monikamonisia20
monikamonisia20
  1 marca 2012 (pierwszy post)
Dzień Dobry.
Czy aby uzyskać taki matowy efekt muszę na koniec malować pazurki jakimś specjalnym lakierem? Czy wystarczy sam inglot? Ktoś będzie mi go kupował i wolę wiedzieć.

Czy istnieje dobrze kryjący puder? Bo czasem nie mam czasu dokładnie nakładać podkładu w płynie.

Jako, że zbliża się wiosna;) napaliłam się na takie spodnie, aczkolwiek nie wiem czy będą pasować do niskiej osoby o szerokich biodrach? Czy nie wieje od nich kiczem?
http://moda.allegro.pl/kolorowe-rurki-s-36-zolte-musztardowe-promocja-i2157357137.html

proszę o opinie.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jako, że zbliża się wiosna;) napaliłam się na takie spodnie, aczkolwiek nie wiem czy będą pasować do niskiej osoby o szerokich biodrach? Czy nie wieje od nich kiczem?

były modne dawno temu, jeszcze tej jesieni czerwienie i musztardy, ja bym nie kupowała. Poświęć kasę na to, w czym będziesz wyglądać szczuplej i posłuży Ci dłużej, a nie tylko jeden sezon. Tych spodni nie założysz co drugi dzień, bo kolor rzuca się w oczy.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
asexualna
asexualna
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jako, że zbliża się wiosna;) napaliłam się na takie spodnie, aczkolwiek nie wiem czy będą pasować do niskiej osoby o szerokich biodrach? Czy nie wieje od nich kiczem? http://moda.allegro.pl/kolorowe-rurki-s-36-zolte-musztardowe-promocja-i2157357137.html

Wydaje mi się, że szerokie biodra nie są aż takim problemem, tylko pełne uda. Wtedy jasne kolory raczej pogarszają sprawę.
SoDope
SoDope
  1 marca 2012

w mojej ocenie takie spodnie to tandeta ...

monikamonisia20
monikamonisia20
  1 marca 2012
Uda mam szczupłe.
Właśnie tak myślałam, że trochę tandetne...
SoDope
SoDope
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie tak myślałam, że trochę tandetne...


Jak rurki to nie wiem jeansowe,szare,czarne,granatowe ... ewentualnie czerwone.

ale różowe,zółte,białe ... nie wiem jakoś zajeżdza fletem.
monikamonisia20
monikamonisia20
  1 marca 2012

Hmm może granat...

Paulinessa
Paulinessa
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jako, że zbliża się wiosna;) napaliłam się na takie spodnie, aczkolwiek nie wiem czy będą pasować do niskiej osoby o szerokich biodrach? Czy nie wieje od nich kiczem?


Wieją kiczem :tak: Do tego, to takie sezonówki.
sylwik
sylwik
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jako, że zbliża się wiosna;) napaliłam się na takie spodnie, aczkolwiek nie wiem czy będą pasować do niskiej osoby o szerokich biodrach? Czy nie wieje od nich kiczem?

zolte jak dla mnie przyciagaja za duzo uwagi, tzreba miec idealne nogi.

ja sobie ostatnio kupilam takiego koloru
sa normalne, proste, zadne rurki (1 na 100 wyglada dobrze w rurkach).
normalnie bym i takich nie kupila, ale za 20zl w outlecie to mozna i na kilka zalozen kupic:rotfl:
kasey00
kasey00
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy aby uzyskać taki matowy efekt muszę na koniec malować pazurki jakimś specjalnym lakierem? Czy wystarczy sam inglot?

Nie kojarzę żeby Inglot miał matowe lakiery dlatego myślę że po tym Inglocie trzeba pomalować jakimś zmatowiaczem (np. Essence).

Konto usunięte
Konto usunięte: Jako, że zbliża się wiosna;) napaliłam się na takie spodnie, aczkolwiek nie wiem czy będą pasować do niskiej osoby o szerokich biodrach? Czy nie wieje od nich kiczem?
Akurat od tych które pokazałaś powiewa kiczem :P ale w wiosennych kolekcjach (np. h&m) widziałam kolorowe spodnie :)
(np. http://www.hm.com/pl/dressingroom/LADIES?lid=Look_0019051#Nr=4294929424 )
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy aby uzyskać taki matowy efekt muszę na koniec malować pazurki jakimś specjalnym lakierem? Czy wystarczy sam inglot?

jak pomalujesz już paznokcie to zobaczysz :)
poza tym jak nałożysz 2 grube warstwy lakieru to możesz go delikatnie zmatowić blokiem do matowienia płytki (oczywiście jak lakier bardzo dobrze wyschnie)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy istnieje dobrze kryjący puder? Bo czasem nie mam czasu dokładnie nakładać podkładu w płynie.

nie wiem, puder ma za zadanie matowieć skórę i utrwalać makijaż a nie kryć niedoskonałości :) ale pamiętam, że kiedyś koleżanka miała puder maybelline dream matte powder i jak na puder w kamieniu to dawał jakieś tam krycie, więc możesz spróbować :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jako, że zbliża się wiosna;) napaliłam się na takie spodnie, aczkolwiek nie wiem czy będą pasować do niskiej osoby o szerokich biodrach? Czy nie wieje od nich kiczem?

intensywne kolory mają to do siebie, że mogą pogrubiać optycznie :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
mmaryjka
mmaryjka
  1 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy aby uzyskać taki matowy efekt muszę na koniec malować pazurki jakimś specjalnym lakierem? Czy wystarczy sam inglot?

zależy. są matowe lakiery, np. essie, opi, pupa etc, ale są też top coaty które matują. taki ma np. essie i widziałam jeszcze w cubusie i chyba w top shopie. może jeszcze revlon takie ma.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy nie wieje od nich kiczem?

od tych konkretnych z linka wieje i to na kilometr, ale kolorowe spodnie w tym sezonie jak najbardziej tak, ale bardziej pudrowe.
mmaryjka
feuliette
feuliette
  2 marca 2012

teraz to raczej pomarańcze będą ;)

monikamonisia20
monikamonisia20
  2 marca 2012

ok, dzięki za pomoc. poszukam czegoś innego

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.