IdoVdoE
IdoVdoE
  20 grudnia 2010 (pierwszy post)

eeeeMA!!
Zapraszam do sprawdzenia moich produkcji:
http://www.soundclick.com/bands/default.cfm?bandID=969975&content=music
Pozdrawiam!!

FromPolandProject
FromPolandProject
  20 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kradniesz wtyczki


A kogo stać na kupowanie wtyczek bądź syntezatorów po kilka tysięcy, na pewno nie w polskich realiach, po to istnieje czarny rynek pirackiego oprogramowania żeby każdy jeden szary człowiek mógł sobie z niego korzystać.
cycq
cycq
  21 grudnia 2010

Ten pierwszy bit jest normalnie padlina..
.. A drugi też szału nie robi..
Reszty nie chciało mi się słuchać..
Może klimat tych bitów mi po prostu nie pasuje

tibauld
tibauld
  21 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten pierwszy bit jest normalnie padlina.. .. A drugi też szału nie robi.. Reszty nie chciało mi się słuchać.. Może klimat tych bitów mi po prostu nie pasuje

Dziwne, bo mam podobne zdanie na ten temat. A przejrzałem wszystkie sprzedane i mogę powiedzieć, że takie bity to tylko Mezo może kupować.
MusicMaker
MusicMaker
  21 grudnia 2010

Na najlepszych wtyczkach vst? jakby Cię było stać na najlepsze wtyczki vst to byś nie robił takiego "czegoś". Najlepsze wtyczki to koszt dziesiątki tysięcy złotych. Sam pakiet Waves to 10-20.000zł a to tylko jedna paczka z efektami. Dobre instrumenty zaczynają sie od 2000$.
Tu właśnie jest ten PROBLEM! Ludzie ściągają te najlepsze wtyczki i robią gówna, bo nie mają wiedzy ani doświadczenia dlatego w tej kwestii jestem absolutnie przeciwko piractwu! Jeśli ktoś osiągnie odpowiedni poziom tego co robi wtedy zarobi na te wtyczki i sobie kupi.
Tak każdy myśli że mając dobrego kompa z Tesco oraz gigabajty wtyczek i sampli automatycznie jest dobrym muzykiem. Używa tych wtyczek i wychodzi gówno, ale jest świecie przekonany że to MUSI być dobre bo przecież ma najlepsze wtyczki.
Na koniec napisze że nawet najlepsze wtyczki nie zastąpią dedykowanych programów pod hardware, a w szczególności NIGDY, ALE TO NIGDY NIE ZABRZMIĄ JAK TOR ANALOGOWY!!

MusicMaker
MusicMaker
  21 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: musi byc pelno zeby bylo glosno!

Z tym tekstem to see możesz polecieć na tanią imprezkę.
Jeśli jest pełno to po za wysokim RMS nie ma nic, nie wspominając już o dynamice. To typowe hasło wixiarzy, im głośniej tym lepiej. Kompresor na każdy kanał i najlepiej aby było na limitach i jak się da z rmsem powyżej dozwolonej normy ;] Nie ważne że brzmi płasko i plastikowo ważne że jest GŁOŚNO!
WlodiParias
WlodiParias
  21 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten pierwszy bit jest normalnie padlina..

potwierdzam

Konto usunięte
Konto usunięte: .. A drugi też szału nie robi.. Reszty nie chciało mi się słuchać..

juz nie słuchałem

Konto usunięte
Konto usunięte: . A przejrzałem wszystkie sprzedane i mogę powiedzieć, że takie bity to tylko Mezo może kupować.

nawet mezo nawijał na dobrych samplowanych bitach z dj'em i tak dalej wiec tutaj nie wiadomo nawet kto to kupi

Konto usunięte
Konto usunięte: Na najlepszych wtyczkach vst? jakby Cię było stać na najlepsze wtyczki vst to byś nie robił takiego "czegoś". Najlepsze wtyczki to koszt dziesiątki tysięcy złotych. Sam pakiet Waves to 10-20.000zł a to tylko jedna paczka z efektami. Dobre instrumenty zaczynają sie od 2000$. Tu właśnie jest ten PROBLEM! Ludzie ściągają te najlepsze wtyczki i robią gówna, bo nie mają wiedzy ani doświadczenia dlatego w tej kwestii jestem absolutnie przeciwko piractwu! Jeśli ktoś osiągnie odpowiedni poziom tego co robi wtedy zarobi na te wtyczki i sobie kupi. Tak każdy myśli że mając dobrego kompa z Tesco oraz gigabajty wtyczek i sampli automatycznie jest dobrym muzykiem. Używa tych wtyczek i wychodzi gówno, ale jest świecie przekonany że to MUSI być dobre bo przecież ma najlepsze wtyczki. Na koniec napisze że nawet najlepsze wtyczki nie zastąpią dedykowanych programów pod hardware, a w szczególności NIGDY, ALE TO NIGDY NIE ZABRZMIĄ JAK TOR ANALOGOWY!!

dokładnie, lans ze ktoś robi na super wtyczkach to niestety nie dla kogoś kto tez jako tako sie na tym zna, jakby wszystko dało sie zastąpic komputerem to tyle firm straciłoby racje bytu, ale jakoś sa wiec widać ze komputer jest tylko namiastka, ale o czym tu mówic jak 3/4 jakichkolwiek słuchaczy jest głuchych jak pnie
MusicMaker
MusicMaker
  21 grudnia 2010

Niech kolega spojrzy na profesjonalne studia realizatorskie. Mamy tam kompa i setki wtyczek? Oczywiście że NIE!! Mamy tam racki za grubą kasę. Na kompie jest tylko zazwyczaj Logic a reszta to sprzęt.

WlodiParias
WlodiParias
  21 grudnia 2010

Wiadomo i bity tez nie sa jakieś rewelacyjne by je komuś sprzedac, osobiscie bym sie wstydził za cos takiego brac hajs, gorsze niz prostytucja

MusicMaker
MusicMaker
  21 grudnia 2010

Skąd Wy wiecie że ktoś to kupuje? Że co, że sobie napisał sold to że kupione? no bez jaj :D

WlodiParias
WlodiParias
  21 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd Wy wiecie że ktoś to kupuje? Że co, że sobie napisał sold to że kupione? no bez jaj :D

mozliwe ze to prowo by wygladało ze niby kupił ktoś, sam nie wiem kto to kupuje jak znam paru niezłych młodych producentów to za bit biora 2 dyszki a naprawde konkret robota jest ale oni raczej to robia zajawkowo nie zawodowo. moze autor sie wypowie chyba ze sie spalił ze wstydu
MusicMaker
MusicMaker
  21 grudnia 2010

To ja jakbym miał sie lansować w ten sposób to bym sam do siebie kupował aby mieć oceny i komentarze :D

WlodiParias
WlodiParias
  21 grudnia 2010

czekam na wpis autora tematu bo beka

PanAlucard
PanAlucard
  21 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: MusicMaker

Pan kolega pięknie znokautował autora, wielkie propsy.
WlodiParias
WlodiParias
  21 grudnia 2010

autor uciekł nie wróci juz nigdy
trzy ostatnie słowa: przepraszam za krzywdy

IdoVdoE
IdoVdoE
  21 grudnia 2010

Panie MusicMaker,
Firma EastWest wypuszcza darmowe wtyczki nie wiem czy ja kojarzysz.
Sa na wysokich standardach bo nie sa to WAV tylko MOD.
Po 2 podstawowe wtyczki i samplery jakie isnieja w The Reason wystarczajaco miazdza jesli sie umie zastosowac zalamanie fali dzwiekowej i odpowiednie modulacje brzmieniowe.
Skoro wy jestescie tacy wszyscy doswiadczeni to pokazcie mi wasze produkcje,
wy pewnie nie wiecie co to sa podstawowe znaki muzyczne takie jak klucz basowy i od jakiej nuty sie zaczyna, nie wiecie co to akolada a juz nie wspomne o konstrukcji akordow molowych majowych durowych czy innych.
Takze wasze opinie mi wisza kolo jaj razem z torbami i zarabiam sobie dalej ;)
Dalej... Sam pracuje czasami gdy mam dostep na Yamaha Motive i innym sprzecie(zaznaczam ze trzeba umiec grac a nie pisac na forum), i nikt mi nie powie ze komputer to za malo na produkcje, bo to co maja syntezatory korga czy innych firm na dzien dzisiejszy maja wtyczki takie jak: SmpleTank 2.0, Hipersonic 2.0. EWQL Orchiestra Gold, DimensionPRO. Juz za duzo wam przekazalem nieudaczniki spoleczne zakaly :D
Nie moge tu za czesto wchodzic bo pracuje nad duzymi projektami z powaznymi ludzmi a wy siedzicie nic nie macie i piszecie, FOTKA HEJT nr1 :D Breee !!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.