Biuna
Biuna
  17 grudnia 2011 (pierwszy post)

Otóż zaśmierdły mi kozaki.. Siedziałam w nich kilga dni w pracy przez 8 godzin i narobilam sobie :( Buty smierdza jak nie wiem co , poza tym stopy kiedy zdejme kozaki ! Smrod czuje nawet po umyciu nog ! Zniszczylam w ten sposob buty :( .

Mozecie polecic, doradzic jak moge pozbyc sie tego 'zapachu' ?
Nie piszcie o higienie bo nie w tym tkwi problem.
Pozdrawiam.

patryk8712
patryk8712
  18 grudnia 2011
Biuna buty są wilgotne? skoro to buty skórzane to najlepsze są prawidła cedrowe, jak nie masz to napchaj do nich szarych gazet i został w temp. pokojowej aż wyschną. Żeby pozbyć się smrodku weź 2 skarpetki i wsyp do nich trochę herbaty liściastej i dodaj kilka kropel olejku zapachowego, zawiąż skarpetki i włóż na całą noc do butów. Sposób kiedyś wyczytałem w MH sprawdziłem i u mnie podziałało
Babsy
Babsy
  18 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nasypalam do nich sody,

wlasnie mialam Ci to polecic;) ale sody to najlepeij w stare, zniszczone kozaki nasypac i na noc zostawic:)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  18 grudnia 2011

skąd ja to znam.. tylko i wyłącznie te odświeżacze do butów ze sklepu obuwniczego, mi żadne babcine sposoby nie pomogły

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Biuna
Biuna
  18 grudnia 2011
Killuminati
Killuminati: najlepiej kupic sobie buty skorzane...

Pisalam ze to SĄ buty SKÓRZANE.
Biuna
Biuna
  18 grudnia 2011

musze kupic sobie do nich wkladki z weglem.

Babsy
Babsy
  18 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wkladki z weglem.

o, to tez cos daje;)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  19 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jeśli chodzi o buty to w pudełkach po butach są zazwyczaj takie proszki(granulki) i one niby służą do niszczenia brzydkiego zapachu, ale nigdy mi to nie bylo potrzebne i nie sprawdzałam więc nie wiem czy działa

a ja myślałam, że one są po to by chłonąć wilgoć ;O
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  19 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.bangla.pl/zdjecia/hasco-lek-potasu-nadmanganian-d10037_1_4824.jpg

nadmanganian strasznie wysusza skórę

na potliwość stóp dobrze jest zrobić im kąpiel w ziółkach takich jak pokrzywa, macierzanka, pączki sosny - pomoczyć w tym stopy z 20min - powinno pomóc
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.