sweetandnice
sweetandnice
  19 marca 2012 (pierwszy post)

Właśnie upolowałam te cudenka
Już nie mogę się doczekać kiedy je założę :zakrecony:
Te kokardki są urocze, w marynistyczne paseczki:jezyk2:. Tylko w Diverse takie spotkałam i od razu kupiłam(tym bardziej że nie były drogie), pasują mi do wielu strojów, sukienek, jeansów, letnich szortów
Co Wy o nich sądzicie ? Podoba Wam się ten styl ? :skok:

Fieska
Fieska
  19 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Wy o nich sądzicie ? Podoba Wam się ten styl ?


Nie lubię balerinek, według mnie to sama cieniutka podeszwa i skwarek materiału, co ani nie wygląda ładnie, ani nie jest wygodne.
SoDope
SoDope
  19 marca 2012

ładnie wyglądają przy drobnych dziewczynach ... i smukłych ...

przy wadze 'ciężkiej' koszmar.

machu221
machu221
  19 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: przy wadze 'ciężkiej' koszmar.


wyglądają gorzej niż koszmar , dziwne że wytrzymują :D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  19 marca 2012

Nienawidzę balerin.
But powinien być butem, a nie kawalkiem tektury z kawałkiem materialu :ninja:.

:ziober2:
jolanta6667
jolanta6667
  19 marca 2012

Mam podobne tylko że kokardka biała w granatowe kropki:) uwielbiam baleriny, są mega wygodne i pasują niemalże do wszystkiego:)

RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  19 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ładnie wyglądają przy drobnych dziewczynach ... i smukłych ... przy wadze 'ciężkiej' koszmar.

pfffffffffffffffffffffffffffffffffffff

moje francuzeczki z Wojasa

Nie jestem tu nowa :nie:

pijana
pijana
  19 marca 2012

Jakieś dziwne stwierdzenia tu padają, że niby baleriny muszą mieć cienką podeszwę i być z materiału ? Totalna bzdura, wszystkie baleriny jakie posiadam są z solidnej skóry i mam je już długo. Tak samo jak twierdzenie, że dobrze wyglądają tylko na filigranowych/chudych, osoba grubsza może mieć zgrabne nogi, czego zresztą sama jestem przykładem.

Kameleon
Kameleon
  19 marca 2012

Ja lubię prima baleriny.

Winterfell
Winterfell
  19 marca 2012

Podobają mi się, bo lubię marynarskie akcenty. :) Sama jakoś jeszcze balerin nie posiadam. Nawet ostatnio sobie pomyślałam, że trzeba by trochę dokupić bardziej kobiecych butów, bo tak mam albo czarne trampki albo sandałki i adidasy, a to już 21 lat stuka i zdałoby się trochę poważniej komponować strój. :and:

mmaryjka
mmaryjka
  19 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Totalna bzdura, wszystkie baleriny jakie posiadam są z solidnej skóry i mam je już długo.

też się zastanawiam o co cho.
balerin mam dużo, bo są cholernie wygodne i do wszystkiego pasują i dobrze wyglądają.
papierowe i cienkie może są takie za 20zł. moje vagabond, swoją drogą najwygodniejsze ze wszystkich, skończyły swój żywot po 3 pełnych sezonach przy ekstremalnym użytkowaniu - plenerowe imprezy typu open'er, imprezy alkoholowe w błocie, na wsi i tak dalej. pomijam już codzienne użytkowanie typu uczelnia etc.
Kameleon
Kameleon
  19 marca 2012

Czarne czółna by się przydały

dont0say0anything
dont0say0anything
  19 marca 2012

Właściwie noszę tylko baleriny, Twoich co prawda nie założyłabym bo nie mam ciuchów w tym stylu ale na kimś na pewno pięknie się prezentują

justCax
justCax
  19 marca 2012

nie wyobrażam sobie życia bez balerin , są megawygodne, lubie byty na płaskim obcasie. nie lubię chodzić w sportowym obuwiu dlatego są dla mnie świetnym rozwiązaniem.

SoDope
SoDope
  20 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak samo jak twierdzenie, że dobrze wyglądają tylko na filigranowych/chudych, osoba grubsza może mieć zgrabne nogi, czego zresztą sama jestem przykładem.


Ty jestes grubszą osobą ?
Osobe grubszą to mam na myśli taką gdzie tłuszcz się wylewa w tą i drugą strone.
Oczywiście pomijam panie w ciąży a nie grubaski wpierdzialające kolejne pączki w centrum miasta.

aż wtedy żal mi tych biednych bucików ..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.