latilati
latilati
  13 maja 2012 (pierwszy post)

hej. witaj. chcę kupić mojej dziewczynie pierścionek zaręczynowy i oświadczyć się jej. upatrzyłem już pierścionek. napiszcie dziewczny jak wam się podoba. wazne.

http://w.fotka.pl/1a29cd9482.jpg

Babsy
Babsy
  15 maja 2012

mi sie podobaja wlasnie byle-nie-typowo-zareczynowe-z-jednym-oczkiem :) cos z wieksza iloscia kamieni, albo jakos poskrecane itd. pare co tu dziewczny pokazuja, wlasnie mi sie podobaja (nie chce mi sie cytowac;))

mmaryjka
mmaryjka
  15 maja 2012
Babsy
Babsy: cos z wieksza iloscia kamieni, albo jakos poskrecane itd.

ostatnio oglądałam obrączki w kruku i yes, też są całe wysadzane kamieniami bądź właśnie powykręcane więc szał nie kończy się na zaręczynowym;)
Babsy
Babsy
  15 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnio oglądałam obrączki w kruku i yes, też są całe wysadzane kamieniami bądź właśnie powykręcane więc szał nie kończy się na zaręczynowym;)

tylko nie wiem, jak by to razem wygladalo;) widzialam tez reklame apartu, tez maja fajne obraczki:)
mmaryjka
mmaryjka
  15 maja 2012
Babsy
Babsy: tylko nie wiem, jak by to razem wygladalo

tego też nie wiem, ale ja ogólnie noszę mało pierścionków. ten jest jedynym w sumie i to też nie noszę codziennie.
co do apartu - mi się te pierścionki nie podobały, nie wiem czemu, ale wydawały mi się średniej jakości w porównaniu do innych.
Babsy
Babsy
  15 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tego też nie wiem, ale ja ogólnie noszę mało pierścionków. ten jest jedynym w sumie i to też nie noszę codziennie. co do apartu - mi się te pierścionki nie podobały, nie wiem czemu, ale wydawały mi się średniej jakości w porównaniu do innych.

na razie jeszcze pierscionka nawet nie mam, wiec bede sie glowic zeby dopasowac jedno do drugiego jak bede go miec:) od jakiegos roku w sumie tez prawie nie nosze pierscionkow jakos. z apartu pierscionkow (w sumie z zadnej konkrtenej firmy) nie ogladalam:)
maryjka
maryjka
  15 maja 2012
Babsy
Babsy: na razie jeszcze pierscionka nawet nie mam, wiec bede sie glowic zeby dopasowac jedno do drugiego jak bede go miec

ja mam, ale się nie głowię. wszystko mi jedno w sumie czy będzie czy nie będzie pasował, zawsze znajdzie się dla niego miejsce w pudełeczku na półce
latilati
latilati
  23 maja 2012

spodobał sie. to on na jej palcu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.