mmaryjka
mmaryjka
  4 stycznia 2012 (pierwszy post)

Cześć i czołem!

Nowy rok to czas podsumowań, tych modowo-urodowych też, zatem:

1. Wasze hity ubiegłego roku, kosmetyk lub kosmetyki który/e na stałe zagościł/y w waszej kosmetyczce? Może być tez uzasadnienie;)
2. Wasze kity ubiegłego roku? Kosmetyk/i które was zawiodły i na pewno powtórnie ich nie kupcie

Pozdrawiam, a osoby które takich nie maja zapraszam do tematu wyżej, albo niżej, gdziekolwiek.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2012

Z iPada nadajesz, ze Ci trzy tematy weszly? Ja tak mam z postami :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  4 stycznia 2012
massacre
massacre: Z iPada nadajesz, ze Ci trzy tematy weszly? Ja tak mam z postami

Daj spokój:and: zostawiam komputer u partnera i nie mam wyjścia
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Wasze hity ubiegłego roku, kosmetyk lub kosmetyki który/e na stałe zagościł/y w waszej kosmetyczce? Może być tez uzasadnienie;) 2. Wasze kity ubiegłego roku? Kosmetyk/i które was zawiodły i na pewno powtórnie ich nie kupcie


1. Dzieki agoosi zaczelam uzywac szampon provoke - jest swietny do moich farbowanych blond wlosow - w ogole nie zolkna - to jest moj hit 2011 - na stale zagoscil u mnie w lazience.

Poza tym... maski z Body shopu


2. Kity... ciezko z tym bedzie... Duzo probuje, duzo eksperymentuje i o wiekszosci jednak zapominam...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  4 stycznia 2012

ta pierwsza wyglada ciekawie. do twarzy z body shopu mam tylko olejek z wit e

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2012

Ach w temacie wystapilo slowo modowe... jednak pytanie odnosi sie do kosmetykow.
Dla mnie modowym hitem byly jumpsuits i playsuits - mam nadzieje, ze beda modne bardzo dlugo :zakochany:





"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ta pierwsza wyglada ciekawie.


Jest nizmiennie w top kosmetykach z BS - na forumie BS, na fejsbuku i roznych takich.
Dzieki rekomendacjom ja wyprobowalam i nie zaluje :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Adidasowa
Adidasowa
  4 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć i czołem!

:bye:

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Wasze hity ubiegłego roku, kosmetyk lub kosmetyki który/e na stałe zagościł/y w waszej kosmetyczce? Może być tez uzasadnienie;)

Wydaje mi się, że :

Jak na razie najlepszy tusz jaki spotkałam.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Wasze kity ubiegłego roku? Kosmetyk/i które was zawiodły i na pewno powtórnie ich nie kupcie

Fluid :and:
styka51
styka51
  4 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Wasze hity ubiegłego roku, kosmetyk lub kosmetyki który/e na stałe zagościł/y w waszej kosmetyczce? Może być tez uzasadnienie;)

Krem z AA do Cery Wrażliwej.

Nie zapycha, nawilża i w ogóle, jakoś ładniejszą mam cerę odkąd go używam.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Wasze kity ubiegłego roku? Kosmetyk/i które was zawiodły i na pewno powtórnie ich nie kupcie

Nie wiem w sumie...
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  4 stycznia 2012

usunęłam tematy :-)

Po minionym roku jestem totalnie zakochana w wodzie toaletowej yves o zapachu bzu & rozczarowana większością testowanych tuszy do rzęs ;)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: rozczarowana większością testowanych tuszy do rzęs ;)


O! Pod tym moge sie w sumie podpisac.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  4 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wasze kity ubiegłego roku?


Oriflame baza pod makijaż - OB.

SoDope
SoDope
  4 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wasze hity ubiegłego roku, kosmetyk lub kosmetyki który/e na stałe zagościł/y w waszej kosmetyczce? Może być tez uzasadnienie;)


Rimmel Renev & Lift ... - miałam go 3 lata temu i teraz znowu sobie go kupiłam.
Dla cery suchej/normalnej idealny ;)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  4 stycznia 2012

HIT 100% ! :tak:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

lnez
Posty: 118 (po ~162 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 5
lnez
  4 stycznia 2012

Hity:

Puder transparentny -dermacol


perfumy today -avon


maska regenerująca henna wax


fluid mineral silk & lift ingid


suchy szampon do włosów isana

Jedyne,co mnie tutaj jeszcze trzyma-to jest przyciaganie ziemskie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.