latilati
latilati
  13 maja 2012 (pierwszy post)

hej. witaj. chcę kupić mojej dziewczynie pierścionek zaręczynowy i oświadczyć się jej. upatrzyłem już pierścionek. napiszcie dziewczny jak wam się podoba. wazne.

http://w.fotka.pl/1a29cd9482.jpg

SailorMoon
SailorMoon
  14 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No, zakochałam się w nim... Szkoda, że nikt mi takiego nie chce dać ;C :D

Prędzej czy później się ktoś znajdzie ;P Albo zbieraj kasę i sama sobie kup :mrgreen: ;)
mmaryjka
mmaryjka
  14 maja 2012
kedi
kedi: no właśnie ja tak samo.

ja ogolnie chcialam bransoletke, ale też bym raz nosila, a raz nie wiec zostal standardowo pierscionek
kedi
kedi
  14 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja ogolnie chcialam bransoletke, ale też bym raz nosila, a raz nie wiec zostal standardowo pierscionek

no tak, poza tym taki pierścionek "pasuje" do wszystkiego. no i jest wygodniejszy.
Paulinessa
Paulinessa
  14 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zaręczynowy powinien mieć jedno oczko i być klasyczny.


A tu podbijam kedi, podbijam kedi.

Co za bzdura, mogę kapsel od tymbarka wybrać jako pierścionek zaręczynowy i będzie zaręczynowym tak czy inaczej.
daenerys
daenerys
  14 maja 2012

Nie jest nieładny, ale cenię sobie subtelność i lekkość, a ten musi być dość ciężki. Poza tym wolę białe złoto. :)

sylwik
sylwik
  14 maja 2012

mi sie niesamowicie podobaja kolorowe kamienie w bialym zlocie:zakochany:



pijana
pijana
  14 maja 2012

Również wolę białe złoto i najlepiej niebieski kamień, takie jak sylwik wkleiła nade mną - pierwszy i ostatni :tak:

styka51
styka51
  14 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: . upatrzyłem już pierścionek. napiszcie dziewczny jak wam się podoba. wazne.

Brzydki nie jest, ale jakoś szczególnie piękny też nie. Choć gdybym taki dostała, to i tak byłabym zadowolona :ziober2:

A najbardziej podobają mi się w takim stylu:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  14 maja 2012
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Gdzie to jest zapisane ?

nie jest zapisane, ale tak się przyjęło. Nigdzie nie jest napisane, że obrączkę powinno nosić się na serdecznym palcu prawej ręki - ale tak się przyjęło i tak większość nosi. To samo tyczy pierścionka, zazwyczaj nosi się go na palcu serdecznym. To samo dotyczy wzoru.
kedi
kedi: a jak nie widać to co? zaręczyn nie ma?

Oczywiście że są, aczkolwiek kiedy obcy facet patrzy na rękę kobiety to powinien zauważyć, czy jest zaręczona czy nie to samo tyczy obrączki, obrączka ma wskazywać stan cywilny jak dla mnie. Oczywiście stanowi też różne symbole itp, itd, ale to dla mnie logiczne.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  14 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: sylwik

ten z fioletowym :zakochany:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  14 maja 2012

Mi się podobają jeszcze tego typu :zakochany:



mmaryjka
mmaryjka
  14 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się podobają jeszcze tego typu

szukaj faceta;)
electra
electra
  14 maja 2012

kedi:
a jak nie widać to co? zaręczyn nie ma?
Oczywiście że są, aczkolwiek kiedy obcy facet patrzy na rękę kobiety to powinien zauważyć, czy jest zaręczona czy nie to samo tyczy obrączki, obrączka ma wskazywać stan cywilny jak dla mnie. Oczywiście stanowi też różne symbole itp, itd, ale to dla mnie logiczne.

ale chyba jesli nosisz go na srodkowym palcu prawej reki to facet powinien wiedziec ze jest zareczynowy a dobrze wiemy ze oni sie na tym nie znaja wiec tym bardziej po wygladzie pierscionka nie stwierdzo "tej nie tykam",bo ten pierscionek wyglada na zareczynowy"

daenerys
daenerys
  15 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: mi sie niesamowicie podobaja kolorowe kamienie w bialym zlocie

Fiolet i niebieski, piękne. :-D
Kameleon
Kameleon
  15 maja 2012

A może taki:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.