IdoVdoE
IdoVdoE
  20 grudnia 2010 (pierwszy post)

eeeeMA!!
Zapraszam do sprawdzenia moich produkcji:
http://www.soundclick.com/bands/default.cfm?bandID=969975&content=music
Pozdrawiam!!

WlodiParias
WlodiParias
  21 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Panie MusicMaker, Firma EastWest wypuszcza darmowe wtyczki nie wiem czy ja kojarzysz. Sa na wysokich standardach bo nie sa to WAV tylko MOD. Po 2 podstawowe wtyczki i samplery jakie isnieja w The Reason wystarczajaco miazdza jesli sie umie zastosowac zalamanie fali dzwiekowej i odpowiednie modulacje brzmieniowe. Skoro wy jestescie tacy wszyscy doswiadczeni to pokazcie mi wasze produkcje, wy pewnie nie wiecie co to sa podstawowe znaki muzyczne takie jak klucz basowy i od jakiej nuty sie zaczyna, nie wiecie co to akolada a juz nie wspomne o konstrukcji akordow molowych majowych durowych czy innych. Takze wasze opinie mi wisza kolo jaj razem z torbami i zarabiam sobie dalej ;) Dalej... Sam pracuje czasami gdy mam dostep na Yamaha Motive i innym sprzecie(zaznaczam ze trzeba umiec grac a nie pisac na forum), i nikt mi nie powie ze komputer to za malo na produkcje, bo to co maja syntezatory korga czy innych firm na dzien dzisiejszy maja wtyczki takie jak: SmpleTank 2.0, Hipersonic 2.0. EWQL Orchiestra Gold, DimensionPRO. Juz za duzo wam przekazalem nieudaczniki spoleczne zakaly :D Nie moge tu za czesto wchodzic bo pracuje nad duzymi projektami z powaznymi ludzmi a wy siedzicie nic nie macie i piszecie, FOTKA HEJT nr1 :D Breee !!


http://www.speedyshare.com/files/25835567/55.1.mp3
masz synku na seryjnym fl'u zjada cie tyle w temacie, radze kasowac tu konto bo sa tu ogarnieci zawodnicy:D
WlodiParias
WlodiParias
  21 grudnia 2010

ps, nie czytałem nawet twojej wypowiedzi bo pewnie bełktot, bit nr 1 mówi za siebie:D

MusicMaker
MusicMaker
  22 grudnia 2010

Yamaha Motive to jakiś nowy instrument :D ? Nie wiedziałem że może być lepszy format dźwięku niż wav? Czyli jak wav weźmy na to jest 192000/32bit to jakikolwiek inny format pliku o tej samej rozdzielczości będzie lepszy mimo że wav to nieskompresowany zapis składowych fouriera?
Jakie to posiadasz darmowe wtyczki EastWest ? Darmowe a nie Dema !
Z korgów mam Korga M3-88, Radiasa, Electriba i kaossa i jakoś nie potrzebuje żadnych innych wtyczek.
Pracuje w studiu za ponad mln złotych, gdzie są same analogowe racki i kilka cyfrowych. Jedyne co jest na kompie to Logic i protools z zewnętrznym interfejsem. Mało tego!
Mam kontakt z Fotis Sound i nawet u nich nikt nie korzysta z wtyczek tylko mają stoły takie jak SoundCraft LX6 czy też Midas XL 8, i dedykowane racki efektowe.
To że znasz nuty to jest pryszcz na dupie. Ja na oponowanie nut, oraz elementów dzieła muzycznego potrzebowałem nawet nie 2 miesiące. Akordy przyszły mi od strzału palcami. Na obecną chwilę od ręki mogę napisać partyturę dla wielu instrumentów, czego Ty w swoich parusekundowych pseudo-utworach zrobić nie możesz, chyba ze z głupoty :D
Próbujesz zabłysnąć czymś, o czym nie masz pojęcia. Podajesz argumenty wysrane z dupy i myślisz że ktoś uzna Cię za guru bo to fotka i tutaj nie ma ludzi co sie znają.
Zanim się zbłaźnisz to pomyśl 20 razy.
Niech kolega powie jakie procesory daje na sumie ?

MusicMaker
MusicMaker
  22 grudnia 2010

Bym zapomniał...
Załamanie fali to negatywna propagacja fali w ośrodku lub przestrzeni i tego należy unikać bo jest to efekt źle wytłumionego pomieszczenia. Nie wiem po co to używać w miksie, filtr grzebieniowy to jeszcze rozumiem ale załamanie fali jest bez sensu.
Odnośnie modulacji, cóż to za modulacje tam tworzysz?
Odnośnie "The" Reason(w dosłownym tłumaczeniu powód dzięki zastosowaniu THE) to jeszcze nie dawno było to zwykłe narzędzie, dopiero wraz z nową wersją stało się dawem.

IdoVdoE
IdoVdoE
  22 grudnia 2010
http://www.speedyshare.com/files/25835567/55.1.mp3
masz synku na seryjnym fl'u zjada cie tyle w temacie, radze kasowac tu konto bo sa tu ogarnieci zawodnicy:D
WLODIPARIAS!
hahahahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahaha!!!!!!
ZAWODNIK!?
hahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahah JE>B>N>E!!!!!!
JAKI bit o HUI!!! hahahahahhahahahhahahahhahahha
MUSIMAKER: Widze ze jestes osoba z ktora mozna normalnie rozmawiac na temat dzwieku, z tym ze nie czytasz ze zrozumieniem, i ulegasz tu tym nieudacznika takim jak WLODIPARIAS, slyszales jaki bit zrobil Plejer?? hahahahhahahhahahhahha nie zapomne tego juz nigdy xD Po co sie popisujesz? podaj email, wysle ci gotowy bit takie jakie wysylam do Kaena, Jurasa czy Sokola. Pozdrawiam
WlodiParias
WlodiParias
  22 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: masz synku na seryjnym fl'u zjada cie tyle w temacie, radze kasowac tu konto bo sa tu ogarnieci zawodnicy:D WLODIPARIAS! hahahahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahaha!!!!!! ZAWODNIK!? hahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahah JE>B>N>E!!!!!! JAKI bit o HUI!!! hahahahahhahahahhahahahhahahha

klasyczny bit samplowany typie, widac jak sie znasz na rapie podczłowieku, wiesz ja nie twierdze ze moje bity sa pro, sa srednie, ale twoje nie sa niczym lepszym to na bank, no i wiesz ja to tylko eq kompresor limiter i slicex nic wiecej wiec nie wiem co tymi wywodami chcesz osiągnąc jak nie umiesz dobrać nawet clapów i kicków odpowiednich, jakies wystrzały sobie w bit wklejasz, dla mnie żenada, pseudo ulicznik z pseudo murzyńskimi nogami, bandana i najki nie zrobia z ciebie producenta śmieciu, taka jest przykra prawda, wstyd mi za rap jak takie lamusy sie wioza myslac ze cos robia.....

Konto usunięte
Konto usunięte: podaj email, wysle ci gotowy bit takie jakie wysylam do Kaena, Jurasa czy Sokola. Pozdrawiam

synku wysyłac sobie mozesz, pokaz mi sokoła/jurasa na swoim bicie

Konto usunięte
Konto usunięte: Plejer??

dobry raper

PODSUMOWUJAC TWOJE WYPOWIEDZI JAK I BITY: ZA TAKIE COŚ PENISEM BIJA NA KLATCE:D
OGARNIJ SIE GIMBIE
WlodiParias
WlodiParias
  22 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pseudo murzyńskimi nogami

murzyńskimi bitami ofc
MaximusTrolinus
MaximusTrolinus
  22 grudnia 2010

Marcin Miller nawija mamo na lepszym bicie xD

MusicMaker
MusicMaker
  22 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: murzyńskimi bitami ofc

*Murzyński folklor ludowy
Nie, słucham hip hopu ani rapu, jednak mix czy mastering można ocenić na podstawie ogólnie przyjętych technik i efektów. Daj tu link do Twojej najlepszej produkcji i napisz jakie wtyczki dałeś na sumie.
WlodiParias
WlodiParias
  22 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Daj tu link do Twojej najlepszej produkcji

ona jeszcze przedemna:D
http://www.speedyshare.com/files/25846150/AMS-Jestem_Nad_Wami_prod.Risto_.mp3
jak dla mnie ok, wtyczek ci nie podam bo nie mam projektu tego juz dawno, standardowe fl'owe pewnie
MusicMaker
MusicMaker
  23 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.speedyshare.com/files/25846150/AMS-Jestem_Nad_Wami_prod.Risto_.mp3

To nie było do Ciebie:)
Dolek
Dolek
  25 grudnia 2010

ladnie tworzysz oni cie jada bo chyba zazdroszcza ze nie zarobia bo nie maja jeszcze na czym pozdro i powodzenia moze uda ci sie wejsc kiedys na rynek :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.