IdoVdoE
IdoVdoE
  20 grudnia 2010 (pierwszy post)

eeeeMA!!
Zapraszam do sprawdzenia moich produkcji:
http://www.soundclick.com/bands/default.cfm?bandID=969975&content=music
Pozdrawiam!!

tibauld
tibauld
  20 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapraszam do sprawdzenia moich produkcji: http://www.soundclick.com/bands/default.cfm?bandID=969975&content=music

Zrobiłeś sobie darmową reklamę :P

Dziwne, że za to ktoś płaci :ziober2:
PiotrLuszcz
PiotrLuszcz
  20 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: eeeeMA!! Zapraszam do sprawdzenia moich produkcji: http://www.soundclick.com/bands/default.cfm?bandID=969975&content=music Pozdrawiam!!

rozumiem ze tyle mi płacisz i nawijam na ten bit bo innej opcji nie widze ziomeczku
Fahrenthide
Fahrenthide
  20 grudnia 2010

Dużo sobie karzesz płacić jak na muzykę która trwa:
~ 15 sek zwrotka
~ 15 sek refren
i pomnożyć razy tyle, by trwało ponad 3 min.

Pomysły masz bardzo fajne, brakuje trochę aranżu i panoramy,
Technika wykończeniowa jeszcze dużo do życzenia pozostawia...
Czasami za dużo reeverb'u dajesz

IdoVdoE
IdoVdoE
  20 grudnia 2010

ja tego na sile nie sprzedaje chlopaku, a jezeli nie wiesxz ile zajmuje dobra produkcja na najlepszych wtyczkach VSTi to nie pisz bzdur ;)
co do dlugosci itd, to nie sa gotowe podklady dopiero po zakupie bit jest masterowany i mixowany z opcja dogrania innych instrumentow.
sprzedaje podklady na cala polske i europe wiec nie interesuje mnie slowo ziomkow ktorzy robia rap od 3 lat ;)
musi byc pelno zeby bylo glosno! Pozdrawiam

PiotrLuszcz
PiotrLuszcz
  20 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na najlepszych wtyczkach VSTi

kupiłeś je synku ze sie pucujesz z tym?

Konto usunięte
Konto usunięte: sprzedaje podklady na cala polske i europe wiec nie interesuje mnie slowo ziomkow ktorzy robia rap od 3 lat ;)

znam sporo producentów z pl, jakos nigdy ciebie nie widziałem/słyszałem wiec nie spinaj dupeczki bedac nołnejmem praktycznym bo nikt dobry na tym nie nawinie nawet za free przeciez
Fahrenthide
Fahrenthide
  20 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co do dlugosci itd, to nie sa gotowe podklady dopiero po zakupie bit jest masterowany i mixowany z opcja dogrania innych instrumentow.

Pleciesz głupoty, jeśli ktoś przesłuchuje kawałek i słyszy, że jest on bez masteringu, to pomyśli po prostu, że nie potrafisz zrobić na poziomie wałka...

Konto usunięte
Konto usunięte: sprzedaje podklady na cala polske i europe wiec nie interesuje mnie slowo ziomkow ktorzy robia rap od 3 lat ;)

Skoro nie interesuje Cię słowo ziomków którzy robią rap od 3 lat,
to po co zakładasz temat ?...
Jeśli nie potrafisz znieść konstruktywnej krytyki,
to po jakiego grzyba tu się pchasz ?

Trochę dystansu kolego ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: musi byc pelno zeby bylo glosno!

Trochę vixą zajechało xD
tibauld
tibauld
  20 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tego na sile nie sprzedaje chlopaku, a jezeli nie wiesxz ile zajmuje dobra produkcja na najlepszych wtyczkach VSTi to nie pisz bzdur ;)

Cholera, drugi Farrell Wiliams się się znalazł :(

Konto usunięte
Konto usunięte: sprzedaje podklady na cala polske i europe

Ale wschodnie części, nie? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie interesuje mnie slowo ziomkow ktorzy robia rap od 3 lat ;)

To co tu robisz, kolegów szukasz? :mrgreen:
PiotrLuszcz
PiotrLuszcz
  20 grudnia 2010

forum dało odpowiedz
amen
W...

DrAlucard
DrAlucard
  20 grudnia 2010
PiotrLuszcz
PiotrLuszcz: znam sporo producentów z pl, jakos nigdy ciebie nie widziałem/słyszałem wiec nie spinaj dupeczki bedac nołnejmem praktycznym bo nikt dobry na tym nie nawinie nawet za free przeciez

święte słowa.
IdoVdoE
IdoVdoE
  20 grudnia 2010

najpierw do: Fahrenthide..
otoz masz racje reveerb jest przesadzony, redukuje go przy masterze.
Reeverb taki mocny maja wtyczki takie jak: Edirol HQ i EWQL dlatego tak brzmia.
jezeli chodzi o cale bity, to juz z wlasnego doswiadczenia wiem ze idzie sciagnac wszystko z internetu a ja pracuje z wieloma i nie moge na to pozwolic.
Zapraszam do mnie to pokaze jak wyglada na amen bit.
teraz do calej reszty:
Hejterzy bez wlasnych celow zyciowych, jakby to bylo by dno to Prosto by do mnie nie wchodzilo oknami, czy hiszpanie i niemcy.
ja robie swoje mam pieniadze za prace swoja a wy sie mozecie tutaj spinac ;)

IdoVdoE
IdoVdoE
  20 grudnia 2010

IVE Produkcje prezentuja!! SIELSA CRIME!! NAWIEDZONY DOM!! Pobierz :
http://www.sendspace.com/file/b4p7y3

Prosze maly przyklad. Dodam ze zajelo mi to wszystko 30 min. Braaa!

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  20 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to juz z wlasnego doswiadczenia wiem ze idzie sciagnac wszystko z internetu a ja pracuje z wieloma i nie moge na to pozwolic.



Konto usunięte
Konto usunięte: Hejterzy bez wlasnych celow zyciowych, jakby to bylo by dno to Prosto by do mnie nie wchodzilo oknami, czy hiszpanie i niemcy. ja robie swoje mam pieniadze za prace swoja a wy sie mozecie tutaj spinac ;)

ziomeczku drogi, muzyka rap w polsce umiera przez to ze każdy lamus mysli ze jest mc/producent/dj
najzabawniejsze jest to ze praktycznie każdy przecietny/słaby(do których ty sie zaliczasz) myśli ze jest kimś lepszym a tak naprawde nie ma sie czym podniecać, ze kradniesz wtyczki i robisz jakieś czerstwe syntetyki które sprzedałeś paru gimbusom którym mozna wciskac majeranek zamiast trawy i tez sa ujarani, stary chłop z ciebie a piszesz jak przecietny gimbus, myslisz ze jesteś raperem/producentem a ile płyt sprzedaleś synku, kto cie zna

diagnoza: odpuść sobie ten i przestan udawać rapera bo raperem to był big L czy pun a nie jakis laps co wypusci pare mp3 na głośnikach za 2 dyszki i mysli ze jest elo.
wstyd mi za polska kulture hh przez takich jak ty
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  20 grudnia 2010

zeby nie było posłuchałem pierszego bitu
jakieś pseudo gangsta z clapem przez który z bitu robi sie festiwal beki z połaczeniu ze chcesz za to hajs xD wiecej nie słuchałem bo szkoda zdrowia

Vitaaa
Vitaaa
  20 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a jezeli nie wiesxz ile zajmuje dobra produkcja na najlepszych wtyczkach VSTi to nie pisz bzdur ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Prosze maly przyklad. Dodam ze zajelo mi to wszystko 30 min. Braaa!

:ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.