Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  30 stycznia 2012 (pierwszy post)

... oczywiście w robieniu makijażu :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z ankiety przeprowadzonej przez Avon wynika, że aż 23% kobiet kupuje sobie kosmetyki np. po to aby poprawić sobie humor
.

& zgadzacie się? może robicie tak samo?
& zazwyczaj kupujecie jakiś kosmetyk po prostu z potrzeby czy od tak, by coś kupić?


Oto lista kilku najczęstszych wpadek:

1. Bardzo cienkie brwi
Wyskubane sprawiają, że twarz wygląda starzej, a jej rysy mocno się wyostrzają. Zwłaszcza gdy dodatkowo ich naturalny kolor podkreślisz czarną kredką, prowadząc ją po skórze jedną ciągłą linią. Przy takich brwiach oczy stają się „rybie”, wypukłe.

& same zajmujecie się estetyką swoich brwi, czy wolicie gdy zrobi to kosmetyczka?
& wosk? pęseta? co preferujecie?


2. Usta na tzw. Pamelę, ale i nie tylko
Obrysowanie ich kredką to dobry pomysł, gdy mają nieregularny, „rozmazujący się” kontur. Jednak jeśli użyjesz do tego ciemnej konturówki, będziesz wyglądać po prostu wulgarnie.

& błyszczyki, pomadki, a może szminki?

3. Zwinięte cienie
Jeśli nałożysz ich zbyt dużo, po kilku godzinach zaczną się zbierać w zagłębieniu powiek i wcale nie ma reguły, że te droższe będą się rozprowadzały lepiej. Najlepiej dwa kolory zestawić obok siebie, np. na górnej i dolnej powiece, a nie wsmarowywać jeden w drugi. Dzięki temu efekt będzie czysty i świeży.

& używacie cieni? jeśli tak to jakich najczęściej (marka, kolor)?

w niektórych przypadkach makijaż nawet ten nie trafiony odpowiednio może sprawić cuda! kilka zdjęć gwiazd w i bez makijażu, same oceńcie!

MADONNA


LADY GAGA


PARIS HILTON


KIM KARDASHIAN


ANGELINA JOLIE


DODA


CAMERON DIAZ


pierwsza część, źródło: onet.pl
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
dont0say0anything
dont0say0anything
  30 stycznia 2012

Miałam sie wypowiedziec na temat ale tak sie wkuwiłam tym komunikatem STOP właśnie stałes sie złodziejem ze nie, nic nie powiem!

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  30 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tym komunikatem STOP właśnie stałes sie złodziejem ze nie, nic nie powiem!

Spokojnie, złość piękności szkodzi. Ale najwidoczniej tylko Ty masz taki komunikat ;)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
dont0say0anything
dont0say0anything
  30 stycznia 2012
Sylvinka
Sylvinka: Spokojnie, złość piękności szkodzi. Ale najwidoczniej tylko Ty masz taki komunikat ;)

Nie boję się o swoją urodę. I myślę, że tylko Ty go nie masz;p
madzia2143
madzia2143
  30 stycznia 2012

ja też mam :and:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 stycznia 2012

to jest bardziej temat pokazujący jak dobrze bawić się Corelem

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SoDope
SoDope
  30 stycznia 2012
Sylvinka
Sylvinka: & same zajmujecie się estetyką swoich brwi, czy wolicie gdy zrobi to kosmetyczka? & wosk? pęseta? co preferujecie?

same
pęseta.

Sylvinka
Sylvinka: & błyszczyki, pomadki, a może szminki?

błyszczyki - w 90 % pomadkę kolorową mam tylko jedną.

Sylvinka
Sylvinka: & używacie cieni? jeśli tak to jakich najczęściej (marka, kolor)?

bardzo rzadko ...

A zdjęcie DODY to ewidentnie pokazuje przemiane przed 'poprawkami' i po poprawkach.. (u lekarza specjalisty) oczywiście.
Babsy
Babsy
  30 stycznia 2012
Sylvinka
Sylvinka: & zgadzacie się? może robicie tak samo? & zazwyczaj kupujecie jakiś kosmetyk po prostu z potrzeby czy od tak, by coś kupić?

czesm cos kupie na poprawe humoru alo dlatego, ze cos ladnie wyglada:)

Sylvinka
Sylvinka: & same zajmujecie się estetyką swoich brwi, czy wolicie gdy zrobi to kosmetyczka? & wosk? pęseta? co preferujecie?

miesiac temu bylam raz jeden u kosmetyczki na regulacji;) tak to robie sama, peseta plus paski z woskiem

Sylvinka
Sylvinka: & błyszczyki, pomadki, a może szminki?

pomadki, rzadziej blyszczyki, jeszcze rzadziej szminki.

Sylvinka
Sylvinka: & używacie cieni? jeśli tak to jakich najczęściej (marka, kolor)?

owszem:) nie mam ulubionej marki, ani koloru, maluje sie tym, co pasuje do okazji i na ktory cien w danym dniu mam ochote.
styka51
styka51
  30 stycznia 2012
Sylvinka
Sylvinka: & zgadzacie się? może robicie tak samo? & zazwyczaj kupujecie jakiś kosmetyk po prostu z potrzeby czy od tak, by coś kupić?

Czesto, głupi lakier za 3 zł jakoś tak poprawia lekko humor.
Zależy ile mam kasy, no i zazwyczaj kupuję rzeczy, które wiem, że chociaż raz użyję.

Sylvinka
Sylvinka: & same zajmujecie się estetyką swoich brwi, czy wolicie gdy zrobi to kosmetyczka? & wosk? pęseta? co preferujecie?

Sama się bawię. Jak widzę, niektóre dziewuchy, które wracają od "kosmetyczek" to słabo mi się robi.
Pęseta.

Sylvinka
Sylvinka: & błyszczyki, pomadki, a może szminki?

Bezbarwna pomadka, a na to troszkę błyszczyku. Nie lubię szminek.

Sylvinka
Sylvinka: & używacie cieni? jeśli tak to jakich najczęściej (marka, kolor)?

Używam ale rzadko, najczęściej rozcieram kredkę palcem ;p A jak już to kolory: czarny, szary, srebrny, fioletowy, beżowy.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 stycznia 2012
Sylvinka
Sylvinka: & zgadzacie się? może robicie tak samo? & zazwyczaj kupujecie jakiś kosmetyk po prostu z potrzeby czy od tak, by coś kupić?

Nie. Robie inne rzeczy na poprawe humoru :D
Kupuje kosmetyki jak ich potrzebuje, badz jak jest jakas promo/ oferta a wiem, ze te kosmetyki i tak zuzyje.
Kupuje tez jak eksperymentuje z czyms nowym, wiec mam tez troche rzeczy, ktorych po eksperymentach nie uzywam i sobie leza.

Sylvinka
Sylvinka: & same zajmujecie się estetyką swoich brwi, czy wolicie gdy zrobi to kosmetyczka? & wosk? pęseta? co preferujecie?

Mialam robione u kosmetyczki, teraz sama sobie reguluje kontur juz zrobiony.
Peseta.

Sylvinka
Sylvinka: & błyszczyki, pomadki, a może szminki?

Wszystko, w tym blyszczyki tylko z Maca bo jako jedyne mi sie nie kleja na ustach.

Sylvinka
Sylvinka: & używacie cieni? jeśli tak to jakich najczęściej (marka, kolor)?

Mac, Estee Lauder plus milion innych roznych od rimmeli po totalne no name.

Sylvinka
Sylvinka:

ACTA faktycznie dziala w Polsce :szok:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 stycznia 2012

SYLVINKA TY ZLODZIEJU ! :szok:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  30 stycznia 2012
Sylvinka
Sylvinka: & zgadzacie się? może robicie tak samo? & zazwyczaj kupujecie jakiś kosmetyk po prostu z potrzeby czy od tak, by coś kupić?

Zazwyczaj z potrzeby, lub jeśli mi się coś podoba i wiem, że będę używać. Nie mam sytuacji typu "kupię, bo mam gorszy dzień" :)
Sylvinka
Sylvinka: & same zajmujecie się estetyką swoich brwi, czy wolicie gdy zrobi to kosmetyczka? & wosk? pęseta? co preferujecie?

Raz na ruski rok kosmetyczka, a tak to sama. Pęsetą.
Sylvinka
Sylvinka: & błyszczyki, pomadki, a może szminki?

Błyszczyki, czaaasem szminka. + masełko do ust, dla pielęgnacji :)
Sylvinka
Sylvinka: & używacie cieni? jeśli tak to jakich najczęściej (marka, kolor)?

Używam, najczęściej są to sypkie cienie z Bourjois, poza tym H&M, MAC, jakieś no name. Kolory przede wszystkim fiolet, szarości, biel.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  30 stycznia 2012
massacre
massacre: SYLVINKA TY ZLODZIEJU !

Aśka o co Ci chodzi? :ziober2:
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  30 stycznia 2012

Teraz już widzę :rotfl:.

Babsy
Babsy: miesiac temu bylam raz jeden u kosmetyczki na regulacji;) tak to robie sama, peseta plus paski z woskiem

Ja za to bardzo często chodzę do kosmetyczki na regulację woskiem, jakoś nie mam nigdy chęci by skubać je pęsetą.

styka51
styka51: Czesto, głupi lakier za 3 zł jakoś tak poprawia lekko humor.

Skąd ja to znam :d miałam tak w wakacje. Każde przejście koło drogerii wiązało się z kupnem nawet jakiegoś głupiego lakieru za kilka zł.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
madzia2143
madzia2143
  30 stycznia 2012
Sylvinka
Sylvinka: & zgadzacie się? może robicie tak samo? & zazwyczaj kupujecie jakiś kosmetyk po prostu z potrzeby czy od tak, by coś kupić?

zazwyczaj kupuję to co muszę, ale czasami jak mi źle to faktycznie zakupuję jakiś balsam nowy co ładnie pachnie :P

Sylvinka
Sylvinka: & same zajmujecie się estetyką swoich brwi, czy wolicie gdy zrobi to kosmetyczka? & wosk? pęseta? co preferujecie?

sama! nie dałabym ich wyrwać nikomu innemu :ninja: preferuję pęsetę.

Sylvinka
Sylvinka: & błyszczyki, pomadki, a może szminki?

ostatnio używam wszystkiego :mrgreen: ale najrzadziej błyszczyków, bo zlizuję :ninja:

Sylvinka
Sylvinka: & używacie cieni? jeśli tak to jakich najczęściej (marka, kolor)?

rzadko, ale jak już to inglot i cienie z paletki jaką dostałam kiedyś tam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.