styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
SowaMarta
SowaMarta
  31 marca 2014
Rosiczka
Rosiczka: kupcie mi nowe lustro xD

sama sobie kup, zresztą ja nie narzekam :D
WiecznyPrawiczek
WiecznyPrawiczek
  31 marca 2014

marta wrzuca fotke
reszta hejtuje i wysmiewa i tak jest od 150 strony xD

Paulinessa
Paulinessa
  31 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: marta wrzuca fotke reszta hejtuje i wysmiewa i tak jest od 150 strony xD


xDDDD

ten progres w temacie, yea
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  31 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: marta wrzuca fotke reszta hejtuje i wysmiewa i tak jest od 150 strony xD

już jpg na was, nie wrzucę więcej :rotfl:
JuIia
JuIia
  31 marca 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: siedzą bez fotek i outfitów przed kompem z chipsami w ręku

Oo przepraszam, ja jeżdżę na rowerze jak Marta. d83ddc46
GRADEK83
GRADEK83
  1 kwietnia 2014
JuIia
JuIia: Oo przepraszam, ja jeżdżę na rowerze jak Marta.

Pochwal się endomondo osiągnięciami :D
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  1 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Pochwal się endomondo osiągnięciami :D

Od endomondo to praksyda d83dde09
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 kwietnia 2014
JuIia
JuIia: Oo przepraszam, ja jeżdżę na rowerze jak Marta

Julio po chipsy do sklepu to się nie liczy :D

Ale pewnie jeździsz w ledżinsach, poka :O

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  1 kwietnia 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Julio po chipsy do sklepu to się nie liczy :D

też się liczy, bo kalorie przy chodzeniu się spalają, to też rodzaj sportu
JuIia
JuIia
  1 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Pochwal się endomondo osiągnięciami :D

Ja biegam i jeżdżę z runtastic :ninja:
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Julio po chipsy do sklepu to się nie liczy :D Ale pewnie jeździsz w ledżinsach, poka :O

Nieprawda, jeżdżę codziennie do pracy i z i czasem jak mam siły to tak sobie, żeby pojeździć.
No jeżdżę :zabawa:
GRADEK83
GRADEK83
  1 kwietnia 2014
JuIia
JuIia: runtastic

zegarek masz od nich czy na ramię przypinasz smart-fona na rzep ?
JuIia
JuIia
  1 kwietnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: zegarek masz od nich czy na ramię przypinasz smart-fona na rzep ?

Myślałam nad zegarkiem ale kosztuje €149.99 i jeszcze mnie tak nie pogrzało żeby wydać tyle hajsu na głupi zegarek, zazwyczaj wkładam smartfona do kieszeni, teraz częściej jeżdżę na rowerze niż biegam więc mi to tak bardzo nie przeszkadza a telefon mam dosyć spory :C
GRADEK83
GRADEK83
  1 kwietnia 2014
JuIia
JuIia: €149.99

Drogo :/ ja mojego smartfona gumką do kierownicy od roweru przyczepiam w miejsce latarki tylko gumka musi być taka nie krucha ja znalazłem u siebie taką pomarańczową i wystarcza. Jak biegasz z telefonem w nodze to nie gubi ci sygnału GPS ?
JuIia
JuIia
  1 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Drogo :/ ja mojego smartfona gumką do kierownicy od roweru przyczepiam w miejsce latarki tylko gumka musi być taka nie krucha ja znalazłem u siebie taką pomarańczową i wystarcza. Jak biegasz z telefonem w nodze to nie gubi ci sygnału GPS ?

Ja bałabym się przyczepiać ten telefon gdziekolwiek do roweru bo ma 75,3 x 145 x 9,9 mm więc to bydle i pewnie spadłby mi z racji tego że jeżdżę jak pirat :D
Nie gubi :>
GRADEK83
GRADEK83
  1 kwietnia 2014

e to nie to na gumce to ryzyko musiała byś mieć uchwyt jakiś ja żebym tam jakoś ekstremalnie szalał to nie ale tez czasem telepie rowerem ale jako tako jeszcze telefon nie odpadł kupiłem osłonę z tworzywa w jakimś stopniu chroniącą telefon przed upadkiem o ile nie upadnie wyświetlaczem o coś :/

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.