sweetandnice
sweetandnice
  19 marca 2012 (pierwszy post)

Właśnie upolowałam te cudenka
Już nie mogę się doczekać kiedy je założę :zakrecony:
Te kokardki są urocze, w marynistyczne paseczki:jezyk2:. Tylko w Diverse takie spotkałam i od razu kupiłam(tym bardziej że nie były drogie), pasują mi do wielu strojów, sukienek, jeansów, letnich szortów
Co Wy o nich sądzicie ? Podoba Wam się ten styl ? :skok:

youaredaone
youaredaone
  20 marca 2012

te mi się nie podobają.
a baleriny lubie.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  20 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: balerin mam dużo, bo są cholernie wygodne

U mnie podobnie.
Kilka par mam, są wygodne.
Takie podręczne i szybkie do założenia,
szczególnie jeśli wiem, że będę bardzo dużo chodzić, a na adidasy nie mam akurat ochoty.
asexualna
asexualna
  20 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy o nich sądzicie ? Podoba Wam się ten styl ?

Nie lubię balerin, w ogóle mi się nie podobają. Kiedyś na lato chciałam kupić, ale jakich nie przemierzyłam to stopa mi z nich wypadała po jednym kroku.
Babsy
Babsy
  20 marca 2012

lubie baleriny, mam kilka par.

pijana
pijana
  20 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty jestes grubszą osobą ?

I w dodatku nieproporcjonalną ;d Powinnam ważyć 15-20 kg mniej niż ważę :P Szukałam jakiejś foty żeby Ci pokazać, ale nie mam żadnej aktualnej, która by obrazowała dobrze moją figurę, ogólnie to jabłko, czyli brzuch wielki, a dupa mała i właśnie szczupłe nogi.
agoosiaaa
agoosiaaa
  20 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy o nich sądzicie ? Podoba Wam się ten styl ?

te mi sie nie podobaja, w tej chwili mam jedne, takie:
styka51
styka51
  20 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy o nich sądzicie ? Podoba Wam się ten styl ?

Mam jedną parę czarnych balerin, które mają wokół gumkę...cała reszta leci mi z nogi, bo są zwyczajnie za szerokie. Czasem mam wrażenie, że buty produkują tylko dla osób grubokościstych, bo czółenka, sandałki czy baleriny lecą mi z nogi. Nie ma znaczenia czy mierzę bazarowe za 30 czy od Ryłko za 300 :ninja:
Karola
Karola
  20 marca 2012
styka51
styka51: cała reszta leci mi z nogi, bo są zwyczajnie za szerokie. Czasem mam wrażenie, że buty produkują tylko dla osób grubokościstych, bo czółenka, sandałki czy baleriny lecą mi z nogi.

Mam identycznie, a baleriny także wszystkie muszę mieć z gumką, bo inaczej je gubię. ;P
SoDope
SoDope
  20 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: I w dodatku nieproporcjonalną ;d Powinnam ważyć 15-20 kg mniej niż ważę :P Szukałam jakiejś foty żeby Ci pokazać, ale nie mam żadnej aktualnej, która by obrazowała dobrze moją figurę, ogólnie to jabłko, czyli brzuch wielki, a dupa mała i właśnie szczupłe nogi.

no mi bardziej chodziło o wagę ciężką .. 15 kilo to nie jest jeszcze jakiś grubas.
pomyśl o nadwadze 30 kilowej i jak nózki wyglądają jak te zwykłe 'parówki' grube XD
pijana
pijana
  20 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no mi bardziej chodziło o wagę ciężką .. 15 kilo to nie jest jeszcze jakiś grubas. pomyśl o nadwadze 30 kilowej i jak nózki wyglądają jak te zwykłe 'parówki' grube XD

Czy jest grubas czy nie to zależy od proporcji ciała, mi na przykład wiele nie trzeba bym wyglądała jak w ciąży. Ale wydaje mi się, że z brzucha łatwiej zrzucić niż z dupy czy nóg, także może będzie jakieś ułatwienie podczas brania się za siebie, które powoli wdrażam w życie xd
Adidasowa
Adidasowa
  21 marca 2012

Uwielbiam baleriny. Mam chyba tylko 3 pary, ale zamierzam sobie kupić sporo tej wiosny ;-) uwielbiam w nich chodzić, gdyż nie dość, że są wygodne to do wszystkiego pasują.

Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  21 marca 2012

Ja lubię baleriny są bardzo wygodne jak się kupi:) dobrej jakości np skórzane ;) nie każdemu owszem pasują wysokiej szczupłej kobiecie owszem ;)
np

assiqq
assiqq
  22 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: uwielbiam w nich chodzić, gdyż nie dość, że są wygodne to do wszystkiego pasują.

podbijam :)
w mojej szafie obowiązkowo muszą znaleźć się baleriny. Są najwygodniejsze i nie wyobrażam sobie ich nie mieć :)
DzieckoPRLu
DzieckoPRLu
  24 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy o nich sądzicie ? Podoba Wam się ten styl ?

Ladne calkiem .
Nie przepadam ogolnie za balerinami.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.