Aneczka17f
Aneczka17f
  6 lutego 2012 (pierwszy post)

Hej! poszukuje żelu do twarzy dla faceta. Skóra normalna, poza tym kiedys cierpiał na tradzik ale chyba z tego wyrósł chociaz od czasu do czasu wyskloczy mu cos ale wtedy robi sie z tego duży stan zapalny. Zależy mi żeby raczej nie wysuszał skóry. Wiem że np zel z seri physiogel jest ok, bardzo delikatny ale nie wiem czy nie za delikatny jak dla faceta?? prosze o porade.

Ceciii
Ceciii
  25 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Aneczka17f:Żelu do mycia, oczyszczania twarzy:) w takim razie ja proponuje coś z Biedronki


ooo nie! Nie polecam, ja się połasiłam na niską cenę i jedyne czego nie mogę żałować, to kilku złotych wyrzuconych w błoto ;/ żel ściągał mi skórę, w ogóle się nie pienił, nie czułam żadnego efektu delikatniejszej skóry, a i sama nazwa "żel micelarny" w ogóle nie nadawał się do usunięcia nawet resztek makijażu. Więc dla faceta z problemami się całkiem nie nada ;P ale polecam żele z Eveline, buteleczka z około 10 zł, podobno świetne.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.