Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  30 stycznia 2012 (pierwszy post)

... oczywiście w robieniu makijażu :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z ankiety przeprowadzonej przez Avon wynika, że aż 23% kobiet kupuje sobie kosmetyki np. po to aby poprawić sobie humor
.

& zgadzacie się? może robicie tak samo?
& zazwyczaj kupujecie jakiś kosmetyk po prostu z potrzeby czy od tak, by coś kupić?


Oto lista kilku najczęstszych wpadek:

1. Bardzo cienkie brwi
Wyskubane sprawiają, że twarz wygląda starzej, a jej rysy mocno się wyostrzają. Zwłaszcza gdy dodatkowo ich naturalny kolor podkreślisz czarną kredką, prowadząc ją po skórze jedną ciągłą linią. Przy takich brwiach oczy stają się „rybie”, wypukłe.

& same zajmujecie się estetyką swoich brwi, czy wolicie gdy zrobi to kosmetyczka?
& wosk? pęseta? co preferujecie?


2. Usta na tzw. Pamelę, ale i nie tylko
Obrysowanie ich kredką to dobry pomysł, gdy mają nieregularny, „rozmazujący się” kontur. Jednak jeśli użyjesz do tego ciemnej konturówki, będziesz wyglądać po prostu wulgarnie.

& błyszczyki, pomadki, a może szminki?

3. Zwinięte cienie
Jeśli nałożysz ich zbyt dużo, po kilku godzinach zaczną się zbierać w zagłębieniu powiek i wcale nie ma reguły, że te droższe będą się rozprowadzały lepiej. Najlepiej dwa kolory zestawić obok siebie, np. na górnej i dolnej powiece, a nie wsmarowywać jeden w drugi. Dzięki temu efekt będzie czysty i świeży.

& używacie cieni? jeśli tak to jakich najczęściej (marka, kolor)?

w niektórych przypadkach makijaż nawet ten nie trafiony odpowiednio może sprawić cuda! kilka zdjęć gwiazd w i bez makijażu, same oceńcie!

MADONNA


LADY GAGA


PARIS HILTON


KIM KARDASHIAN


ANGELINA JOLIE


DODA


CAMERON DIAZ


pierwsza część, źródło: onet.pl
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Paulinessa
Paulinessa
  30 stycznia 2012
Sylvinka
Sylvinka: & zgadzacie się? może robicie tak samo? & zazwyczaj kupujecie jakiś kosmetyk po prostu z potrzeby czy od tak, by coś kupić?


Dla poprawy humoru nie kupuję, raczej jak potrzebuję, ale jak mam trochę kasy to kupię coś dla czystej przyjemności, bo mi się podoba ;)

Sylvinka
Sylvinka: & same zajmujecie się estetyką swoich brwi, czy wolicie gdy zrobi to kosmetyczka? & wosk? pęseta? co preferujecie?


Najczęściej chodzę do kosmetyczki.
Wosk i ewentualne poprawki pęsetą.

Sylvinka
Sylvinka: & błyszczyki, pomadki, a może szminki?


Błyszczyki i pomadki ochronne. W bardzo naturalnych kolorach.

Sylvinka
Sylvinka: & używacie cieni? jeśli tak to jakich najczęściej (marka, kolor)?


Już dłuższy czas nie używam, ale jeśli chodzi o kolory jakich wcześniej używałam to róże, odcienie niebieskiego, granat, czerń, szarości, srebrny, fiolet.
Adidasowa
Adidasowa
  30 stycznia 2012
Sylvinka
Sylvinka: & zgadzacie się? może robicie tak samo? & zazwyczaj kupujecie jakiś kosmetyk po prostu z potrzeby czy od tak, by coś kupić?

od tak, by kupić, na poprawę humoru. Ale to też nie ZAWSZE.

Sylvinka
Sylvinka: & same zajmujecie się estetyką swoich brwi, czy wolicie gdy zrobi to kosmetyczka? & wosk? pęseta? co preferujecie?

Sama, pęseta.

Sylvinka
Sylvinka:

nic, moje usta sa tak idealne, że nigdy nie wysychają, nie miałam z nimi nigdy problemów, nie pękają, nic.

Sylvinka
Sylvinka: & używacie cieni?

nie, nie lubię.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 stycznia 2012
Sylvinka
Sylvinka: Cytat: Z ankiety przeprowadzonej przez Avon wynika, że aż 23% kobiet kupuje sobie kosmetyki np. po to aby poprawić sobie humor & zgadzacie się? może robicie tak samo? & zazwyczaj kupujecie jakiś kosmetyk po prostu z potrzeby czy od tak, by coś kupić?

:tak: właśnie tak robię, z potrzeby kupuję tylko kosmetyki do mycia i pielęgnacji twarzy i ciała (żele, mydła, balsamy, kremy itp..)
kosmetyki kolorowe kupuję jak mam zachciankę, nawet lakier za 2,50 poprawia mi humor, nie mówiąc już o jakichś cieniach do powiek, czy tuszu ;P
czasem mam tak, że mnie nosi, żeby sobie coś kupić - wtedy nie patrze nawet co biorę, tylko kupuję co mi się nawinie :)

Sylvinka
Sylvinka: & błyszczyki, pomadki, a może szminki?

transparentny błyszczyk, jakiś lipstick nawilżający, szminki w odcieniach malinowych :zakochany:

Sylvinka
Sylvinka: & używacie cieni? jeśli tak to jakich najczęściej (marka, kolor)?

no to baaa:ziober2:
najczęściej używam cieni w kamieniu, czasem sypkich
kolory : szary, zielony, róż, fiolet, biały, złoty, srebrny, na wielkie wyjścia szaleje z czernią, czasem niebieskim
marka: nie kupuję markowych cieni, bo mnie nie stać :smutny: najczęściej kupuje zwykłe drogeryjne w naturze, albo (ro)ssmanie
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
snjeszqa
snjeszqa
  31 stycznia 2012
Sylvinka
Sylvinka: & same zajmujecie się estetyką swoich brwi, czy wolicie gdy zrobi to kosmetyczka? & wosk? pęseta? co preferujecie?

nie reguluje brwii

Sylvinka
Sylvinka: & zgadzacie się? może robicie tak samo? & zazwyczaj kupujecie jakiś kosmetyk po prostu z potrzeby czy od tak, by coś kupić?

tak, czesto to robie

Sylvinka
Sylvinka: & błyszczyki, pomadki, a może szminki?

nienawidze blyszczykow, fu
szminka

Sylvinka
Sylvinka: & używacie cieni? jeśli tak to jakich najczęściej (marka, kolor)?

tylko brazowy i czarny
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 lutego 2012
Sylvinka
Sylvinka: & zgadzacie się? może robicie tak samo? & zazwyczaj kupujecie jakiś kosmetyk po prostu z potrzeby czy od tak, by coś kupić?

Nigdy nie kupuje kosmetyków, by poprawić sobie humor ani by po prostu coś kupić, zawsze kupuję, bo coś potrzebuję.

Sylvinka
Sylvinka: & same zajmujecie się estetyką swoich brwi, czy wolicie gdy zrobi to kosmetyczka? & wosk? pęseta? co preferujecie?

Byłam raz u kosmetyczki i od tamtej pory co parę dni sama wyskubię włoski, które odrosły i jest dobrze. Pęsetą.

Sylvinka
Sylvinka: & błyszczyki, pomadki, a może szminki?

Albo pomadka albo błyszczyk, szminka nie.

Sylvinka
Sylvinka: & używacie cieni? jeśli tak to jakich najczęściej (marka, kolor)?

Firmy różne, ale najczęściej używam bieli i beżu.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

DzieckoPRLu
DzieckoPRLu
  6 lutego 2012
Sylvinka
Sylvinka: & zgadzacie się? może robicie tak samo? & zazwyczaj kupujecie jakiś kosmetyk po prostu z potrzeby czy od tak, by coś kupić?

1. Nie wiem, ja tak nie robie. A zakupow innzch nie kontroluje.
2. Kupuje tylko wtedy, gdy potrzebuje.

Sylvinka
Sylvinka: & same zajmujecie się estetyką swoich brwi, czy wolicie gdy zrobi to kosmetyczka? & wosk? pęseta? co preferujecie?

Moje zostaja naturalne, takie, jakie sa.

Sylvinka
Sylvinka: & błyszczyki, pomadki, a może szminki?

pomadka ochronna ;]

Sylvinka
Sylvinka: & używacie cieni? jeśli tak to jakich najczęściej (marka, kolor)?

czarny, Inglot.
SentiMenti
SentiMenti
  6 lutego 2012
Sylvinka
Sylvinka: & zgadzacie się? może robicie tak samo? & zazwyczaj kupujecie jakiś kosmetyk po prostu z potrzeby czy od tak, by coś kupić?

*Hm, kupuję kosmetyki adekwatnie do tego, jeśli to co używałam się skończyło, albo ide zakupić jakiś docelowy produkt i jeszcze coś bo zostało mi drobnych :and: nie lubię tego..

Sylvinka
Sylvinka: & same zajmujecie się estetyką swoich brwi, czy wolicie gdy zrobi to kosmetyczka? & wosk? pęseta? co preferujecie?


*siama się zajmuję estetyką moich brwi :D Ale zamierzam iść do kosmetyczki trochę je przyciemnić :)
* penseta

Sylvinka
Sylvinka: & błyszczyki, pomadki, a może szminki?


* pomadkę ochronną, miałam śliczny błyszczyk, który dostałam od faceta i gdzieś go zapodziałam :smutny:

Sylvinka
Sylvinka: & używacie cieni? jeśli tak to jakich najczęściej (marka, kolor)?

* używam dwóch kolorów, jestem fajnką brązów na zew. kąciki powieki :)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  6 lutego 2012
Sylvinka
Sylvinka: zazwyczaj kupujecie jakiś kosmetyk po prostu z potrzeby czy od tak, by coś kupić?

Raczej z potrzeby, jednak z tych 'potrzeb' mam masę rzeczy, których nie zużyłam i zalegają sobie, czekając aż się przeterminują;D.

Sylvinka
Sylvinka: & same zajmujecie się estetyką swoich brwi, czy wolicie gdy zrobi to kosmetyczka? & wosk? pęseta? co preferujecie?

Sama działam, używam pęsety, bo ciągle szkoda mi czasu na wizytę u kosmetyczki.

Sylvinka
Sylvinka: & błyszczyki, pomadki, a może szminki?

Kocham błyszczyki :zakochany:.

Sylvinka
Sylvinka: & używacie cieni? jeśli tak to jakich najczęściej (marka, kolor)?

Nie codziennie, bo znów szkoda mi czasu rano, ale lubię bardzo.
Marki różne różniste, nie ma dla mnie to znaczenia, bo jakoś wszystkie cienie dobrze się trzymaja na powiece i się nie rolują, nawet po całym dniu w makijażu.
Brąz, szary, czarny zwłaszcza.
Jak mam ochotę pokombinować to dodaję do tego zieleń, turkus, niebieski, złoty, srebrny.... ;).
:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.