanika jak jedziemy razem na rowery xD

no az taka deska nie jestem, XD
Nie wiem, ale ja chyba bym miała problem żeby miec tel w cyckach moze dlatego ze nigdy tam se telefonu nie wkładałam XD
Ale i tak szkoda telefonu.
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  1 kwietnia 2014
praksyda
praksyda: Nie wiem, ale ja chyba bym miała problem żeby miec tel w cyckach moze dlatego ze nigdy tam se telefonu nie wkładałam XD

no ja sobie wymyśliłam wkładanie telefonu do cycków, trzeba być kreatywnym jak nie ma kieszeni, a telefon jak telefon, dziś jest jutro sam się zepsuje- liczą się stałe dobra duchowe a nie ulotne dobra materialne xD
JuIia
JuIia
  1 kwietnia 2014

No dobra, ja czasem w pracy służbowy wkładam w cycki ale rzadko z racji tego że klienci dziwnie się patrzą d83dde14

GRADEK83
GRADEK83
  1 kwietnia 2014
JuIia
JuIia: No dobra, ja czasem w pracy służbowy wkładam w cycki ale rzadko z racji tego że klienci dziwnie się patrzą


Cie pieron kieszeni nie macie trzymanie promieniującego telefonu blisko cycków i serca nie jest wskazane :/
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  1 kwietnia 2014


mój pupil
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.