Winterfell
Winterfell
  20 marca 2012 (pierwszy post)

Witam.

W skrócie - Szukam zapachu dla siebie.
Otóż jak dotąd używałam zwykle perfum, które otrzymywałam w prezencie lub nie używałam wcale, wyjątkiem były Little white dress w liceum, które mi się faktycznie podobały, ale po czasie zaczęły męczyć. Tak samo Pur Blanca, która na mnie ma inny zapach niż czułam od koleżanki na której mi się podobały, więc pewnie to nie dla mnie.
Niuchałam różne zapachy w Sephorze, ale już mi się zaczęło mieszać, zresztą nic mi się nie spodobało, więc pytam o konkretne propozycje tutaj.
Szukam zapachu lekkiego, świeżego, ale nie kwaśnego. Nie lubię też słodkich i duszących.. :ninja: Lubię zapachy np jaśminu, mięty, zielonej herbaty, lawendy.. :)
Jakieś propozycje? Cena do ok 300 zł.

Pozdrawiam, P.

Winterfell
Winterfell
  21 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba tak, tylko u nich, ewentualnie jak coś już się sprawdzi i przypadnie do gustu, warto zajrzeć na allegro ;-) Ja uwielbiam ten zapach, jest totalnie naturalny. Poniuchać możesz, a nóż Ci się spodoba ;*

Zablokowali mi wszystkie konta na allegro. :ninja:

No jasne. :D Obecnie mam wszystko lawendowe, ale zbyt pospolicie mi się ten zapach kojarzy, nawet kostki do toalety są lawendowe, a bez... już niedługo będzie na drzewach. :zakochany:
:*
asexualna
asexualna
  21 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: yves rocher, nie tyle perfumy, co woda toaletowa ale mega długo pachnie, jak prawdziwy bez, serio serio :-)

To samo zaproponowałam! Ale pogardziła mym postem :C
A zapach przepiękny.
pijana
pijana
  21 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: są ładne, ale szybko się nudzą :C

Ja mam do nich sentyment, bo pierwszy raz kupiłam je z 10 lat temu, jeśli nie więcej, jeszcze były promy bezcłowe do Szwecji :o) Ale perfumy raczej mi się nie nudzą, przywiązuję się do zapachów. Co nie znaczy, że używam jednego zapachu, aktualnie chyba siedmiu :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi się, że nie są kwaśne, ale są dość mocne .

Ano racja, jak na świeże perfumy to są mocne. Ale w porównaniu do jakichś orientalnych zapachów czy choćby Chanel no. 5 są lekkie jak piórko :D
Adidasowa
Adidasowa
  21 marca 2012

Kocham je, 99zł. :zakochany:

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  21 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To samo zaproponowałam! Ale pogardziła mym postem :C A zapach przepiękny.

Widocznie napisałaś mało zachęcająco! :-D
No, uwielbiam je, po prostu zawsze muszę mieć je w domu.
Balsam tez jest fajny, ale to właśnie ze względu na sam zapach, bo działanie ma żadne.
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  21 marca 2012

lubię jak kobieta pachnie perfumami od Givenchy.

asexualna
asexualna
  21 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Widocznie napisałaś mało zachęcająco! :-D No, uwielbiam je, po prostu zawsze muszę mieć je w domu. Balsam tez jest fajny, ale to właśnie ze względu na sam zapach, bo działanie ma żadne.

Podbijam. Mam wrażliwą skórę, a on zdecydowanie do takiej nie jest :C oprócz zapachu porobiły mi się podrażnienia.
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  21 marca 2012

W sumie to nie przepadam za delikatnymi, świeżymi zapachami (tzn. lubię je u innych, sama wolę używać mocnych, orientalnych zapachów albo słodkich...), ale mam kilka wyjątków które mi się spodobały i mogę je polecić...
Elizabeth Arden Green Tea

Versace Bright Crystal

Precious Moments Oriflame (dodam, że posiada delikatne, perłowe drobinki, które widać na skórze po spryskaniu...niektórzy tego nie lubią, akurat dla mnie to zaleta)

B.U. icy

Parę lat temu miałam całkiem przyjemne, świeże perfumy Puma, delikatne różowe, ale nie mogę sobie przypomnieć, jak dokładnie nazywały się...

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  21 marca 2012
UneCharogne
UneCharogne: Precious Moments Oriflame

O, to też mam i lubię :-)
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  21 marca 2012

JA lubię ten zapach

XElectroGirlX
Posty: 28 (po ~149 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
XElectroGirlX
  21 marca 2012
Winterfell
Winterfell: Lubię zapachy np jaśminu, mięty, zielonej herbaty, lawendy.. :) Jakieś propozycje? Cena do ok 300 zł.

Jeśli chodzi o jaśmin to Iceberg Eau de Iceberg Jasmin (dostępny w Rossmanie), Dior- Pure Poison oraz podobny do PP Jesus del Pozo - In White.
Mięta obecna w Masaki Matushima Mintea oraz L'Eau par Kenzo. Zielona herbata Guerlain AA Herba Fresca. Prócz tego możesz przetestować Lanvin Eclat d’Arpège, Armani Acqua di Gio, Issey Miyake L'eau d'Issey albo cos z serii un Jardin Hermesa.
Earth
Earth
  22 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To samo zaproponowałam! Ale pogardziła mym postem :C A zapach przepiękny.

Zwyczajnie go przegapiłam, albo nie skojarzyłam, potem bym sama załapała jak będę te zapachy obczajać :*
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  22 marca 2012
UneCharogne
UneCharogne: Versace Bright Crystal

Obecnie posiadam dużą butlę tego cuda i powiem tylko ze zapach dla mnie cudny
Winterfell
Winterfell
  24 marca 2012

Wczoraj najbardziej spodobał mi się właśnie Bright crystal, tylko nie wiem czy ja go już słabo czułam od wąchania innych perfum czy on jest aż tak delikatny? Wrócę tam jeszcze go sprawdzić osobno. Jeszcze coś z Guerlaina mi się podobało, to też obczaję ponownie. No i zajrzę do YR z tym bzem. :)

Dziękuję wszystkim. :D

Olkieee
Olkieee
  24 marca 2012

Calvin Klein - In 2 U :zakochany:

100 ml - ok.150 zł



Skład:

Głowa
grejpfrut, bergamotka, porzeczki

Serce

kaktus, orchidea

Podstawa

wanilia, cedr, ambra

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.