zuzannah
Posty: 183 (po ~173 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 90
zuzannah
  6 listopada 2011 (pierwszy post)

Poszukuje w miarę rozwiniętego programu do tworzenia mixów i łączenia kawałków, potrzebuję muzyki do układu i pilnie prosze o pomoc. Mam nadzieje, że temat założyłam w opdowiednim miejscu.

zuzannah
Posty: 183 (po ~173 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 90
zuzannah
  7 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Im2YT4U:odezwal sie bogaty polak ktory ma wszystko legit :) Nie będę ci polaku biedaku cebulaku tłumaczył bo szkoda czasu i tak nie zrozumiesz...

szkoda, że nie ma normalnej rozmowy tylko jak zwykle miłe wymiany zdań, dziękuję za wszystkie polecone programy, może znajdę coś dla siebie i wybaczcie błędy w sposobie formuowania swoich myśli :)
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  7 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bogaty
Konto usunięte
Konto usunięte: szlachcic

Czy ja gdziekolwiek napisałem że jestem szlachcicem/bogaty? Po prostu nie jestem kolejnym durnym polaczkiem który ogłasza światu wszem i wobec że jest złodziejem i namawia do tego złodziejstwa innych.
Im2YT4U
Im2YT4U
  7 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ja gdziekolwiek napisałem że jestem szlachcicem/bogaty? Po prostu nie jestem kolejnym durnym polaczkiem który ogłasza światu wszem i wobec że jest złodziejem i namawia do tego złodziejstwa innych.


no no ;] zapewne masz wszystko legit i zawsze dzialasz zgodnie z prawem takze twoje zdanie na temat "durnych polaczkow" jest o kant du... rozbic patrz najpierw przez pryzmat swoich czynow dopiero pozniej oceniaj innych
UTurnCode
UTurnCode
  7 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no no ;] zapewne masz wszystko legit i zawsze dzialasz zgodnie z prawem takze twoje zdanie na temat "durnych polaczkow" jest o kant du... rozbic patrz najpierw przez pryzmat swoich czynow dopiero pozniej oceniaj innych

Co prawda to prawda, w PL legalnie nie zarobisz, tzn zarobisz tak że połowę miernoty Ci zabiorą :)
DirtySoommer
Posty: 282 (po ~337 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 16
DirtySoommer
  8 listopada 2011

virtual dj ,trial zapisze ci do mp3 ,zrob sobie przejscie ,wiadomo ze latwiej posklejac cos na audacity,ale nie zaszkodzi odrobinke sprytu do idealnego przejścia

MuyBueno
MuyBueno
  8 listopada 2011

Ale momento.
Audacity dobre.

UTurnCode
UTurnCode
  9 listopada 2011
MusicProducer
MusicProducer: idealnego przejścia

Zdefiniuj idealne przejście bo jestem ciekaw co to znaczy według Ciebie.
PainInProgress
PainInProgress
  9 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdefiniuj idealne przejście bo jestem ciekaw co to znaczy według Ciebie.

Może jakieś "golden ratio"...
60 / BPM * 1.61803398874989 = idealne przejście w sekundach, hyhy.

A na serio sam jestem ciekaw.
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  10 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no no ;] zapewne masz wszystko legit i zawsze dzialasz zgodnie z prawem takze twoje zdanie na temat "durnych polaczkow" jest o kant du... rozbic patrz najpierw przez pryzmat swoich czynow dopiero pozniej oceniaj innych

Nie zrozumiałeś, przeczytaj jeszcze raz, jeśli nie pomoże czynność poważaj do skutku.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.