kedi
kedi
  3 czerwca 2012 (pierwszy post)

Marcin Dorociński- aktor teatralny i filmowy. Ma na swoim koncie role w takich filmach jak "Kilerów dwóch", "vinci", "PitBull", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Rewers", "Róża" i wiele wiele innych. Na Filmwebie średnia 8,6, cokolwiek to mówi. Prywatnie żona Monika i dwójka dzieci.
Chociaż na pewno każdy zna, kilka zdjęć:








1. co na tak, co na nie?
2. w skali od 1 do 10 ile dajecie?
3. jakie filmy z jego udziałem widzieliście?

Pozdrawiam prawie wszystkich, Kami ;)

Babsy
Babsy
  4 czerwca 2012
styka51
styka51: Wszystko na nie, jak jest nieogolony.

bredzisz, chyba wczoraj za duzo procentow bylo:P
SailorMoon
SailorMoon
  4 czerwca 2012
kedi
kedi: mi się proszę nie dziwić, jestem niewyżyta, to chociaż sobie popatrzę.

Kocham Twoją szczerość :rotfl: :*

Babsy
Babsy: bredzisz, chyba wczoraj za duzo procentow bylo:P

Podbijam. Lekki zarost jest bardzo seksi :zakochany:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 czerwca 2012
kedi
kedi: "Wszyscy jesteśmy Chrystusami"

Za dużo nóg masz kuva cztery nogi, łeee
spoko aktor, chociaż to nie on powiedział :crylol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kedi
kedi
  4 czerwca 2012
SailorMoon
SailorMoon: Kocham Twoją szczerość :*

no taka prawda.. :* :mrgreen:
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  4 czerwca 2012
Prinz
Prinz: oj wypialbys mu sie


Jesteś tak żenujący i denny, że nawet mi się nie chcę wchodzić z Tobą w głębsza polemikę. Potrafisz tylko chamsko zaczepić nic więcej. Idealny potwierdzenie przysłowia - "kozak w necie, pi*da w świecie".
To po pierwsze. Po drugie; Jeśli Ty się tak chętnie wypinasz (podejrzewam,że za pieniądze) to nie znaczy, że wszyscy inni też tym się zajmują tak więc radzę uważać na swoje słownictwo.
LuznyGosc
LuznyGosc
  5 czerwca 2012
kedi
kedi: 3. jakie filmy z jego udziałem widzieliście?

Wczoraj na progamie TVP1 lecial film 'Boisko bezdomnych' z Marcinem w roli glownej. Jak najbardziej podoba mi sie jego gra aktorska.
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  5 czerwca 2012
kedi
kedi: 1. co na tak, co na nie? 2. w skali od 1 do 10 ile dajecie? 3. jakie filmy z jego udziałem widzieliście?


10! : >
świetny jest. dość, ze przystojny to jeszcze uzdolniony. aktor przez duże A. wydaje się być dość tajemniczy, powściągliwy i ten jego uśmieszek. chyba najprzystojniejszy polski aktor.

LuznyGosc
LuznyGosc: Wczoraj na progamie TVP1 lecial film 'Boisko bezdomnych' z Marcinem w roli glownej. Jak najbardziej podoba mi sie jego gra aktorska.

Między innymi po tym filmie widać jak świetnym aktorem jest. Bardzo na plus.
Film w sumie też całkiem niezły na tle innych filmów naszej produkcji. Chociaż scenariusz wydaje się być trochę niedopracowany.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  5 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś tak żenujący i denny, że nawet mi się nie chcę wchodzić z Tobą w głębsza polemikę. Potrafisz tylko chamsko zaczepić nic więcej. Idealny potwierdzenie przysłowia - "kozak w necie, pi*da w świecie". To po pierwsze. Po drugie; Jeśli Ty się tak chętnie wypinasz (podejrzewam,że za pieniądze) to nie znaczy, że wszyscy inni też tym się zajmują tak więc radzę uważać na swoje słownictwo.

oj za kazdym razem to mowisz, ze nie chce Ci się ze mna pisac a jednak to robisz :d

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Paulinessa
Paulinessa
  5 czerwca 2012

Zamknąć mordki proszę.

styka51
styka51
  5 czerwca 2012
Babsy
Babsy: bredzisz, chyba wczoraj za duzo procentow bylo:P

Wieeeemmmm. Wszystko na TAK!
styka51
styka51
  5 czerwca 2012
SailorMoon
SailorMoon: Podbijam. Lekki zarost jest bardzo seksi

No Marcin Dorociński wygląda zayebiście i jest zayebisty:tak: Niepotrzebnie to "nie" tam się wkradło...
kedi
kedi
  5 czerwca 2012
SummerSale
SummerSale: wydaje się być dość tajemniczy, powściągliwy

dokładnie. i nie jest celebrytą. ah kocham go :zakochany:

SummerSale
SummerSale: Film w sumie też całkiem niezły na tle innych filmów naszej produkcji. Chociaż scenariusz wydaje się być trochę niedopracowany.

dziś obejrzę całość bo zdarłam z chomika. ale chyba mało dobrych polskich filmów widziałaś ;)
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  5 czerwca 2012

Marcin jest sexowny! Trochę widać już po nim upływ czasu, ale nadal kusi :mrgreen: ZAROŚCIK :zakochany:

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  5 czerwca 2012
Prinz
Prinz: oj za kazdym razem to mowisz, ze nie chce Ci się ze mna pisac a jednak to robisz :d

Bo nie przymykam na to oka tylko reaguje.

BEZ SPINY.
GrudzienZaGrudniem
GrudzienZaGrudniem
  5 czerwca 2012

na ostatnim zdjeciu calkiem niezly :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.