zuzannah
Posty: 183 (po ~173 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 90
zuzannah
  6 listopada 2011 (pierwszy post)

Poszukuje w miarę rozwiniętego programu do tworzenia mixów i łączenia kawałków, potrzebuję muzyki do układu i pilnie prosze o pomoc. Mam nadzieje, że temat założyłam w opdowiednim miejscu.

Alucard
Alucard
  6 listopada 2011

windows movie maker.

Im2YT4U
Im2YT4U
  6 listopada 2011

Sound Forge wydaje sie byc dobra opcja

zuzannah
Posty: 183 (po ~173 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 90
zuzannah
  6 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: windows movie maker.

ten chyba jest do filmów...
poza tym chciałabym, żeby gotowy kawałek dało się odtworzyć na kompie i przesłuchać, a w niektórych programach nie ma takiej opcji, by zapisać jako plik mp3 i odtworzyć... ;/
Im2YT4U
Im2YT4U
  6 listopada 2011
zuzannah
zuzannah: Alucard:windows movie maker. ten chyba jest do filmów... poza tym chciałabym, żeby gotowy kawałek dało się odtworzyć na kompie i przesłuchać, a w niektórych programach nie ma takiej opcji, by zapisać jako plik mp3 i odtworzyć... ;/


Sound Forge !
zuzannah
Posty: 183 (po ~173 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 90
zuzannah
  6 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sound Forge !

być może jestem strasznie lewa, ale nie mogę znaleźć fajnej wersji...
wolałabym darmowy program z neta, chyba, że już bede musiała zainwestować to kupie...
Im2YT4U
Im2YT4U
  6 listopada 2011
zuzannah
zuzannah: Im2YT4U:Sound Forge ! być może jestem strasznie lewa, ale nie mogę znaleźć fajnej wersji... wolałabym darmowy program z neta, chyba, że już bede musiała zainwestować to kupie...


wystarczy wejsc na thepiratebay@org i sciagnac torent z crackiem takze program jest darmowy w pewnym sesie nie wiem czy znajdziesz cos ciekawego typowo darmowego bo z tego co sie orientuje to sa strasznie okrojone takie programy
UTurnCode
UTurnCode
  7 listopada 2011

AUDACITY i tyle w temacie.

UTurnCode
UTurnCode
  7 listopada 2011

i jedna sprawa... pisz że szukasz do obróbki a nie do tworzenia bo to duża różnica;)

Kudlatypulpet
Kudlatypulpet
  7 listopada 2011

EJay :) do tworzenia miksowania próbek.
a jeśli ktoś szuka do obróbki wycinania szumów itp to polecam
1. CoolEdit
2. GoldWave

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  7 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wystarczy wejsc na thepiratebay@org i sciagnac torent z crackiem takze program jest darmowy w pewnym sesie nie wiem czy znajdziesz cos ciekawego typowo darmowego bo z tego co sie orientuje to sa strasznie okrojone takie programy

:ban: dla polaka biedaka
Im2YT4U
Im2YT4U
  7 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla polaka biedaka


odezwal sie bogaty polak ktory ma wszystko legit :)
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  7 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: odezwal sie bogaty polak ktory ma wszystko legit :)

Nie będę ci polaku biedaku cebulaku tłumaczył bo szkoda czasu i tak nie zrozumiesz...
Im2YT4U
Im2YT4U
  7 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie będę ci polaku biedaku cebulaku tłumaczył bo szkoda czasu i tak nie zrozumiesz...


haha szlachcic w du... je...
UTurnCode
UTurnCode
  7 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: EJay :) do tworzenia miksowania próbek. a jeśli ktoś szuka do obróbki wycinania szumów itp to polecam 1. CoolEdit 2. GoldWave

To żeś zabłysnął niewiedzą -_-
i dla Twojej wiadomości miks i mastering to także obróbka.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.