kedi
kedi
  3 czerwca 2012 (pierwszy post)

Marcin Dorociński- aktor teatralny i filmowy. Ma na swoim koncie role w takich filmach jak "Kilerów dwóch", "vinci", "PitBull", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Rewers", "Róża" i wiele wiele innych. Na Filmwebie średnia 8,6, cokolwiek to mówi. Prywatnie żona Monika i dwójka dzieci.
Chociaż na pewno każdy zna, kilka zdjęć:








1. co na tak, co na nie?
2. w skali od 1 do 10 ile dajecie?
3. jakie filmy z jego udziałem widzieliście?

Pozdrawiam prawie wszystkich, Kami ;)

SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  5 czerwca 2012
kedi
kedi: dziś obejrzę całość bo zdarłam z chomika. ale chyba mało dobrych polskich filmów widziałaś ;)


mało? widziałam dużo polskich filmów, ale mało jest takich do których wracam.
pokuś się o wymienienie dobrych polskich filmów.
kedi
kedi
  5 czerwca 2012
SummerSale
SummerSale: pokuś się o wymienienie dobrych polskich filmów.

nigdzie nie napisałam, że jestem w tym specem i mogę oceniać, ale okej. na pewno za dobre filmy uważam te wojtka samorzowskiego, można też wymienić te z udziałem więckiewicza takie jak wymyk, w ciemności, różyczka, od biedy 'ile wazy koń trojański'. inne to choćby generał nil, erratum, afonia i pszczoły, rewers ... mogłabym wymienić jeszcze sporo, ale nie ma sensu.
kedi
kedi
  5 czerwca 2012
SummerSale
SummerSale: mało jest takich do których wracam.

np jakie? podpowiedz jakieś, bo aktualnie nic nie ściągam a przyda się coś na najbliższe dni.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo nie przymykam na to oka tylko reaguje.

to troche hipokryzja, nie sadzisz? za kazdym razem nadmieniasz "nie mam zamiaru z toba pisac" a nadal to robisz cyganku :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

kedi
kedi
  6 czerwca 2012

nie kłócić mi się tu, to mój temat i ja tu ŻoNdze :martuska:

SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  7 czerwca 2012
kedi
kedi: nigdzie nie napisałam, że jestem w tym specem i mogę oceniać

ta, specem nie jesteś, ale odpowiadać za kogoś czy widział dobre filmy czy nie to już potrafisz oceniać. :>
kedi
kedi: na pewno za dobre filmy uważam te wojtka samorzowskiego,

nie znam gościa, wiec chyba faktycznie nie ma co gadać. :Ziober2:
Smarzowskiego * owszem.

kedi
kedi: w ciemności

byłam widziałam zapomniałam. nie było w tym filmie nic co nie zostałoby już opowiedziane.
kedi
kedi: mogłabym wymienić jeszcze sporo, ale nie ma sensu.

chyba faktycznie nie ma to nie ten dział i te filmy nie należą do moich ulubionych.. hym poza rewersem. jedyne ale jakie można mieć do tego filmu to to, że trwa zbyt krótko, właśnie rola Dorocińskiego mogła zostać bardziej rozbudowana. ;)

kedi
kedi: np jakie? podpowiedz jakieś, bo aktualnie nic nie ściągam a przyda się coś na najbliższe dni.

kanał, sto razy lepszy od w ciemności; dług; trzy kolory, krótki film o miłości, dekalog i inne kieślowskiego.
PanHeisenberg
PanHeisenberg
  7 czerwca 2012

Nie oceniam jego wyglądu, ale podobały mi się jego role w...
Pitbullu

i...
Ogrodzie Luizy


Nie wiem czy jest przystojny czy nie, ale zawsze chciałem być twardzielem jakich grał w tych filmach.

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  7 czerwca 2012
SummerSale
SummerSale: dług;

mój ulubiony chyba polski film :)

SummerSale
SummerSale: trzy kolory, krótki film o miłości, dekalog i inne kieślowskiego.

Również, poza tym podobały mi się np Samowolka, z Jandą Przesłuchanie czy Kochankowie mojej mamy, Podwójne zycie Weroniki, KOmornik mi się podobał gdyż lubie Chyrę bardzo :D Krótki Inferno, no a jeśli wezmiemy pod uwagę jedynie polskiego reżysera to Żuławskiego Opętanie kiedyś mną wstrząsneło .
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  7 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy jest przystojny czy nie, ale zawsze chciałem być twardzielem jakich grał w tych filmach.


gdybyś miał zarost to mógłbyś wyglądać jak on chociaż trochę. :ziober2: :tak:

Psyche30
Psyche30: Również, poza tym podobały mi się np Samowolka, z Jandą Przesłuchanie czy Kochankowie mojej mamy, Podwójne zycie Weroniki, KOmornik mi się podobał gdyż lubie Chyrę bardzo :D Krótki Inferno, no a jeśli wezmiemy pod uwagę jedynie polskiego reżysera to Żuławskiego Opętanie kiedyś mną wstrząsneło .


Na Samowolkę naciskał kiedyś chłopak, obejrzałam i o.. można go uznać za całkiem dobry polski film, lubię. :>
Hym, a Inferno nie widziałam.. nawet nie wiem o czym to. o czym, o czym?
Opętanie to francuska produkcja? wstrząsający, ale bardziej jako film surrealistyczny. wszędzie jest podciągany do horroru.
PanHeisenberg
PanHeisenberg
  11 czerwca 2012
SummerSale
SummerSale: gdybyś miał zarost to mógłbyś wyglądać jak on chociaż trochę.

Takie śmieszne? :P
Spokojnie, mam zarostu coraz wiecej :D
kedi
kedi
  13 czerwca 2012
SummerSale
SummerSale: ta, specem nie jesteś, ale odpowiadać za kogoś czy widział dobre filmy czy nie to już potrafisz oceniać. :>

bez komentarza.

SummerSale
SummerSale: Smarzowskiego * owszem.

literówka, nic strasznego.

SummerSale
SummerSale: chyba faktycznie nie ma to nie ten dział

no więc właśnie.

SummerSale
SummerSale: i inne kieślowskiego

tutaj się zgadzam.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  26 czerwca 2012

Dzisiaj się dowiedziałąm ze mój braciak kopie z nim piłkę co tydzień, a teraz byli razem w Sopocie na meczu, wypada bratu zazdroscić motzno????

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.