Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  12 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Cześć! :) Otóż, do rzeczy:

1. Chcę sprawić sobie jakiś żakiet - "na każdą okazję", niezbyt elegancki, itd. Dobrze, gdyby był dłuższy z kołnierzykiem i koniecznie z podszewką. Rękawy długie (rzygam tymi 3/4, więcej jak połowa dziewczyn które widzę ma właśnie takie). Kolory - czarny, granatowy, grafitowy, kawa z mlekiem. Broń Boże jakaś żarówka - zieleń, pomarańcz czy smerfowy błękit. Materiał byle nie satyna. Cena do 200zł. Widziała może któraś z Was coś w tym typie? :) Internet odpada, muszę zmierzyć i "pomacać". :P Może jakaś sieciówka?

2. Mam chrapkę na torebkę w kolorze kawy z mlekiem/taupe/ciemnego beżu/cielistym. I pytanie - te kolory (kolor?) pasują do wszystkich innych czy lepiej łączyć je tylko z konkretnymi? Jeżeli tak, to z jakimi? :)

3. Kupiłam dziś 2 lakiery z Adosa (żółty i fuksja - nr kolejno 17 i 28, jakaś seria "summer time", takie małe 5ml - nie wygooglowało mi zdjęć, a nie mam czym obfocić). Pomalowałam na próbę jedną łapę tym, a drugą tym. :D Zmywając, po fuksji nie zostało nic, a żółty zabarwił mi płytkę. :/ Jest teraz jakby brudna, niezdrowa, brudnożółta, no brzydka. Zmywaczem próbowałam to zetrzeć kilka razy, łapy myłam prawie samym mydłem drugie tyle. Czym to potraktować, żeby zniknęło? Kwasek cytrynowy, sok z cytyny? Może hardcore i rozpuszczalnik? :D Macie jakieś inne sposoby? Szczerze powiedziawszy, wygląda to paskudnie - chyba jedyna rada to ciągle mieć pomalowane paznokcie, a nie zawsze chce mi się paprać z lakierem. :/

Za rady i podpowiedzi dziękuję już teraz. :)
Pozdrawiam! :*

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  14 kwietnia 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: paznokcie nie rozdwajają się od jakości pilnika lub jego rodzaju (wyjątek pilniki metalowe), tylko sposobu piłowania należy je piłować od zewnętrznej do wewnętrznej strony paznokcia wykonując kolejno po 2-3 ruchy (od lewej do środka i od prawej do środka) dzięki temu paznokcie nie będą się rozdwajać :)


No to mam odpowiedź... używałam metalowego jak mój przesiałam. :zonk: Dzięki za radę. :)

Gejszalicious
Gejszalicious: Mam dziewczyny do was takie pytanie! Myjecie i dezynfekujecie pilnik, cążki i inne akcesoria do manicure po użyciu?


Nie. Ale gdybym się za to wzięła, to pewnie mydłem i ciepłą wodą, z pomocą szczoteczki do rąk, a później niech same wyschną. ;)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  14 kwietnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Nie. Ale gdybym się za to wzięła, to pewnie mydłem i ciepłą wodą, z pomocą szczoteczki do rąk, a później niech same wyschną. ;)

wystarczy opłukać ciepłą wodą, bo szczątką i mydłem zniszczysz :)
potem zdezynfekować spirytusem
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Felka
Felka
  15 kwietnia 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: Myjecie i dezynfekujecie pilnik, cążki i inne akcesoria do manicure po użyciu?

nie poniewaz mam SWOJ zestaw ktorego tylko JA uzywam,ale myc myje .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.