Tomasz
Tomasz
  15 lutego 2012 (pierwszy post)

Hej. Naturalne wlosy mam ciemny braz. Zrobiłem sobie pasemka w grudniu. Jednak fryzjerka popsuła efekt. I po rozjasnianiu farbowałem wlosy od grudnia takimi farbami. Pierw 3 farby syoss średni blond. Potem syoss ciemny blond. Potem loreal sublime mouse ciemny blond. Mam teraz ciemne wlosy, a chce zafarbowac syossem mixing colors kolor migdalowo- pralinowy. Ten kolor należy do jasnych blondów. Co mam zrobić, aby ta farba wyszła na wlosach? :woot:

Adidasowa
Tomasz
Tomasz
  15 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

Jestem na mobilnym. Nie chce mi sie tego tam przepisywać? Więc proszę tutaj o porade?
Tomasz
Tomasz
  15 lutego 2012

Sprawa jest pilna...

Tomasz
Tomasz
  15 lutego 2012

Proszę o pomoc...

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  15 lutego 2012

idz do fryzjera i przy okazji zbieraj na przeszczep

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Tomasz
Tomasz
  15 lutego 2012
Prinz
Prinz:

Jaki przeszczep?
Tomasz
Tomasz
  15 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Prinz:

Co masz na myśli?
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  15 lutego 2012
Tomasz
Tomasz: Jaki przeszczep?

włosów
[znaki robaki]

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

marta0859
marta0859
  15 lutego 2012
Tomasz
Tomasz: Co mam zrobić, aby ta farba wyszła na wlosach?

Najpierw dekoloryzacja, potem rozjaśnianie.
Rok temu w ten sposób schodziłam z czarnego po niefortunnym farbowaniu na ten kolor, z tym, że mi wystarczyła dekoloryzacja (swoją drogą po wcześniejszym rozjaśnianiu, które nic nie dało), ale jeżeli chcesz farbować na jasny blond to bez rozjaśniania nie chwyci.
Do dekoloryzacji polecam:

W ogóle nie niszczy włosów, bynajmniej nic takiego nie zauważyłam u siebie, chociaż pewnie zależy od rodzaju włosów.
Tomasz
Tomasz
  15 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

Jak to działa? Gdzie dostane? Ile kosztuje? Co jest w zestawie z tym?
marta0859
marta0859
  15 lutego 2012
Tomasz
Tomasz: Jak to działa?

W przypadku farbowanych na ciemne kolory włosów ściąga farbę, a jasne włosy rozjaśnia na jeszcze jaśniejszy odcień.
Nie wiem, jak ciemne włosy masz, ale ja miałam kruczoczarne i rozjaśnił mi na taki średni, trochę sraczkowaty blond. Mniej więcej coś jak na zdjęciu ta babka ma właśnie :)

Tomasz
Tomasz: Gdzie dostane?

Pewnie allegro, bo wiem, że w sieciowych drogeriach tego nie mają, ja znalazłam w takiej zwykłej, ale raczej niełatwo jest to dostać, jeżeli zamawianie przez allegro odpada to zawsze można poprosić ekspedientkę w jakimś zwykłym sklepie z "rzeczami" do włosów czy kosmetycznym o sprowadzenie.

Tomasz
Tomasz: Co jest w zestawie z tym?

Nie pamiętam dokładnie, ale ogólnie są bodajże 2 saszetki, jedna płynna, druga z proszkiem i to musisz zmieszać ze sobą.
SoDope
SoDope
  15 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

tak tylko, że dekoloryzacja sklepowa ściąga aby ostatni kolor.
marta0859
marta0859
  15 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tak tylko, że dekoloryzacja sklepowa ściąga aby ostatni kolor.

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Wydaje mi się, że tak czy tak ściągnie mu/jej (?) farbę, a resztę załatwi rozjaśniacz, chociaż nie wiem, fryzjerką nie jestem więc ręki nie dam uciąć. :P
Zawsze może iść na dekoloryzację do fryzjera, ale ja bym się nie odważyła, chociaż zależy, jaka fryzjerka się trafi.
Tomasz
Tomasz
  15 lutego 2012

Już sie pogubiłem.. Co moge zrobić?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.