SayItLoud
SayItLoud
  15 kwietnia 2012 (pierwszy post)

1) Poszukuję pastelowego lakieru do paznokci w kolorze miętowym, najlepiej dostępnego w jakiejś sieciowej drogerii, bo ostatnio nabiegałam się za lakierem firmy MUA, który przywiozłam z poza granic kraju i niestety nigdzie go nie dostałam :)

2) Chciałabym poznać jakiś łatwy i zajmujący niewiele czasu trik na optyczne powiększenie oczu. Opcja z białą kredką nie wchodzi w grę, a informacje znalezione na innych forach były po prostu nietrafione. Jeżeli któraś z Was ma jakiś sprawdzony to prosiłabym o podpowiedż:)

pozdrawiam.

UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  15 kwietnia 2012

1. Ja chcę kupić sobie ten:

Jeszcze go nie mam, więc nie wiem, czy kolor wygląda tak jak na zdjęciu. Ale lakier OPI to świetna sprawa, mam z tej serii w innym kolorze. Jest bardzo trwały, nie odpryskuje tak szybko, jak inne.:)
2. Podobno to jest skuteczne:
http://www.youtube.com/watch?v=nLZhKlwiwQc

Nie jestem pewna, nie wypróbowałam jeszcze. Jednak sposób ze sztucznymi rzęsami da na pewno nienaturalny efekt, więc jeśli on Ci nie odpowiada, to nie jest dla Ciebie.;)
Ja lubię sztuczne rzęsy i kiedyś sprawdzę, czy to działa.
Jasne cienie optycznie powiększają oczy, ale pewnie tego próbowałaś.

SayItLoud
SayItLoud
  15 kwietnia 2012
UneCharogne
UneCharogne: 1. Ja chcę kupić sobie ten:

Mi chodzi bardziej o taki odcień mleczny, mniej zielony :tak:
niby popularny (u kilku dziewczyn go już widziałam) ale ciężko go namierzyć.

UneCharogne
UneCharogne: ednak sposób ze sztucznymi rzęsami da na pewno nienaturalny efekt

no ja akurat na krótkie rzęsy nie mogę narzekać, więc gdybym wydłużyła je jeszcze bardziej to wyglądałabym już raczej komicznie :lol:

UneCharogne
UneCharogne: Jasne cienie optycznie powiększają oczy, ale pewnie tego próbowałaś.

próbowałam i ja w jasnych odcieniach nie wyglądam zbyt dobrze niestety:nie:
Gothiclady
Gothiclady
  15 kwietnia 2012


w kazdej drogerii znajdziesz, ale jak się trzyma? nie mam pojęcia
kedi
kedi
  15 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1) Poszukuję pastelowego lakieru do paznokci w kolorze miętowym, najlepiej dostępnego w jakiejś sieciowej drogerii, bo ostatnio nabiegałam się za lakierem firmy MUA, który przywiozłam z poza granic kraju i niestety nigdzie go nie dostałam :)

google mówi,że inglot taki ma


Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli któraś z Was ma jakiś sprawdzony to prosiłabym o podpowiedż:)

ja bardzo mocno tuszuję zarówno górne rzęsy jak i dolne, po kilka razy nakładam tusz i u mnie działa taki trick, ale ja w sumie z natury mam duże oczy, tylko to podkreślam.
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  15 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 2) Chciałabym poznać jakiś łatwy i zajmujący niewiele czasu trik na optyczne powiększenie oczu. Opcja z białą kredką nie wchodzi w grę, a informacje znalezione na innych forach były po prostu nietrafione. Jeżeli któraś z Was ma jakiś sprawdzony to prosiłabym o podpowiedż:)


smokey eyes, tylko malujesz cieniem taką linię powyżej zagięcia w powiekach, jeśli w ogole to ma sens ;D


coś takiego tylko wiadomo, w subtelnym kolorze, biały cień na środek powieki, pod łukiem brwiowym, i ZAWSZE w kącikach oczu. i nie maluj dolnej powieki ciemniejszym cieniem bo to zamyka oko.
styka51
styka51
  15 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli któraś z Was ma jakiś sprawdzony to prosiłabym o podpowiedż:)

A próbowałaś malować oko czarną kredką od zewnętrznego kącika tylko do połowy? A nie obrysowywać go całego?
Coś w tym stylu:
jolanta6667
jolanta6667
  15 kwietnia 2012

no tak w inglocie znajdziesz spoa game barw, i w miare tani maja

mmaryjka
mmaryjka
  15 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1) Poszukuję pastelowego lakieru do paznokci w kolorze miętowym, najlepiej dostępnego w jakiejś sieciowej drogerii, bo ostatnio nabiegałam się za lakierem firmy MUA, który przywiozłam z poza granic kraju i niestety nigdzie go nie dostałam

jeśli miętowy to nie kupuj O.P.I bo on jest bardziej zielonkawy.
w sephorze mają piękny miętowy, kupiłam wczoraj i jest to już mój drugi bo zużyłam cały. plusem jest to, że mimo jasnego odcienia już jedna warstwa daje całkiem dobry efekt.
no i jeszcze essie, ale to już 49zł i dwie warstwy.
inglota odradzam.
daenerys
daenerys
  15 kwietnia 2012

Niezła jest opcja malowania kreski w zgięciu lub nad zgięciem powieki, ja się bawiłam z tym grafitowym na jasnym cieniu, całkiem ciekawie wyszło. :-) Co do lakieru widziałam takie w Rossmanie i Inglocie więc może u Ciebie jakiś deficyt był jak szukałaś :ninja:

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  15 kwietnia 2012
Gothiclady
Gothiclady: jak się trzyma? nie mam pojęcia


można było nawet znalezsc w biedronce . Lakieru nie polecam , nie jest trwaly ... po 1 dniu koncówki starte ..

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  15 kwietnia 2012

Ja ci mogę polecic Lakiery z Joko Vinyl Mania , są świetne i trwałe jak na skromne 8 zł ... nie wiem jak sie spisują jasne kolory tych kolorów ale czerwień jest boska .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

SailorMoon
SailorMoon
  15 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Poszukuję pastelowego lakieru do paznokci w kolorze miętowym, najlepiej dostępnego w jakiejś sieciowej drogerii,

Z L'Oreala wyszły teraz fajne lakiery i jest ocień miętowy. Ja kupiłam inny kolor bo miętowy już mam. Ok 20 zł w Rossmanie. Jeszcze Rimmel na pewno ma taki odcień, własnie go mam.
L'Oreal
Rimmel
Ich jakość też jest ok :)
SayItLoud
SayItLoud
  15 kwietnia 2012
kedi
kedi: google mówi,że inglot taki ma

na lakierach Inglota się przejechałam, cena nieadekwatna do jakości.

Konto usunięte
Konto usunięte: więc może u Ciebie jakiś deficyt był jak szukałaś

możliwie, we Wrocławiu byłam tylko w 3 Rossmanach, wiec możliwe że nie mają całej gamy produktów:tak:

BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Lakiery z Joko Vinyl Mania

zainteresuje sie nimi jak je namierze we Wrocławiu lub okolicach :)

styka51
styka51: A próbowałaś malować oko czarną kredką od zewnętrznego kącika tylko do połowy?

dzisiaj spróbuje ale nie wiem czy mój ksztalt oka pasuje do takiego makijazu :tak:

Yukiko
Yukiko: malujesz cieniem taką linię powyżej zagięcia w powiekach,


Konto usunięte
Konto usunięte: opcja malowania kreski w zgięciu lub nad zgięciem powieki

rowniez dzisiaj przetestuje :)
margit88
margit88
  15 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: SayItLoud

powiększenie oczu ? przecież masz duże oczy , teraz jakas głupia moda powstała na "wielkie gały" Twoje oczy sa ok duze i mysle ze duzo kobiet chciałoby mieć pełne oczy tak jak Ty , ale na Twoim miejscu bym troche skromniej tuszowała bo sa strasznie poklejone i wygląda to generalnie na stary tusz , nakladany kilka dni z rzędu
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.