BigBabyJesus
BigBabyJesus
  21 września 2011 (pierwszy post)

Do wrocławskiego sądu wpłynął akt oskarżenia w sprawie łodzianina Adam O. W kwietniu we Wrocławiu raper Adam O. został zatrzymany za jazdę samochodem pod wpływem marihuany. Muzyk miał przy sobie ponad 16 gramów konopi indyjskich.
Po godz. 1 w nocy 18 kwietnia Adam O., kierujący samochodem marki Subaru, został zatrzymany na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Bujwida we Wrocławiu. Ponad dwie godziny spędził na posterunku policji. Badania wykazały, że prowadził po zażyciu narkotyków.
Muzyk znany jest jako zwolennik legalizacji miękkich narkotyków, takich jak marihuana.
Zarówno posiadanie narkotyków, jak i prowadzenie samochodu w stanie odurzenia traktowane są przez polskie prawo jako przestępstwa.
Zwolennicy legalizacji miękkich narkotyków chcą zmiany ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 2005 roku, tak aby karze nie podlegali posiadacze niewielkich ich ilości, a dokładnie od 1 do 3 gramów, na własny użytek.
Ilość marihuany jaką posiadał przy sobie Adam O. nie mieści się w tej formule. Wrocławscy stróże prawa szacują, że z 16 gramów "trawki" można wydzielić około stu działek narkotyku.
Marcin Grabski z Asfalt Records, menadżer muzyka zaprzecza, że taka sytuacja miała miejsce i odmawia komentarza na ten temat. Raperowi może grozić kara do trzech lat więzienia.

http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/1083829,lodzki-raper-adam-o-jechal-po-trawie,id,t.html?kategoria=660

Q1: Jak wiadomo od trawy się zaczyna, co będzie później będzie zabijał, gwałcił dzieci lub co gorsza staruszki?
Q2: Na ile lat do więzienia powinien pójść Adam O?
Q3: Czy powinni mu odebrać prawa rodzicielskie i zakazać sprzedaży jego płyt?
Q4: Umiecie zrobić triforce?
  ▲
▲ ▲
Gothiclady
Gothiclady
  21 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 16 gramów


HEHEHE

Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jak wiadomo od trawy się zaczyna, co będzie później będzie zabijał, gwałcił dzieci lub co gorsza staruszki?


nie wję

Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Na ile lat do więzienia powinien pójść Adam O?


0

Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Czy powinni mu odebrać prawa rodzicielskie i zakazać sprzedaży jego płyt?


jemu nie :zabawa:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: Umiecie zrobić triforce?


nie wiem, sprawdzę


▲ ▲
Gothiclady
Gothiclady
  21 września 2011

nie :crylol:

MuyBueno
MuyBueno
  21 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Adam O., kierujący samochodem marki Subaru

A jakim? Imprezą ? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jak wiadomo od trawy się zaczyna, co będzie później będzie zabijał, gwałcił dzieci lub co gorsza staruszki?

Słyszałam,że zaczołłł swoją kryminalnom przyszłość od kradzieży jednej pomarańczy w monopolowym ...Wariat zwariowany !

Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Na ile lat do więzienia powinien pójść Adam O?

Chechnaście

Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Czy powinni mu odebrać prawa rodzicielskie i zakazać sprzedaży jego płyt?

Prawa to nie wiem,ale zakaz sprzedaży płyt oczywko.

Konto usunięte
Konto usunięte: Umiecie zrobić triforce?

1.Nie wiem co to.
2.Aktualnie nie umiem,ale trzeba pewnie przesunąć i dodać jakieś znaczy maczki jak zawsze ; /

[color=white]▲▲
▲ ▲ :rotfl:
FukMe
FukMe
  21 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jak wiadomo od trawy się zaczyna, co będzie później będzie zabijał, gwałcił dzieci lub co gorsza staruszki? Q2: Na ile lat do więzienia powinien pójść Adam O? Q3: Czy powinni mu odebrać prawa rodzicielskie i zakazać sprzedaży jego płyt? Q4: Umiecie zrobić triforce?


A1: Co za brednia, ze od trway sie zaczyna? :woot: Podejrzewam, ze to ironia lub totalny absurd ;)
A2: Nie powinien pojsc do wiezienia, chyba, ze maja dowody, ze ta trawa i jej ilosc byla do dilowania
A3. Nie - od samego jarania trawki nikt jeszcze nie przestal byc dobrym rodzicem :woot:
A4. Nie wiem co to
FukMe
FukMe
  21 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: Umiecie zrobić triforce?


znalazlam co to, ale to chyba nie o to chodzi :ninja:
Beruska
Beruska
  21 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Muzyk miał przy sobie ponad 16 gramów konopi indyjskich.

:szok2:

Konto usunięte
Konto usunięte: http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/1083829,lodzki-raper-adam-o-jechal-po-trawie,id,t.html?kategoria=660

gówno prawda, jesli na pudelku o tym nie napisali :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Jak wiadomo od trawy się zaczyna, co będzie później będzie zabijał, gwałcił dzieci lub co gorsza staruszki?

i palił Pismo Święte. Może bał się jeździć "na sucho"? ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Czy powinni mu odebrać prawa rodzicielskie i zakazać sprzedaży jego płyt?

i najlepiej ukamienować.
Gothiclady
Gothiclady
  21 września 2011

ej ujmję EHEHEHE

MuyBueno
MuyBueno
  21 września 2011
Gothiclady
Gothiclady: ej ujmję http://media.ign.com/boards/images/icons2/zelda_triforcelogo3.gif EHEHEHE

Hejtuje.Mój jest większy.

Gothiclady
Gothiclady
  21 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hejtuje.Mój jest większy.


to już być inaczej zacytował żeby jakieś pozory stworzyć czy coś :nie:
MuyBueno
MuyBueno
  21 września 2011
Gothiclady
Gothiclady: zacytował

a

Gothiclady
Gothiclady:

ALE TRUJKONT NO :rotfl:
Gothiclady
Gothiclady
  21 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a


też und byś* ;]
TeRiKaY
TeRiKaY
  21 września 2011

A nie wyglądał jak Małolat/Ajron..

KIEDYŚ KRZYCZAŁEM FREE MAŁOLATA DZIŚ KRZYCZĘ FREE OSTRY !!!

JAHMEEK
JAHMEEK
  21 września 2011

I co? A może znowu zabili Go i żyje?
Dajcie spokój.

MuyBueno
MuyBueno
  22 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zabili Go i żyje?

NIE WYGŁUPIAJ SIĘ.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.