madzia2143
madzia2143
  20 stycznia 2012 (pierwszy post)

Aloha!

Idę na imprezę przebieraną: tematyka dowolna.
Ostatnio nie jestem w ogóle kreatywna, nie mam pojęcia za kogo się przebrać (w grę nie wchodzą podpaski i inne wedżajny jakby co.) Help! Chciałabym uniknąć również typowych pomysł jak policjantka, wampirzyca, wróżka, pielęgniarka etc.

Pozdrawiam z uśmiechem!

UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  20 stycznia 2012

To może za kobietę z arabskiego haremu? :ninja: Piszę poważnie. Może trochę oklepane, ale seksowne.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  20 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jedynie na zakonnice by się znalazło hah, ale nie wiem, to dosyć odważne, obawiam się że ludzie by to zbyt dosłownie potraktowali, że niby zniesławiam religię czy coś ;/


Zależy w jakim gronie jest ta impreza, bo jak w gronie sztywniaków to cienko to widzę ;D.
Ja jestem osobą niewierzącą i jakoś nie bardzo mnie interesowało czy ktoś się poczuje urażony czy też nie :), ba na imprezie sylwestrowej było dwóch przebieranych księży, i było całkiem zabawnie:).

Konto usunięte
Konto usunięte: no tam są świetne stroje, ale niestety w szafie nie posiadam takich rzeczy ;/

Tak własnie myślę, i bym nie miała nic w szafie z czego by mozna było coś fajnego stworzyć na taki rodzaj zabawy. Nie mam pomysłów więc więcej :D.
:ziober2:
madzia2143
madzia2143
  20 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Tak własnie myślę, i bym nie miała nic w szafie z czego by mozna było coś fajnego stworzyć na taki rodzaj zabawy. Nie mam pomysłów więc więcej :D.

powiedz mi ciężko by było samemu zrobić taką chustę zakonnicy ?
madzia2143
madzia2143
  20 stycznia 2012
UneCharogne
UneCharogne: To może za kobietę z arabskiego haremu?

też brałam to pod uwagę, ale w sumie przez to że kręcę hula hopem i już się kreowałam na taką babkę nie chciałabym wyskoczyć w tym samym.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  20 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: powiedz mi ciężko by było samemu zrobić taką chustę zakonnicy ?

Chyba nie.

Czarny i biały materiał, kawałek gumki by się dobrze chusta trzymała.
Małą czarną na pewno masz.
Z materiału możesz wyciąć jakiś krzyż, i do sukienki go doszyć w kilku miejscach, cienką igłą by dziury nie zostały.
Jeżeli kołnierza nie zrobisz, to jakiś wisior z krzyżem pewnie też znajdziesz w domu.
Ja sobie oko podkreśliłam mega czarnym cieniem z brokatem.
Kabaretki i szpila i gotowe, możesz nawracać grzeszników :ziober2:.
A i koniecznie czerwony pazur i usta ;D.
Ja sobie oko podkreśliłam mega czarnym cieniem z brokatem.
:ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  20 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Ja sobie oko podkreśliłam mega czarnym cieniem z brokatem.

Nie wycięłam :ninja:.
:ziober2:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  20 stycznia 2012

@MaqdaIena:
sexy wygladasz w tym przebraniu :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

madzia2143
madzia2143
  20 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Małą czarną na pewno masz. Z materiału możesz wyciąć jakiś krzyż, i do sukienki go doszyć w kilku miejscach, cienką igłą by dziury nie zostały. Jeżeli kołnierza nie zrobisz, to jakiś wisior z krzyżem pewnie też znajdziesz w domu.

tak już mam pomysł w głowie, jakbym niczego innego nie wymyśliła:
mała czarna + narzuta koronkowa. Wiszący krzyż, na szyję obroża z koronki, czarne rajstopy tak z 15den, na nie zakolanówki z przyczepionymi białymi kokardkami no i ta chusta ;)
makijaż taki jak napisałaś z wyłączeniem ciemnych oczu (czerwona szminka jak dla mnie chyba będzie wystarczającym akcentem, jedynie kreska eyelinerem na górnej powiece ).
Może mi uszyje ktoś taką chustę kurcze.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  20 stycznia 2012
Prinz
Prinz: sexy wygladasz w tym przebraniu :D

Senkju ;D.
Szkoda, że przyszedł przydużawy trochę.

@madzia2143:
No i grejt, ale zamiast:

Konto usunięte
Konto usunięte: białymi kokardkami

bym przyczepiła białe krzyżyki :ziober2:.
:ziober2:
madzia2143
madzia2143
  20 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: bym przyczepiła białe krzyżyki .

nie wiem jak one będą wyglądać, zobaczę w praniu :mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 stycznia 2012

Za Indiankę :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

mmaryjka
mmaryjka
  21 stycznia 2012

przebierz się za kowbojkę!

ja dzisiaj idę na jakiś bal do jakiegoś ministerstwa, żeby było śmieszniej ja będę marią antoniną, mój partner będzie miał loczki i rajtuzy, jego matka - francuską królową, a ojciec napoleonem. będzie jazda.

Babsy
Babsy
  21 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja dzisiaj idę na jakiś bal do jakiegoś ministerstwa, żeby było śmieszniej ja będę marią antoniną, mój partner będzie miał loczki i rajtuzy, jego matka - francuską królową, a ojciec napoleonem. będzie jazda.

wstaw zdjecia jakies potem:)
madzia2143
madzia2143
  21 stycznia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Za Indiankę

przykro mi, nie przebiorę się za to :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: przebierz się za kowbojkę!

pamiętam jak Ty się przebrałaś ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: ja dzisiaj idę na jakiś bal do jakiegoś ministerstwa, żeby było śmieszniej ja będę marią antoniną, mój partner będzie miał loczki i rajtuzy, jego matka - francuską królową, a ojciec napoleonem. będzie jazda.

oooo koniecznie zdjęcie prosimy!

znalazłam dzisiaj w biedronce fajną maskę karnawałową, myślałam więc o jakimś tajemniczym przebraniu ;> co Wy na to?
Alucard
Alucard
  21 stycznia 2012

Strój Ewy :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.