AleJaTakNieChce
Posty: 1408 (po ~200 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
AleJaTakNieChce
  9 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Witam.

Zamierzam rozpocząć sesję w solarium, w którym dostępne są lampy kolagenowe. Śledziłem wątki na forum, lecz jak dotąd nikt nie wypowiadał się czy można złagodzić/zniwelować trądzik w ten sposób. Solaria oczywiście w swoich reklamach wspominają, że lampy kolagenowe skutecznie pomagają w walce z trądzikiem, lecz nie doszukałem się opinii dermatologów lub klientów.

Czy Waszym zdaniem jest sens w to brnąć i czy może mi to pomóc wyleczyć trądzik ? Ile wizyt musiałbym odbyć, żeby było widać efekty ?

Dodam, że trądzik w moim przypadku nie jest mocno zaawansowany, ale borykam się z nim już od ładnych paru lat i jak dotąd nie znalazłem skutecznego sposobu na pozbycie się go.

AleJaTakNieChce
Posty: 1408 (po ~200 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
AleJaTakNieChce
  13 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: DolcePeccato


Dlatego jest tu mowa o lampach kolagenowych, które nie opalają i nie wysuszają.
mmaryjka
mmaryjka
  13 kwietnia 2012
AleJaTakNieChce
AleJaTakNieChce: Czy Waszym zdaniem jest sens w to brnąć i czy może mi to pomóc wyleczyć trądzik ? Ile wizyt musiałbym odbyć, żeby było widać efekty ?

generalnie czytałam o super wpływie kolagenu na trądzik, ale o wpływie lamp kolagenowych nic nie było. druga sprawa - o tym super wpływie pisał producent kolagenu.
wg mnie wszystko zależy od podłoża trądziku.
mmaryjka
mmaryjka
  13 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wg mnie wszystko zależy od podłoża trądziku.

tj. takie naświetlanie wg mnie może być dobrym dodatkiem, ale czy zadziała bezpośrednio na problem? to właśnie już zależy od podłoża.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.