mmaryjka
mmaryjka
  4 stycznia 2012 (pierwszy post)

Cześć i czołem!

Nowy rok to czas podsumowań, tych modowo-urodowych też, zatem:

1. Wasze hity ubiegłego roku, kosmetyk lub kosmetyki który/e na stałe zagościł/y w waszej kosmetyczce? Może być tez uzasadnienie;)
2. Wasze kity ubiegłego roku? Kosmetyk/i które was zawiodły i na pewno powtórnie ich nie kupcie

Pozdrawiam, a osoby które takich nie maja zapraszam do tematu wyżej, albo niżej, gdziekolwiek.

lnez
Posty: 118 (po ~162 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 5
lnez
  4 stycznia 2012

Hity cz. 2:

Kryolan magiczne kółeczko kamuflaż


tusz max factor 2000 calorie


krem nivea soft


samoopalacz xen tan

Jedyne,co mnie tutaj jeszcze trzyma-to jest przyciaganie ziemskie.

lnez
Posty: 118 (po ~162 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 5
lnez
  4 stycznia 2012

Kity:

maseczka jajeczna joanna (nic nie działa)


fluid astor vitality (dla starszych pań może i dobry)


avon tusz do rzęs superMagnify (bardzo słaby)


fluid long lasting dermacol (strasznie ciężki!)


fluid vipera satin look (okropność!)

Jedyne,co mnie tutaj jeszcze trzyma-to jest przyciaganie ziemskie.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  4 stycznia 2012

acne stop w kategorii kit...
chyba nigdy nie pozbede sie tradziku :and:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pijana
pijana
  4 stycznia 2012
Prinz
Prinz: acne stop w kategorii kit... chyba nigdy nie pozbede sie tradziku

Ja to samo :and: Tylko, że ja mam policystyczne jajniki i nawet antykoncepcja nie pomaga, będę gorąca trzydziecha z trądzikiem :zonk:
pijana
pijana
  4 stycznia 2012

A co do tematu:
Hity - podkład Revlon Colorstay, puder sypki Inglot, maseczka Dermaglin, szampon Alterra, ampułki Vichy Dercos i szampon, szczotka Tangle Teezer, dezodorant Nivea do ubrań czarnych i białych, cień do brwi Inglot, perfumy Givenchy Play
Kity... W sumie to pół-kitem jest maskara YSL Effet Faux Cils, efekt jest bardzo "na co dzień".
Jak mi się coś jeszcze przypomni to dopiszę.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  4 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja to samo Tylko, że ja mam policystyczne jajniki i nawet antykoncepcja nie pomaga, będę gorąca trzydziecha z trądzikiem

witaj w klubie siostro :crylol:

ja chyba w akcie desperacji pojde do dermatologa blagac o izotek, ale boje sie ze zrobi mi wypisdówek z włosów.

o z hitów tez polecam szampony alterra, ampulki vichy, szczotke tangle teezer, odzywke bodyshop bananowa i olejowanie włosów.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  4 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Wasze hity ubiegłego roku, kosmetyk lub kosmetyki który/e na stałe zagościł/y w waszej kosmetyczce? Może być tez uzasadnienie;)

co prawda nie wszystkie z poniższych zagościły u mnie na dobre, ale przetestowałam je i polecam :)

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS52DbLpvw7HaWjlgC2YthSlsOHXw2PMOlBnQ2fuZ5vlMdQIPW_Ag


Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Wasze kity ubiegłego roku? Kosmetyk/i które was zawiodły i na pewno powtórnie ich nie kupcie


Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Babsy
Babsy
  5 stycznia 2012

hity- szampony barwa, maseczki biovax, ... wiecej grzechow nie pamietam. nie mam wielu kosmetykow, do ktorych lubie wracac, najczesciej eksperymentuje:) a kity- szampon alterra, jak dlugo bym nie zmywala, zawsze pozostawal na wlosach.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.