Tomasz
Tomasz
  15 lutego 2012 (pierwszy post)

Hej. Naturalne wlosy mam ciemny braz. Zrobiłem sobie pasemka w grudniu. Jednak fryzjerka popsuła efekt. I po rozjasnianiu farbowałem wlosy od grudnia takimi farbami. Pierw 3 farby syoss średni blond. Potem syoss ciemny blond. Potem loreal sublime mouse ciemny blond. Mam teraz ciemne wlosy, a chce zafarbowac syossem mixing colors kolor migdalowo- pralinowy. Ten kolor należy do jasnych blondów. Co mam zrobić, aby ta farba wyszła na wlosach? :woot:

marta0859
marta0859
  15 lutego 2012
Tomasz
Tomasz: Już sie pogubiłem..

W takim razie ja chyba odpuszczam, nie lubię tłumaczyć kilka razy. :-D
Dałam propozycję, dekoloryzacja a potem rozjaśnianie, ale zrobisz co zechcesz, u mnie minęły 2 miesiące zanim wróciłam do swojego koloru bo też nikt nie miał pomysłu co z tym zrobić, nawet fryzjerka.
SoDope
SoDope
  15 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic mi na ten temat nie wiadomo.

Jak Ty zafarbowałaś na czarno i od razu chwyciłaś za dekoloryzator bo Ci się kolor nie podobał to miałaś po prostu farta, że Ci sciągnęło wszystko za jednym razem.

Ja farbowałam regularnie na czarno chyba przez 2 lata i dekoloryzator wywabił mi tylko odrost - czyli to co było ostatnio farbowane. Ale to było z 7 lat temu ..

Nie wykluczam, że dzisiejsza technika dekoloryzacyjna poszła do przodu i w sklepach są dobre produkty...

Chłopie - umyj z 20 razy włosy szamponem przeciwłupieżowym kolor wypłowieje a dwa jeżeli na opakowaniu jest napisane na tym Syossie, że lekko rozjaśnia włosy to woda jest pewnie z 9 % .. to może i Ci troche samo w sobie rozjaśni.
Tomasz
Tomasz
  15 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

A szampony jakieś rumiankowe? By te włosy rozjaśniły?
SoDope
SoDope
  15 lutego 2012
Tomasz
Tomasz: A szampony jakieś rumiankowe? By te włosy rozjaśniły?

jak chcesz rozjaśnić włosy ...

to polecam dwa produkty jeden tańszy drugi droższy.

Droższy - John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray
Tańszy Joanna Spray Rozjaśniający.
Paulinessa
Paulinessa
  15 lutego 2012

No dzięki.

Adidasowa potrafiła wstawić linka do właściwego tematu i na tym powinno się zakończyć skoro moderatora/fp nie było. A nie dyskusja.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.