VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  15 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witajcie :)
Po długiej przerwie znowu wracam tu z pewnym problemem i nadzieją, że pomożecie...
Moim problemem są odciski na piętach. Chronicznie ścieram je pumeksem, próbuję nawilżać, ale niewiele to daje. Zaznaczam, że chodzę w wygodnych butach. Wracając do domu po całym dniu, czuję, że w miejscach tworzenia się odcisków, moje stopy płoną... Mieliście podobne problemy? Jeśli udało Wam się to zwalczyć - napiszcie jak i czym - bardzo chętnie poczytam Wasze sugestie...

EngagedAngel
368212
368212
  16 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a na dłonie te plastry też się nadają?

nie wydaje mi sie, one sa bardziej do stop.
odcisk na dloni trzeba potraktowac kosmetycznie lub jakims specyfikiem w plynie.
368212
368212
  16 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tarka do pięt.

Odcisk tarkami?
Przeciez odcisk niemilosiernie boli.
Trzeba go odpowiednio potraktowac aby mozna go bylo wyciac wraz z korzeniem, takimi tarkami traktujac odcisk mozna sobie niezla krzywde zrobic.
Btw. dosc dlugo bys musiala trzec aby pozbyc sie tego odcisku, podejrzewam ze cala zdrowa tkanke bys zdarla nim bys doszla do korzenia odcisku.
EngagedAngel
EngagedAngel
  16 stycznia 2012
368212:
Odcisk tarkami?
Przeciez odcisk niemilosiernie boli.
Trzeba go odpowiednio potraktowac aby mozna go bylo wyciac wraz z korzeniem, takimi tarkami traktujac odcisk mozna sobie niezla krzywde zrobic.
Btw. dosc dlugo bys musiala trzec aby pozbyc sie tego odcisku, podejrzewam ze cala zdrowa tkanke bys zdarla nim bys doszla do korzenia odcisku.


tak, ale...
Konto usunięte
Konto usunięte: Na ich brzegach tworzą się non stop okropne, bolące fałdy, których nijak nie mogę usunąć, miejmy nadzieję, że smarowanie tym specyfikiem pomoże...
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  16 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a na dłonie te plastry też się nadają? mój partner ma odcisk na dłoni, tuż przy załamaniu palca.

nie sądzę, żeby nadawały się na dłonie, bo taki plaster trzeba mieć naklejony przez kilka dni, a jak wiadomo ręce często się myje, wyciera, nosi rękawiczki itd itp, więc myślę, że plaster po kilku godzinach by się odkleił :(

poza tym z tego co pamiętam, owe plasterki wydzielają niezbyt przyjemny zapach podczas noszenia (przynajmniej te, które ja kiedyś stosowałam)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
368212
368212
  17 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, ale...

jak by nie bylo, gdyby mnie cos bolalo nie mialabym ochoty jezdzic po tym tarka.
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  17 stycznia 2012

Dziękuję Wam za sugestie, postaram się zastosować, ale tarkę jednak odpuszczę :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.