styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
Paulinessa
Paulinessa
  31 marca 2014

Dobrze tu zajrzeć czasem dla śmiechu z Waszych wypowiedzi (a nie z outfitów) :rotfl:

JuIia
JuIia
  31 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale powinnaś połowę klamotów oddać na PCK

:rotfl:
GRADEK83
GRADEK83
  31 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze tu zajrzeć czasem dla śmiechu z Waszych wypowiedzi (a nie z outfitów)


A gdzie masz zdjęcia ? przytyłaś? i moda juz nie widzę się porobiło :and: :P
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  31 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: zaloz jakiekolwiek szpilki i daj do oceny

Teraz mi się nie chce, tak mnie dzisiaj szpilki obtarły, że nie założę chyba przez najbliższy tydzień. xD
Earth
Earth: A jeszcze co do włosów, to próbowałaś robić sobie przedziałek po boku jakoś? :-P

Kiedyś, ale jakoś tak dziwnie mi, niewygodnie. "Naturalnie" mi się włosy układają po środku. Poza tym one tak beznadziejnie na zdjęciach wychodzą, nie wiem dlaczego, siła wyższa. :rotfl: Na żywo wyglądają lepiej mam wrażenie.
Konto usunięte
Konto usunięte: ma mało eleganckie takie z młodości z podstawówki oczywiście bez obrazy Marta :D Ale powinnaś połowę klamotów oddać na PCK

Mi odpowiada. :)
GRADEK83
GRADEK83
  31 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi odpowiada. :)


ciesze się że sie ze mną zgadzasz odświeżysz dzięki temu swoją garderobę :D Oczywiście możesz porobić paczki jakieś albo zestawy i na tablicy wystawić coś może ktoś kupi i zawsze jakieś drobne wpadną i może coś sobie kupisz nowego :)
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  31 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ciesze się że sie ze mną zgadzasz odświeżysz dzięki temu swoją garderobę :D Oczywiście możesz porobić paczki jakieś albo zestawy i na tablicy wystawić coś może ktoś kupi i zawsze jakieś drobne wpadną i może coś sobie kupisz nowego :)

chyba źle mnie zrozumiałeś, Gradku :rotfl:
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  31 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzie masz zdjęcia ? przytyłaś?

co za insynuacje xD Jak ja przestanę dodawać to też powiecie, że przytyłam?
Paulinessa
Paulinessa
  31 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzie masz zdjęcia ? przytyłaś? i moda juz nie widzę się porobiło :P


Nie mam zdjęć, bo nie mam, ale nie przytyłam, nie ścięłam włosów, nic z tych rzeczy :rotfl: a moda 'oddałam' jakiś czas temu ;)
GRADEK83
GRADEK83
  31 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba źle mnie zrozumiałeś, Gradku

A to przepraszam :D
Masz tu http://stylistki.pl/najpopularniejsze-zestawy/ Marta fajna stronę możesz sama coś powybierać zrobić swoją stylizację albo korzystać z gotowych :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam zdjęć, bo nie mam, ale nie przytyłam, nie ścięłam włosów, nic z tych rzeczy a moda 'oddałam' jakiś czas temu ;)


No wiesz tak na słowo to trudno uwierzyć no ale z racji takiej że byłaś modem i miałas i zapewne nadal masz tu jako takie poszanowanie i reputację to muszę uwierzyć na słowo :D A kto wie może doczekamy się jakiegoś zdjęcia outfitowego :P
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  31 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A to przepraszam :D Masz tu http://stylistki.pl/najpopularniejsze-zestawy/ Marta fajna stronę możesz sama coś powybierać zrobić swoją stylizację albo korzystać z gotowych :D

daj mi żyć, Gradku d83dde09 Będę się ubierać tak, jak mi się podoba. Nie przepadam za tym, jak ludzie próbują coś we mnie na siłę zmieniać/dyrygować mi.
GRADEK83
GRADEK83
  31 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: jak ludzie próbują coś we mnie na siłę zmieniać/dyrygować mi.


Wybacz nie wiedziałem chciałem być pomocny no ale oki nic na siłę poszukam większego młotka d83dde0a
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 marca 2014

haha faktycznie dzisiaj bk aż prawiczek zaniemógł :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  31 marca 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: haha faktycznie dzisiaj bk aż prawiczek zaniemógł :D

z czego?
Konto usunięte
Konto usunięte: Wybacz nie wiedziałem chciałem być pomocny no ale oki nic na siłę poszukam większego młotka

nie dasz rady, nie wiesz, z kim masz do czynienia :))))))))))
Paulinessa
Paulinessa
  31 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A kto wie może doczekamy się jakiegoś zdjęcia outfitowego :P


oddałam wątek Marcie :rotfl:
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  31 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: oddałam wątek Marcie

Od jutra koniec z moimi outfitami, teraz wasza kolej :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.