SayItLoud
SayItLoud
  15 kwietnia 2012 (pierwszy post)

1) Poszukuję pastelowego lakieru do paznokci w kolorze miętowym, najlepiej dostępnego w jakiejś sieciowej drogerii, bo ostatnio nabiegałam się za lakierem firmy MUA, który przywiozłam z poza granic kraju i niestety nigdzie go nie dostałam :)

2) Chciałabym poznać jakiś łatwy i zajmujący niewiele czasu trik na optyczne powiększenie oczu. Opcja z białą kredką nie wchodzi w grę, a informacje znalezione na innych forach były po prostu nietrafione. Jeżeli któraś z Was ma jakiś sprawdzony to prosiłabym o podpowiedż:)

pozdrawiam.

SayItLoud
SayItLoud
  15 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: duzo kobiet chciałoby mieć pełne oczy tak jak Ty

dużo osób mi to mówi, ale to moje skrzywienie - uważam że mam za małe oczy w stosunku do ust, które są zbyt pełne.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale na Twoim miejscu bym troche skromniej tuszowała

taak, też to mi już ktoś mówił, ale to kolejne skrzywienie - bardzo dziwnie się czuje jak mam krótkie rzęsy. Bardzo.

Konto usunięte
Konto usunięte: nakladany kilka dni z rzędu

bez przesady ;) po prostu dużo warstw naraz :tak:
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  15 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: taak, też to mi już ktoś mówił, ale to kolejne skrzywienie - bardzo dziwnie się czuje jak mam krótkie rzęsy. Bardzo.

Mam to samo, lubię tuszować rzęsy do granic możliwości.:D
Kiedyś sobie niechcący przyjarałam rzęsy przy jednym oku :ninja: , gdy odpalałam papierosa, to przywklejałam sztuczne, dopóki mi nie odrosły.:D
SayItLoud
SayItLoud
  15 kwietnia 2012
UneCharogne
UneCharogne: Mam to samo, lubię tuszować rzęsy do granic możliwości.:D

swojego czasu przedłużałam rzęsy, ale jednak wolę sama je wytuszować, nawet jeśli to ma wyglądać tak jak wygląda:lol: tak już mam i tak się czuje najlepiej :tak:
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  16 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1) Poszukuję pastelowego lakieru do paznokci w kolorze miętowym, najlepiej dostępnego w jakiejś sieciowej drogerii, bo ostatnio nabiegałam się za lakierem firmy MUA, który przywiozłam z poza granic kraju i niestety nigdzie go nie dostałam :)


Daję linka, bo obrazek ogromny - http://1.bp.blogspot.com/-YzQs9WxRTkc/TnMPrMGpm5I/AAAAAAAACDM/eOl22xtpwsU/s1600/mySecret_nail_polish_2011_kompozycja.JPG . Buteleczka druga i trzecia od lewej. :) Dostępny w Naturze, w granicach 5-7zł. Połasiłam się na niego raz, przyszłam drugi z kasą a tu segment pusty, akurat tego koloru brak. :P Z Essence ten - http://2.bp.blogspot.com/-AWhesMhIiJU/T28VTCraCYI/AAAAAAAAAv0/G2GRDs2KFyI/s1600/jeden.png . Cena podobna, również w Naturze. I również wiecznie go u mnie nie ma. :D Nie wiem jak jest z kryciem, trwałością, bo żadnego lakieru z tych firm nie mam i nie używałam.
asexualna
asexualna
  16 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 2) Chciałabym poznać jakiś łatwy i zajmujący niewiele czasu trik na optyczne powiększenie oczu. Opcja z białą kredką nie wchodzi w grę, a informacje znalezione na innych forach były po prostu nietrafione. Jeżeli któraś z Was ma jakiś sprawdzony to prosiłabym o podpowiedż:)

Dużo też daje jak przy wewnętrznym kąciku oka dasz jaśniejszy cień. Nie musi być to biały, tylko jakiś rozświetlający.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.