madzia2143
madzia2143
  20 stycznia 2012 (pierwszy post)

Aloha!

Idę na imprezę przebieraną: tematyka dowolna.
Ostatnio nie jestem w ogóle kreatywna, nie mam pojęcia za kogo się przebrać (w grę nie wchodzą podpaski i inne wedżajny jakby co.) Help! Chciałabym uniknąć również typowych pomysł jak policjantka, wampirzyca, wróżka, pielęgniarka etc.

Pozdrawiam z uśmiechem!

Testoviron80
Testoviron80
  20 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Aloha! Idę na imprezę przebieraną: tematyka dowolna. Ostatnio nie jestem w ogóle kreatywna, nie mam pojęcia za kogo się przebrać (w grę nie wchodzą podpaski i inne wedżajny jakby co.) Help! Chciałabym uniknąć również typowych pomysł jak policjantka, wampirzyca, wróżka, pielęgniarka etc. Pozdrawiam z uśmiechem!

styka51
styka51
  20 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dę na imprezę przebieraną: tematyka dowolna. Ostatnio nie jestem w ogóle kreatywna, nie mam pojęcia za kogo się przebrać (w grę nie wchodzą podpaski i inne wedżajny jakby co.) Help! Chciałabym uniknąć również typowych pomysł jak policjantka, wampirzyca, wróżka, pielęgniarka etc.

Też o tym myślałam dziś, bo mamy połowinki przebierankowe i w sumie brak mi pomysłu.
Myślałam co by się za EMO nie przebrać...ale chyba głupi pomysł.
Albo za królową disco :lol:
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  20 stycznia 2012

Jeśli nie masz nic przeciw mhrocznym stylówkom, to polecam przebranie za La Catrinę. :D (meksykańska pani śmierci:) nie jest to moim zdaniem tak oklepane, jak np. strój wampirzycy czy wróżki, za to daje duże pole do popisu przy małym wydatku pieniędzy. ;)
Coś jak przebranie za Kostuchę, tylko w znacznie bardziej kolorowej i kobiecej wersji:



Warianty makijażu są oczywiście bardzo różne, nie musi być identyczny, właściwie wszystko zależy od naszego widzimisię. ;)
Do tego jakaś ładna suknia, biżuteria, może być ewentualnie jakiś wielki staromodny kapelusz (poszukaj w babcinej szafie:D:D), mogą być sztuczne kwiaty...
Ja się przebrałam za nią kiedyś (a raczej zostałam umalowana:D) i byłam zadowolona. Ciężko było mnie rozpoznać ;D

Babsy
Babsy
  20 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dę na imprezę przebieraną: tematyka dowolna. Ostatnio nie jestem w ogóle kreatywna, nie mam pojęcia za kogo się przebrać (w grę nie wchodzą podpaski i inne wedżajny jakby co.) Help! Chciałabym uniknąć również typowych pomysł jak policjantka, wampirzyca, wróżka, pielęgniarka etc.

hmmm... strazaczka;P? hipiska mi ostatnio chodzi po glowie;)
styka51
styka51
  20 stycznia 2012
Babsy
Babsy: hipiska mi ostatnio chodzi po glowie;)

Jakieś 15 minut temu na googlach szukałam inspiracji w stronę hipiski ^^
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  20 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Idę na imprezę przebieraną: tematyka dowolna. Ostatnio nie jestem w ogóle kreatywna, nie mam pojęcia za kogo się przebrać (w grę nie wchodzą podpaski i inne wedżajny jakby co.) Help! Chciałabym uniknąć również typowych pomysł jak policjantka, wampirzyca, wróżka, pielęgniarka etc.

zaczerpnij inspiracji se swojego ava :3
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  20 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Idę na imprezę przebieraną: tematyka dowolna.

przebierz sie za moderatora forum , czatu ev. FP/FT
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  20 stycznia 2012

Wejdź na mój profil, mam zdjęcie w stroju, który ubrałam na przebieranego Sylwestra :mrgreen:.

Na allegro dostępny za jedyne 50 zł :ziober2:.

:ziober2:
madzia2143
madzia2143
  20 stycznia 2012
UneCharogne
UneCharogne: za La Catrinę. :D

jakoś mnie to nie jara :and:

Gejszalicious
Gejszalicious: zaczerpnij inspiracji se swojego ava

wystarczy że wołają na mnie Śnieżka ;) przebierać się za nią nie muszę.

Babsy
Babsy: hmmm... strazaczka;P? hipiska mi ostatnio chodzi po glowie;)

za strażaczkę nie mam jak skombinować stroju, osobiście myślałam coś może w stylu Lara Croft ale nie wiem czy ludzie połapią za kogo się przebrałam ;/

styka51
styka51: Albo za królową disco

haha jak się przebierzesz pokaż zdjęcie ;d
madzia2143
madzia2143
  20 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Na allegro dostępny za jedyne 50 zł .

haha! na kolędzie ksiądz do mnie wyskoczył z tekstem " Ciebie to zacno duszyczko w zakonie widzę! ". Rodzice tak parsknęli śmiechem, że aż mi się głupio zrobiło... :ninja:
nie chciałabym wydawać hajsu z powodu przebieranej imprezy, ale zakonnica to dobry pomysł nawet, myślę że można samemu wykombinować taki strój ;)

ale czekam na dalszą burzę mózgów :mrgreen:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  20 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: haha! na kolędzie ksiądz do mnie wyskoczył z tekstem " Ciebie to zacno duszyczko w zakonie widzę! ". Rodzice tak parsknęli śmiechem, że aż mi się głupio zrobiło...

:D

Konto usunięte
Konto usunięte: nie chciałabym wydawać hajsu z powodu przebieranej imprezy, ale zakonnica to dobry pomysł nawet, myślę że można samemu wykombinować taki strój ;)

Strój zawsze może się przydać potem :ninja:.

Za motylka :zakochany:, zrobienie skrzydeł to pikuś, kolorowy makijaż, jakiś materiał kolorowy i zwiewny na spódniczkę na pewno w domu znajdziesz, kolorowe rajstopy i włala :mrgreen:.
:ziober2:
madzia2143
madzia2143
  20 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Za motylka , zrobienie skrzydeł to pikuś, kolorowy makijaż, jakiś materiał kolorowy i zwiewny na spódniczkę na pewno w domu znajdziesz, kolorowe rajstopy i włala .

za to się przebierałam już milion razy z racji tego że mam takie przebranie w domu :and: ciężka sprawa. Nie chcę wyglądać oklepanie :ninja: i nie ukrywam, że chciałabym aby strój był trochę seksowny (nie taki do zabaw po zmroku, ale taki wiesz :mrgreen: )
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  20 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: i nie ukrywam, że chciałabym aby strój był trochę seksowny (nie taki do zabaw po zmroku, ale taki wiesz )

Wyczuwam, że na imprezie będzie jakiś przystojniak:pavarotti:.

Kurdę, to tylko zakonnica przychodzi mi do głowy:ziober2:.

Masz: http://allegro.pl/listing.php/search?category=74173&string=przebranie pobiegaj po stronach, i może ściągniesz z allegro jakiś pomysł ;D.
:ziober2:
madzia2143
madzia2143
  20 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Masz: http://allegro.pl/listing.php/search?category=74173&string=przebranie pobiegaj po stronach, i może ściągniesz z allegro jakiś pomysł ;D.

no tam są świetne stroje, ale niestety w szafie nie posiadam takich rzeczy ;/
jedynie na zakonnice by się znalazło hah, ale nie wiem, to dosyć odważne, obawiam się że ludzie by to zbyt dosłownie potraktowali, że niby zniesławiam religię czy coś ;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.