monikamonisia20
monikamonisia20
  1 marca 2012 (pierwszy post)
Dzień Dobry.
Czy aby uzyskać taki matowy efekt muszę na koniec malować pazurki jakimś specjalnym lakierem? Czy wystarczy sam inglot? Ktoś będzie mi go kupował i wolę wiedzieć.

Czy istnieje dobrze kryjący puder? Bo czasem nie mam czasu dokładnie nakładać podkładu w płynie.

Jako, że zbliża się wiosna;) napaliłam się na takie spodnie, aczkolwiek nie wiem czy będą pasować do niskiej osoby o szerokich biodrach? Czy nie wieje od nich kiczem?
http://moda.allegro.pl/kolorowe-rurki-s-36-zolte-musztardowe-promocja-i2157357137.html

proszę o opinie.

Mariettaa
Mariettaa
  2 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jako, że zbliża się wiosna;) napaliłam się na takie spodnie, aczkolwiek nie wiem czy będą pasować do niskiej osoby o szerokich biodrach? Czy nie wieje od nich kiczem?

kolorowe spodnie kojarzą mi się z dziewczynami chodzącymi do dyskoteki... mnie się nie podobają. sama jestem niska i mam niebieskie- nie chodze w nich, przerobię je na krótkie. ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy aby uzyskać taki matowy efekt muszę na koniec malować pazurki jakimś specjalnym lakierem? Czy wystarczy sam inglot?

piękny kolor, mam podobny z maybelline i jeśli chcesz taki efekt to wystarczy . ;>
assiqq
assiqq
  4 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wystarczy sam inglot?

wystarczy sam inglot :) bez nabłyszczacza.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.