Winterfell
Winterfell
  20 marca 2012 (pierwszy post)

Witam.

W skrócie - Szukam zapachu dla siebie.
Otóż jak dotąd używałam zwykle perfum, które otrzymywałam w prezencie lub nie używałam wcale, wyjątkiem były Little white dress w liceum, które mi się faktycznie podobały, ale po czasie zaczęły męczyć. Tak samo Pur Blanca, która na mnie ma inny zapach niż czułam od koleżanki na której mi się podobały, więc pewnie to nie dla mnie.
Niuchałam różne zapachy w Sephorze, ale już mi się zaczęło mieszać, zresztą nic mi się nie spodobało, więc pytam o konkretne propozycje tutaj.
Szukam zapachu lekkiego, świeżego, ale nie kwaśnego. Nie lubię też słodkich i duszących.. :ninja: Lubię zapachy np jaśminu, mięty, zielonej herbaty, lawendy.. :)
Jakieś propozycje? Cena do ok 300 zł.

Pozdrawiam, P.

youaredaone
youaredaone
  20 marca 2012

uwielbiam ultrafiolet- paco rabanne
Nuty głowy: morela, kolendra, pieprz, migdał, ziele angielskie, drewno różane.
Nuty serca: japoński osmanthus, fiołek, jaśmin, róża.
Baza: ambra, paczula, wanilia, cedr.


Winterfell
Winterfell: Lubię zapachy np jaśminu, mięty, zielonej herbaty, lawendy.. :)

żadnego z tych nie lubię to za wiele nie pomogę, ale warto niuchnąć sobie ultrafiolet, jest naprawde wspaniały.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  20 marca 2012

adidas happy game

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  20 marca 2012

Mexx Woman, dostępne w Rossmannie, Douglasie. Ale nie wiem czy nie są "kwaśne":D
dont0say0anything
dont0say0anything
  20 marca 2012

Chanel Chance oraz Chloe Chloe, uwielbiam te zapachy, może i Tobie się spodobają, powąchać możesz zawsze;p

Winterfell
Winterfell
  20 marca 2012

Właśnie sobie pójdę na dniach do Sephory i poniucham propozycje które się tu pojawiaja, może akurat w czymś się zakocham. :D

SoDope
SoDope
  20 marca 2012

moja propozycja

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  20 marca 2012
Winterfell
Winterfell: Szukam zapachu lekkiego, świeżego, ale nie kwaśnego. Nie lubię też słodkich i duszących.. Lubię zapachy np jaśminu, mięty, zielonej herbaty, lawendy.. :)

Yves Rocher:
Vannile Noire (korzenny, waniliowy)
Tendre Jasmin - jasminowy
Comme Une Evidence (evidąs) kwiatowy - kwiaty fiołka, kwiaty dzikiej konwalii, zapach mchu (jakkolwiek to brzmi)
SO ELIXIR - i tu polecam 100% - bergamotka w nucie głowy, róża i jaśmin elegancji dodają paczula bób tonka oraz kadzidła - moj ulubiony zapach.

A tak spoza YR

CHLOE LOVE - to jest masakra, moge dac za te prefumy nawet 500 zl.
mmaryjka
mmaryjka
  20 marca 2012
Winterfell
Winterfell: Jakieś propozycje?

chloé chloé - jedyne perfumy które mam zawsze i będę miała zawsze, aczkolwiek używam ich na zmianę z innymi. i mam tą standardową wersję, taką z czerwoną wstążką i z tą szarą.
chloé love i chloé l'eau de chloé.
no i mój drugi faworyt, j'adore diora tylko to już jest około 350zł, ale możesz poczekać na 20% zniżki w sephorze.
SoDope
SoDope
  20 marca 2012

teraz patrze na siebie czy ja już mam problem z oczami, że rzuciłam męskim NIke :crylol:

innocent0kiss
innocent0kiss
  20 marca 2012

Lacoste - Joy of pink


A bez tego zapachu żyć nie mogę

Alucard
Alucard
  20 marca 2012

Calvin Klein Contradiction Women.

asexualna
asexualna
  20 marca 2012
Winterfell
Winterfell: Szukam zapachu lekkiego, świeżego, ale nie kwaśnego. Nie lubię też słodkich i duszących.. Lubię zapachy np jaśminu, mięty, zielonej herbaty, lawendy.. :)

Z ives rocher są fajne o zapachu bzu :ninja: moje ulubione.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  20 marca 2012

Moje najukochańsze


Zapach który wzbudza we mnie zbyt wiele emocji by opisywać.
Ale możesz poczytać opinie innych:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=305

assiqq
assiqq
  20 marca 2012

chanel chance

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.