Aneczka17f
Aneczka17f
  6 lutego 2012 (pierwszy post)

Hej! poszukuje żelu do twarzy dla faceta. Skóra normalna, poza tym kiedys cierpiał na tradzik ale chyba z tego wyrósł chociaz od czasu do czasu wyskloczy mu cos ale wtedy robi sie z tego duży stan zapalny. Zależy mi żeby raczej nie wysuszał skóry. Wiem że np zel z seri physiogel jest ok, bardzo delikatny ale nie wiem czy nie za delikatny jak dla faceta?? prosze o porade.

Adidasowa
Adidasowa
  6 lutego 2012

Żel po goleniu bym polecała na takie dolegliwości, nawet do takiej cery gdzie niekiedy wyskakują jakieś wypryski, z tej serii:
http://srvimg09.tablica.pl/images_tablicapl/8138663_1_644x461/avon-zestaw-christian-lacroix-nuit-dla-niego-promocja-30-taniej-dzialdowo.jpg

Mój brat też miał rózne przygody z cerą, ale jak sobie kupił ten żel po goleniu to ma tak gładką skórę jak pupa niemowlaka:zakochany: A jak ślicznie pachnie:D ja kocham ten zapach.

Adidasowa
Adidasowa
  6 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: http://srvimg09.tablica.pl/images_tablicapl/8138663_1_644x461/avon-zestaw-christian-lacroix-nuit-dla-niego-promocja-30-taniej-dzialdowo.jpg

miało być:
Aneczka17f
Aneczka17f
  6 lutego 2012

a nie bedzie powodował pojawiania sie jakis dodatkowych pryszczy?? i czy nie jest czasem na bazie alkoholu??

Adidasowa
Adidasowa
  6 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie bedzie powodował pojawiania sie jakis dodatkowych pryszczy?? i czy nie jest czasem na bazie alkoholu??

Nie powoduje, łagodzi. Mój brat miał straszne problemy z cerą, aż jeździł na laserowe leczenie i ten balsam mu ładnie buzię wygładza. A czy jest na bazie alkoholu to nawet nie wiem, bo szczerze Ci napiszę - nie sprawdzałam.
SentiMenti
SentiMenti
  6 lutego 2012

Sama poszukuję dla swojego :)

SoDope
SoDope
  6 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: poszukuje żelu do twarzy dla faceta

żelu do golenia ?
żelu do mycia ?
żelu po goleniu ?
Aneczka17f
Aneczka17f
  7 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: żelu do golenia ? żelu do mycia ? żelu po goleniu ?


Żelu do mycia, oczyszczania twarzy:)
SoDope
SoDope
  7 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Żelu do mycia, oczyszczania twarzy:)

w takim razie ja proponuje coś z Biedronki
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  7 lutego 2012

a co to a chłop ze sam sobie nie umie znaleźć? Masz faceta czy niemowlaka? :woot:

Aneczka17f
Aneczka17f
  8 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a co to a chłop ze sam sobie nie umie znaleźć? Masz faceta czy niemowlaka?


Umie ale ja chce mu prezent sprawić. I wypowiadaj sie co do tematru a nie komentuj.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  10 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Umie ale ja chce mu prezent sprawić.

na prezent zel na tradzik? o_O

Konto usunięte
Konto usunięte: I wypowiadaj sie co do tematru a nie komentuj.

kupienie facetowi *na prezent* zelu na tradzik to tak jak powiedzenie mu "masz szpetnego ryja" - i własnie wypowiedziałem sie na temat.
Aneczka17f
Aneczka17f
  11 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: na prezent zel na tradzik? o_O

żel do oczyszczania twarzy, niekoniecznie na tradzik i czytaj dziecko ze zrozumieniem.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  11 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: żel do oczyszczania twarzy, niekoniecznie na tradzik i czytaj dziecko ze zrozumieniem.

juz widze mine faceta jak dostaje na prezent zel do oczyszczania twarzy :rotfl:
EjBeibe
EjBeibe
  21 lutego 2012

abakańskimi
abakańsku
abaką
abakę

rzygam na adidasową

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.